Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Apartman İlaçlama Zamanı

apartman ilaçlama zamanı

Apartman İlaçlama Zamanı İlaçlama Uygulamasının Önemi

Günümüzde insanların apartmanlar ve site gibi toplu yaşam alanlarında hayatlarını sürdürmeleri sonucu birtakım zorunlulukları da beraberinde getirmiştir. Bunlardan en önemlisi de apartman temizliği ile beraber çeşitli bulaşıcı hastalıkların yayılımını engellemek adına apartman ilaçlama uygulamalarının yapılmasıdır.

Özellikle bazı apartman dairelerinde evcil hayvanların beslenmesi bazı haşere türlerinin binalarda bulunmasına olanak sağlamaktadır.

Bu yüzden apartmanlardaki hijyenin sağlanmasının yanında en önemli noktalardan bir diğeri de apartman böcek ilaçlama (site ve konut ilaçlama) kapsamında zararlı zararsız çeşitli haşerelere karşı alınacak tedbirler fazlası ile önem kazanmaktadır.

Aslında tüm bu sorunlarla karşılaşmamak için yapılması gereken en önemli iş aparmanın belirli periyotlarda haşerelere karşı ilaçlanmasıdır. Bu tür önlemler tüm apartman sakinlerinin huzurlu bir yaşam sürmelerine olanak sağlayacaktır.

Öte yandan apartman ve site gibi toplu yaşam alanlarında ilaçlama uygulamaları yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise uygulamayı yapacak ilaçlama şirketinin gerekli onay belgelerinin olması ve ilaçlamayı yapacak kişilerin de gerekli yeterli bilgiye, donanıma ve yetkinliğe sahip olmasıdır.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak tüm uygulamalarımızda alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

 

apartman ilaçlama zamanı
apartman ilaçlama zamanı

APARTMAN İLAÇLAMA ZAMANI

Apartman İlaçlama Ne Zaman Yapılır?

Site ilaçlama ve apartman ilaçlama uygulamaları Antalya ve İzmir gibi sıcak iklime sahip kıyı şeridindeki illerde devamlı olarak yapılmalıdır. Havaların ısınmaya başlaması sonucu toprağın ısınması ile birlikte haşerelerde ortaya çıkmaya başlar ki, bununla birlikte öte yanda diğer bölgelerde site ilaçlama ve apartman ilaçlama uygulamaları için en uygun zaman aralığı, mart ortası ve nisan başı gibi bir zamanda ilaçlama uygulamaları periyodik olarak yapılmaya başlanmalıdır.

 

Evlerde Böcek İlaçlama Hangi Aylarda Yapılır?

Evinizi oluşabilecek haşere sorunundan korumak adına böcek ilaçlama ve genel olarak haşerelere karşı haşere ilaçlama uygulaması için en uygun zamanlar Nisan, Mayıs ve Ekim, Kasım aylarıdır. Bu dönemlerde periyodik olarak ilaçlama yaptırırsanız böcek ve haşere sorunu ile karşı karşıya kalmamış oluruz.

 

Haşere İlaçlama Kapsamında Karşılaşılan Haşere Türleri

Günümüzde sitelerde ve apartmanlarda en çok karşılaşılan haşere türlerini ve ilaçlama uygulamaları şu şekilde sıralayabiliriz;

Apartman ilaçlama kapsamında yürütülen haşere ile mücadele uygulamalarında Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak sizlere etkili çözümler sunmaktayız.

Bariyer İlaçlama olarak her türlü haşere probleminizin çözümü için 7/24 vermekteyiz.

 

apartman ilaçlama zamanı
apartman ilaçlama zamanı

Haşere Sorununda Apartman Boşluklarına Dikkat Edilmelidir

Haşere problemi hayatımızın her anında karşımıza çıkabilecek olumsuzluklardan biridir. Haşere sorunları bazen evde, bazen işyerinde ve bazen de çalıştığınız diğer ortamlarda karşınıza çıkabilmektedir.

Özellikle de apartmanda oturanlar için aslında en büyük problem oluşturacak alan apartman boşluklarıdır. Çünkü bu alanlar çoğunlukla nem alan bölgelerdendir. Bu alanlara bir de çöp gibi atıklar atıldığında haşereler için bulunmaz bir mekan halini alırlar.
Bu alanlarda yuvalanan haşereler bir süre sonra evlerimize geçişlerini kolaylaştıracak ve evlerinizde sizleri rahatsız edecelerdir. Bu nedenle apartman boşluklarının sürekli havalandırılıp temizlenmesi ve belli periyotlarda ilaçlanması gerekir.
Bizler Bariyer İlaçlama olarak bu tür problemlerle karşılaşmamanız için alanında uzman ekibimizle sizler 7/24 hizmet vermekteyiz.

 

apartman ilaçlama zamanı
apartman ilaçlama zamanı

Apartman ilaçlaması nasıl yapılır?

Apartman ilaçlama çalışması için gelen alanında uzman ve yetkin personelimiz gerekli hijyen kurallarına uyarak eldiven, galoş ve maske takar. Personelimiz Site ilaçlama ve apartman ilaçlama uygulamasına başlamadan önce size ayrıca izolasyon hakkında da gerekli gördüğü bilgileri vereceklerdir. Site ilaçlama ve apartman ilaçlama uygulamasında mevcut haşere, kemirgen ve böceğin keşfini profesyonel bir şekilde yaparak apartman ilaçlama çalışmasında kullanılacak olan ilaçlar uzman ekibimiz tarafından belirlenir ve gerek görülmesi durumunda bu ilaçlar ekibimiz tarafından daha iyi etki vermesi için değiştirilebilir.

İşin ehli olmaya merdiven altı olarak tanımlanan kaçak ilaçlama firmalarına yaptırılan ilaçlama uygulamaları öncesinde gerekli keşiflerin yapılmaması sonucu, bu türden bilinçsiz uygulamaların sonrasında çoğu zaman mevcut haşere sorununuz katlanarak artabilir. Ama içiniz rahat olsun, Bariyer ilaçlama olarak apartman ilaçlama çalışması öncesinde her ev de keşiflerimizi detaylı bir şekilde yapılmaktayız.

Apartman ilaçlama kapsamında yapılan ev ilaçlama hizmetinde mutfak dolaplarında jel uygulama ile ilaçlama yapmaktayız. Apartman ilaçlama sırasında ve sonrasında günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Apartman ilaçlama kapsamında yaptığımız ev ilaçlama sonrasında sadece profesyonel ekibimizin önerisi ile apartman ilaçlama ve ev ilaçlama sonrasında iki gün boyunca ıslak temizlik yapmamanızı sizden isteyeceğiz.

Apartman ilaçlama sonrasında size kullanılan ilaçların markası, kullanım miktarı ve yaptığımız ilaçlama hakkında detaylı raporlar apartman yöneticinize teslim ediyoruz.

 

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

1 Yorum

commenter

FATİH

26 Kasım 2021

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

    Bize Ulaşın

    E-Posta: info@bariyerilaclama.com
    Telefon: +90 216 641 93 93
    Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
    Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet