Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Dezenfeksiyon

dezenfeksiyon hizmetleri
Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dzenfeksiyon hizmetlerimiz sayesinde bireysel ve toplumsal yaşam alanlarında oluşabilecek olası bir enfeksiyon riskini engellemek adına mevcut ortamda bulunan mikroorganizmaları etkili bir şekilde yok ederek ortamı tamamen korunaklı hale getirip bireylere sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktayız.

Bariyer ilaçlama olarak sağlık bakanlığı ve Avrupa Birliği ISO tarafından onaylı olan kullanmakta olduğumuz dezenfektanlar lekesiz, kokusuz olduklarından ortamda kalıntı bırakmazlar. Şunu özellikle belirtmek isteriz ki, İstanbul da Bariyer İlaçlama firması olarak uyguladığımız ‘Kuru Buhar’ tekniği ile ortama eşit oranda dağılan ve havada asılı kalan başka bir yöntem yoktur. Püskürtme yöntemi ile bunu uygulamaya çalışan firmalar iyonları en ufak zerreciklere kadar parçalayamadıkları için verim elde edemezler.

Kullandığımız dezenfektanın bileşimi; Kolloidal Gümüş ile stabilize edilmiş Hidrojen Peroksittir. Etki Spektrumu son derece geniştir.Hidrojen Peroksit ve Kolloidal gümüşün sinerjik etkisi ile hızlı ve kalıcı HİJYEN & DEZENFEKSİYONU sağlar.

Bakterisit Virüsit Fungusit Algisit özelliklerinin olmasının yanı sıra biyofilme karşı da etkilidir.

Biyolojik olarak yıkımlanır ( su ve oksijene ayrışarak doğaya zararsız hale gelir).

Kalıntı bırakmaz.

Yüksek sıcaklıklarda da etkilidir.

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli