Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

BLOG

  Kulağakaçan İlaçlama

  Kulağakaçan sorunundan kurtulabilmek için evinizin civarındaki yeşillikleri, ormanlık alanları periyodik olarak kulağakaçan ilaçlama ile temizlettirmek gerekir.

  detay

  Oryantal Hamam Böceği İlaçlama

  Oryantal hamam böceği lağım suları vasıtasıyla geldiğinden dolayı her türlü mikrobu bu şekilde yaşam alanlarımıza taşıdıklarından dolayı ilaçlama kesin çözümdür.

  detay

  Pire İlaçlama 7/24

  Pire ilaçlama işlemlerini kokusuz, sağlığa zararsız, sağlık bakanlığı ve dünya sağlık örgütü onaylı ilaçlar ile son teknoloji ekipmanları kullanarak yapıyoruz.

  detay
  Evde karasinek neden olur?

  Evde Karasinek Neden Olur?

  Evde karasinek olması evdeki yapının hasar görmüş bir kısmında oluşan hava akımından veya diğer yapısal sorunlardan yararlanarak ev ortamına girmesi ile başlar.

  detay

  İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri

  Bariyer İlaçlama olarak istanbul böcek ilaçlama hizmetleri alanında alanında uzman personellerimiz sayesinde kaliteli ve nitelikli hizmetlerin gerçekleştirmekteyiz.

  detay
  Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı

  Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı

  Sivrisinek, böcek, fare gibi haşereler keyfinizi kaçırıyorsa, yaz gelmeden böcek ilaçlama yaptırın ve rahat edin, çok sevdiğiniz yaz ayları size zehir olmasın.

  detay
  Yaz Aylarında İlaçlamanın Önemi

  Yaz Aylarında İlaçlamanın Önemi

  Yaz aylarında ilaçlamanın önemi; Sineksiz böceksiz bir yaz geçirmek için yaz aylarında ilaçlama yaptırmanın önemi oldukça fazladır. 

  detay
  sivrisinek ilaçlama

  Sivrisinek İlaçlama

  Sivrisinek ilaçlama ile ortadan kaldırılabilen, yaz aylarının kabusu sivrisinekler, Batı Nil Virüsü ve diğer hastalıkları bulaştırarak toplum sağlığını olumsuz etkiler.

  detay
  Evde Kırmızı Örümcek Neden Olur

  Evde Kırmızı Örümcek Neden Olur?

  Bahçelerde ve Evde Kırmızı Örümcek Neden Olur Tarla, Bağ ve Bahçelerde Kırmızı Örümcek Akarlar Akarlar olarak da bilinen kırmızı örümcekler çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük zararlılardır. Kırmızı örümceklerin vücutlarında farklı şekil ve büyüklüklerde kıllar, dikenler ve tüyler bulunmaktadır. Şimdi tarlada, bahçelerde ve evde kırmızı örümcek neden olur konularını detaylı olarak anlatmak ve sizleri en iyi

  detay
  Kitap Biti İlaçlama

  Kitap Biti İlaçlama

  kitap biti rutubetli, sıcak ortamları sever. Daha çok maddi zararlara neden olan bu böceklerden kurtulmak için etkili bir kitap biti ilaçlama uygulaması şarttır

  detay

  Destek İste..

   Müşterilerimizden

   Bize Ulaşın

   E-Posta: info@bariyerilaclama.com
   Telefon: +90 216 641 93 93
   Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
   Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet