Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Haşere sorununda Apartman boşluklarına dikkat ! - Bariyer İlaçlama

Haşere sorununda Apartman boşluklarına dikkat !

Haşere problemi günlük hayatımızın her anında karşımıza çıkabilecek bir problemdir. Bu bazen evinizde, bazen işyerimizde, bazen de çalıştığımız ortamlarda karşımıza çıkabilmektedir.

Özellikle de apartmanda oturanlar için aslında en büyük problem oluşturacak alan apartman boşluklarıdır. Çünkü bu alanlar çoğunlukla nem alan bölgelerdendir. Bu alanlara bir de çöp gibi atıklar atıldığında haşereler için bulunmaz bir mekan halini alırlar.

Bu alanlarda yuvalanan haşereler bir süre sonra evlerimize geçişlerini kolaylaştıracak ve evlerinizde sizleri rahatsız edecelerdir. Bu nedenle apartman boşluklarının sürekli havalandırılıp temizlenmesi ve belli periyotlarda ilaçlanması gerekir.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak bu tür problemlerle karşılaşmamanız için alanında uzman ekibimizle apartman ilaçlama zamanı ve diğer ilaçlama hizmetleri zamanında sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

3 yorum

commenter

Ahmet

10 Mart 2023

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

Berkan

15 Nisan 2023

Haşere sorununda Apartman boşluklarına dikkat ! bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

Ayşegül

4 Mayıs 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli