Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Sorularla İlaçlama Uygulaması

sorularla ilaçlama

Sorularla İlaçlama Uygulaması Nedir Ne İşe Yarar

İlaçlama uygulamaları nedir ve ne işe yarar. İlaçlama uygulamalarının etkisi var mıdır, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, evde pire ilaçlama nasıl yapılıyor ve hamam böceği nereye gelir gibi sıklıklar  sorulan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

Sorularla ilaçlama

İlaçlama Yaptıracakların Dikkat Etmesi Gerekenler!

Haşere sorunu gün geçtikte artan bir problem olarak ortaya çıkmaktadır. Bu tür sorunların çözümünde ilk olarak klasik ilaçlama yöntemleri kullanılsa da bunlar alında etkili sonuçlar vermemektedir. Bu durum da hem bütçe israfına hem de sorunun daha da büyümesine neden olmaktadır.

Haşerelerle etkili mücadele etmenin en önemli yöntemi alanında uzman profesyonel bir firma tercih edilmesinden geçmektedir.

Haşere probleminin çözümünde diğer bir önemli etken ilaçlamada kullanılan ilaçların yetkili kuruluşlar tarafından onaylı olmasıdır.

Haşere sorununun tamamen ortadan kaldırılması için dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da ilaçlamanın periyodik zamanlarda tekrarlanmasıdır.

sorularla ilaçlama
sorularla ilaçlama

Site İlaçlaması ve Önemi

Sosyal donatı alanları fazla olan yerler sitelerdir. Site tarzı yerler de genelde Genel site İlaçlaması, apartman ilaçlama, bahçe ilaçlama gibi uygulamalar yapılır.

Günümüzde değişen dünya ile beraber insanların yaşam alanları da değişmektedir. Geçmişte daha çok müstakil evlerde yaşama anlayışı terk edilerek yerine site tarzı yaşam alanları tercih edilir konuma geldi. Site tarzı yerler de daha çok bahçesi, sosyal donatı alanları fazla olan yerler olarak dikkat çekmektedir. Bu tür alanlar birçok kişinin bir arada yaşadığı alanlar olduğundan temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

 

Evde pire ilaçlama nasıl yapılıyor?

Çok çabuk üreyerek çoğalan pireler evinizi istila ederler. Deponuzu, işyerinizi veya evinizi istila eden pirelerden kurtulmak için yapılan uygulamalara pire ilaçlama denir.

İşyerinizde, deponuzda veya evinizde yaptıracağınız pire ilaçlama uygulaması uzun zaman ve özveri gerektiren kritik bir işlemdir. Fakat üzülmeyin, Bariyer ilaçlama ve dezenfeksiyon şirketi olarak, sizlerin yaşam alanlarınızın olduğu her türlü yere pire ilaçlama uygulamasını profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Ayrıca pire ilaçlaması yapılacak alanda çalışacak olan, işinde uzman ekibimiz sayesinde pire ilaçlama zamanını fazlası ile kısaltıyoruz.

 

Hamam Böceği İle En Etkili Mücadele Ne Zaman Yapılmalı?

Hamam böceği ilaçlama: Hamam böcekleri genel olarak sıcak ve nemli ortamları sevseler de her mevsim ortaya çıkabilirler. Gerek evlerimizde, gerek işyerlerimizde, gerekse de topluluğa açık her yerde hamam böceği ile sürekli karşılaşabiliriz. Evlerimizde özellikle mutfak ve banyo gibi sıcak alanlarda bulunurlar. Bu nedenle hamam böceği ile her zaman mücadele etmek gerekmektedir.

Evlerde özellikle mutfak ve banyo gibi sıcak alanlarda bulunan hamam böceği ile her zaman mücadele etmek gerekmektedir.

sorularla ilaçlama

sorularla ilaçlama

Kış Aylarında Evlerde Haşereler Neden Olur?

Kış döneminde hamam böceği, gümüşçün, tahtakurusu gibi böcek türleri ortaya çıkarlar. Bu ortamlarda ısı kaybı yaşamamak için saklanacak yer bulurlar. Burada bir süre yaşamlarını sürdürmekle birlikte üreyerek çoğalırlar. Bu nedenle kış aylarında da yaz aylarında olduğu gibi haşere kontrolüne ve ilaçlamasına büyük önem vermek gerekir.

 

Hamam Böceği Nereye Gelir?

Hamam böceği nereye gelir; hamam böceği ve kolonisi sizlerin hiç dikkate almadığınız zamanlarda ortaya çıkar. En ufak bir yiyeceğin açıkta bırakılması, meyve ve sebze gibi temel gıdaların açıkta bırakılması, evlerin pencerelerinin kenarlarında boşlukların oluşması aslında hamam böceklerinin sizlerin ziyaretçisi olmalarına olanak sağlar. Bu nedenle bu tür küçük görünebilecek durumlara hızlıca müdahale etmeli ve sorunun büyümesine engel olmalısınız.

Profesyonel İlaçlama Yardımı Alın

Sizde evinizi eğer haşere karşı koruma altına almak istiyorsanız mutlaka profesyonel böcek ilaçlama şirketinden, haşere ilaçlama şirketinden yardım ve destek almalısınız. Eğer evinize dadanan haşereler varsa, bu haşerelerin daha fazla çoğalıp kontrolden çıkmaması ve daha ileriki boyutlarda size de zarar vermemesi adına haşere ilaçlama konusunda çok fazla zaman kaybetmememiz sizin yararınıza olacaktır..

Nasıl ki sağlık açısından hastalıklarda erken müdahale erken müdahale ne kadar önemli ve hayati bir konu ise, ki erken müdahale de hastanın hayati tehlikesi bir o kadar azalmaktadır, evinizi istila edebilecek haşerelere karşı mücadele de de ne kadar erken davranıp haşere ilaçlama uygulaması yapılırsa çok hızlı ve daha verimli bir çözüme ulaşma şansı çok çok yüksek olur.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak her mevsimde etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle haşere sorunlarınızın çözümü için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

10 yorum

commenter

SEDAT

27 Kasım 2021

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Cevap Yazın
commenter

EMRE

12 Ocak 2022

Sorularla İlaçlama Uygulaması bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

FULYA

24 Ocak 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

YAVUZ

11 Nisan 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

TANER

5 Mayıs 2022

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Cevap Yazın
commenter

MUSTAFA

26 Temmuz 2022

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Cevap Yazın
commenter

İlhan

1 Şubat 2023

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Cevap Yazın
commenter

Emre

3 Haziran 2023

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Cevap Yazın
commenter

Mehmet

18 Eylül 2023

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Cevap Yazın
commenter

Özge

28 Kasım 2023

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli