Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnsan ve hayvan üzerinde asalak yaşayan ve kan emerek beslenen bu haşere türü taşıdığı mikroplar yüzünden tehlikeli bir yapıya sahiptir. Pire ilaçlama diğer haşerelere göre daha dikkatli olunması gereken bir yapıya sahiptir. Yassı bir vücut yapısına sahip ve arka uzun bacakları sayesinde zıplama özelliği bulunan bir canlı türüdür. Ayaklarının ucunda konakçısına iyi tutunmasını sağlayan küçük pençeler bulunur. Yaşam alanlarına göre farklı isimler almıştır. Örneğin: Su piresi, pamuk piresi, toz piresi, fare piresi, kedi piresi, ağaç piresi, köpek piresi gibi türleri bulunur.

Dünyanın hemen her yerinde görmek mümkündür. Bir konakçısından diğerine geçtiğinde öncekinde bulunan tüm hastalıkları kan yoluyla diğerine geçirir. Çok küçük olmalarının yanında boyu 1cm ye kadar olan çeşitleri vardır. Pire ilaçlama  uçmazlar, arka ayakları sayesinde 1 m ye kadar zıplama kabiliyetine sahiptirler. Gün içinde üzerinde yaşadığı kişiyi veya hayvanı 5-6 kez ısırarak kanı emebilir. Hızlı üreyen ve çoğalan bir haşere türüdür. Yaşam alanlarımızda pire görüldüğünde mutlaka ilaçlama yapılması şarttır. Bilindik, sıradan ilaçlar ile kurtulmak mümkün değildir. Etkili ve sıvı ilaçlar ile müdahale edilmelidir.

evde pire ilaçlama

pire ilaçlama

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır

Ev ve işyerlerinin pire istilalarından temizlenmesi adına pire ilaçlama kapsamında kimyasal ve fiziksel uygulamaları oluşturulacak plana göre kapsamlı olarak yapılır. Pire ilaçlama çalışmalarında zeminde yapılacak pire ilaçlama uygulaması ile yetişkin olan pirelerin ortadan kaldırılır. Zeminde yapılan pire ilaçlama işlemi tamamlandıktan sonra pire probleminin tamamen kontrol altına almak için koltuklar, yataklar ve halılara da pire ilaçlama işlemleri yapılır.

 

Pire Hastalıkları

Pire Hastalıklarından Pire İlaçlama ile Korunun

pire ilaçlama
pire ilaçlama

Isırdığı bölgede yanma, kaşıntı, kızarıklık, alerji olabilir. İnsana tifüs, tifo, veba, humma ve alerjik hastalıklar bulaştırır. İlaçlamaya karar verdiğimizde işinde uzman ve kaliteli ilaçlar kullanan firmalardan yardım alınmalıdır.

Bariyer ilaçlama olarak İstanbul’da haşere ilaçlama alanında yeni nesil ilaçlar ve uygulama yöntemleri ile yüzde yüz garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Kaliteyi ucuza sunan böcek ilaçlama firmamızla görüşüp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ev ilaçlama başlıklı makalemizde böcek ilaçlama, istanbul ev ilaçlama ve ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Did You Like This Post? Share it :

12 yorum

commenter

Savaş

10 Aralık 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Reply
commenter

Nihal

12 Ocak 2023

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Zülfiye

14 Ocak 2023

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Kübra

19 Haziran 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Şeyma

3 Temmuz 2023

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

Buşra

18 Temmuz 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Mehmet

17 Kasım 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Onur

5 Aralık 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Nuri

4 Şubat 2024

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply
commenter

İsmail

8 Haziran 2024

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Abdullah

8 Haziran 2024

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Ahmet

1 Temmuz 2024

İşini büyük bir özenle yapan bir firma. Haşere sorunlarımızı tamamen çözdüler. Teşekkürler Bariyer.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli