Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Haşere sorununda Apartman boşluklarına dikkat ! - Bariyer İlaçlama

Haşere sorununda Apartman boşluklarına dikkat !

Haşere problemi günlük hayatımızın her anında karşımıza çıkabilecek bir problemdir. Bu bazen evinizde, bazen işyerimizde, bazen de çalıştığımız ortamlarda karşımıza çıkabilmektedir.

Özellikle de apartmanda oturanlar için aslında en büyük problem oluşturacak alan apartman boşluklarıdır. Çünkü bu alanlar çoğunlukla nem alan bölgelerdendir. Bu alanlara bir de çöp gibi atıklar atıldığında haşereler için bulunmaz bir mekan halini alırlar.

Bu alanlarda yuvalanan haşereler bir süre sonra evlerimize geçişlerini kolaylaştıracak ve evlerinizde sizleri rahatsız edecelerdir. Bu nedenle apartman boşluklarının sürekli havalandırılıp temizlenmesi ve belli periyotlarda ilaçlanması gerekir.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak bu tür problemlerle karşılaşmamanız için alanında uzman ekibimizle apartman ilaçlama zamanı ve diğer ilaçlama hizmetleri zamanında sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Did You Like This Post? Share it :

6 yorum

commenter

Ahmet

10 Mart 2023

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Berkan

15 Nisan 2023

Haşere sorununda Apartman boşluklarına dikkat ! bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Ayşegül

4 Mayıs 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Habil

30 Ekim 2023

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply
commenter

Mehmet

23 Nisan 2024

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

İsmail

5 Mayıs 2024

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli