Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Pire İlaçlama

Haşere ve Pire İlaçlama Hizmetleri

Pire İlaçlama 7/24

İlaçlama sektöründe önemli firmalar arasında yer alan Bariyer İlaçlama, verdiği ilaçlama hizmetleri alanında en kaliteli uygulamaları sunmaktadır. En kısa sürede kaliteli hizmeti sunma felsefesi ile hizmetlerine devam eden şirketimiz pire ilaçlama başta olmak üzere tüm haşere ilaçlama uygulamalarında hizmetinizdedir.

İlaçlama hizmetlerimizi işinde uzman olan gerekli yetkinliğe sahip profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Pire ilaçlama ve haşere ilaçlama uygulamalarınızı sağlığa zararı olmayan T.C. Sağlık bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaç malzemeleri ile son teknoloji sistem ekipmanlarını kullanarak yapmaktayız.

Ev veya işyerlerinde kokusuz olarak garantili pire ilaçlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

pire ilaçlama

Pire İlaçlama

Ev ve işyerinizde artık bir sorun haline gelen pire istilasından kurtulmak için standartlarına uygun olarak geliştirilen kimyasal ve fiziksel ilaçalam uygulamaları, mekana göre oluşturulacak plan kapsamında pire ilaçlama profesyonel olarak yapılır.

 

Pire İlaçlama ile Ne Amaçlanır?

Ortamda yapılan pire ilaçlama çalışması tamamlandıktan sonra işlemler tamamen bitmez. Sonraki aşamada yaşanan pire probleminin tamamiyle kontrol altına almak adına ortamdaki yataklara, koltuklara ve halılara bile pire ilaçlama uygulaması yapılır.

Pire ilaçlama işlemleri ciddi bir şekilde yapılması gereken uzmanlık isteyen bir çalışmadır. Bu kapsamda pire ilaçlama uygulamalarında zeminde ve diğer alanlarda yapılacak olan işlemler ile yetişkin hale gelen pireleri ortadan kaldırılma amaçlanır.

 

Bahçe Pire İlaçlama

Pire ve diğer haşere türleri kapalı alanda olduğu gibi açık alanlarda da yaşayabilirler. Açık alan olarak özellikle bahçe gibi ortamlarda yaşayabilirler.

Bahçede gezen bir kedinin buralara kedi piresi bırakmasından daha doğal bir durum yoktur. Fakat burada önemli olan husus bahçede görülen pireler için zamanında tedbir almanızdır.

bahçe pire ilaçlamaÇünkü bahçelerde görülen pire gibi haşere sorunları yavaş yavaş iç alanlara da geçeceğinden dolayı yaşadığımız iç ortamlarla da direkt olarak bağlantılıdır. Bahçede görülen pire sorununun tek ve kesin çözümü de bahçe pire ilaçlama uygulaması olacaktır. Bu sebepten dolayı bahçe gibi dış mekanlarda görülen pire ve haşere sorununu zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama desteği alarak engelleyebilirsiniz.

Unutmayın, pire ilaçlama uygulaması uzmanlık ve tecrübe gerektiren ve doğru ilaçlama tekniklerinin kullanılması gereken ciddi bir uygulamadır.

 

Pire İlaçlama Nasıl Yapılıyor

Sorularla Haşere ve Pire İlaçlama

Pire için ev ilaçlama ne kadar sürer?

Pire için ev ilaçlama ne kadar sürer sorusunun cevabı olarak öncelikle diyebiliriz ki, evde pire ilaçlama süresinde uygulanacak işlemlerde önemli noktalardan biri ortamın büyüklüğüdür. Pire ilaçlama işlem süresi de bu ortam büyüklüğü ile alakalı bir durumdur.

pire ilaçlama

Buna göre ortalama 150 metrekarelik bir alanın pire ilaçlama işlemi toplamda 40 dakika sürer.

Pire ilaçlamada kullanılan ilaç malzemeleri insan sağlığına zararının olmamasının yanında aynı zamanda da kokusuzdur da.

Yani pire ilaçlama esnasında insanlar günlük yaşamlarına devam edebilirler.

Pire ilaçlamadan önce yapmamız gereken bir şey var mı?

Ortama uygulanacak pire ilaçlama öncesinde yaşadığınız bu alan için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Alanında uzman profesyonel ekibimiz gerekli süreç planlamasını yaparak pire ilaçlaması uygulamasını gerçekleştirecekler. Size düşen sadece bulunduğunuz ortamda pire problemini tespit ettiğinizde vakit kaybetmeden bir ilaçlama şirketi ile iletişime geçmeniz olacaktır.

Pire ilaçlama ücreti nasıl belirlenir?

Pire ilaçlama ücreti tamamen ortamın büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik göstereceğinden öncesinde keşif yapmadan veya sizden gerekli bilgileri almadan net bir rakam verilememektedir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Unutmayın ki, Bariyer ilaçlama şirketi olarak pire ilaçlama uygulamasını size en hızlı ve en ekonomik şekilde size sunuyor olacağız. Ayrıca pire ilaçlama uygulamamız sonrasında size pirelerden tamamen arındırılmış bir ortamı sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

Pire ilaçlama nasıl yapılır?

pire ilaçlama

Evlerde ve işyerleri gibi kapalı ortamlarda pire ilaçlama uygulaması için iki yöntem kullanılmaktadır.

Birinci yöntem, işlemi uygulayacak kişinin sırtına geçirdiği ilaçlama mekanizması ile yaptığı ve adına sırttan pompalama ile püskürtme yöntemi dediğimiz ve daha çok ev ve işyeri ilaçlamasında tercih edilen yöntemdir.

İkinci yöntem ise adına dumanlama tekniği dediğimiz yöntem kullanılarak yapılan ULV ilaçlama yöntemidir. Kullanılan dumanlama yöntemi pire oluşumunun çok yüksek olduğu kömürlükler, sığınaklar ve binaların bodrum katlarında kullanılması tavsiye edilen yöntemlerden biridir.

Pire ilaçlama şirketi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Pireler ile mücadele kapsamında ev veya işyerinize yaptıracağınız pire ilaçlama hizmetini mutlaka konusunda uzman ilaçlama şirketinden almalısınız. Öte yandan ilaçlama yapacak şirketin yapacağı çalışmalarda kullanacağı ilaçların sağlık bakanlığından onaylı ve WHO ‘Dünya sağlık örgütü’ tarafından da kabul görmüş ilaçlar olmasına dikkat etmelisiniz.

Bariyer İlaçlama olarak pire ilaçlama ve haşere kontrol hizmetleri için bize 7/24 ulaşarak hemen hizmet alabilirsiniz.

Did You Like This Post? Share it :

16 yorum

commenter

SEDA

7 Ocak 2022

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

HİKMET

12 Ocak 2022

Soğukkanlı, hızlı ve kendinden emin hamlelerle ilaçlama hizmetini yaptılar. işlerinde profesyoneller. tavsiye ederim..

Reply
commenter

UFUK

11 Mayıs 2022

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Mehmet

4 Eylül 2022

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Reply
commenter

Emre

2 Ekim 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Bayram

20 Ekim 2022

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Kadir

25 Ekim 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Ali

18 Ocak 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Muhammed

27 Ocak 2023

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Reply
commenter

Merve

23 Mayıs 2023

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

Şehmus

5 Eylül 2023

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply
commenter

Şuayıp

10 Eylül 2023

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Emrah

28 Ekim 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Volkan

24 Aralık 2023

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

Elçin

28 Mayıs 2024

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Mehtap

6 Haziran 2024

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli