Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Pire İlaçlama

Pire İlaçlama Nedir ve Nasıl Yapılır?

İnsan ve hayvan üzerinde asalak yaşayan ve kan emerek beslenen bu haşere türü taşıdığı mikroplar yüzünden tehlikeli bir yapıya sahiptir. Pire ilaçlama diğer haşerelere göre daha dikkatli olunması gereken bir yapıya sahiptir. Yassı bir vücut yapısına sahip ve arka uzun bacakları sayesinde zıplama özelliği bulunan bir canlı türüdür. Ayaklarının ucunda konakçısına iyi tutunmasını sağlayan küçük pençeler bulunur. Yaşam alanlarına göre farklı isimler almıştır. Örneğin: Su piresi, pamuk piresi, toz piresi, fare piresi, kedi piresi, ağaç piresi, köpek piresi gibi türleri bulunur.

Dünyanın hemen her yerinde görmek mümkündür. Bir konakçısından diğerine geçtiğinde öncekinde bulunan tüm hastalıkları kan yoluyla diğerine geçirir. Çok küçük olmalarının yanında boyu 1cm ye kadar olan çeşitleri vardır. Pire ilaçlama  uçmazlar, arka ayakları sayesinde 1 m ye kadar zıplama kabiliyetine sahiptirler. Gün içinde üzerinde yaşadığı kişiyi veya hayvanı 5-6 kez ısırarak kanı emebilir. Hızlı üreyen ve çoğalan bir haşere türüdür. Yaşam alanlarımızda pire görüldüğünde mutlaka ilaçlama yapılması şarttır. Bilindik, sıradan ilaçlar ile kurtulmak mümkün değildir. Etkili ve sıvı ilaçlar ile müdahale edilmelidir.

evde pire ilaçlama

pire ilaçlama

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır

Ev ve işyerlerinin pire istilalarından temizlenmesi adına pire ilaçlama kapsamında kimyasal ve fiziksel uygulamaları oluşturulacak plana göre kapsamlı olarak yapılır. Pire ilaçlama çalışmalarında zeminde yapılacak pire ilaçlama uygulaması ile yetişkin olan pirelerin ortadan kaldırılır. Zeminde yapılan pire ilaçlama işlemi tamamlandıktan sonra pire probleminin tamamen kontrol altına almak için koltuklar, yataklar ve halılara da pire ilaçlama işlemleri yapılır.

 

Pire Hastalıkları

Pire Hastalıklarından Pire İlaçlama ile Korunun

pire ilaçlama
pire ilaçlama

Isırdığı bölgede yanma, kaşıntı, kızarıklık, alerji olabilir. İnsana tifüs, tifo, veba, humma ve alerjik hastalıklar bulaştırır. İlaçlamaya karar verdiğimizde işinde uzman ve kaliteli ilaçlar kullanan firmalardan yardım alınmalıdır.

Bariyer ilaçlama olarak İstanbul’da haşere ilaçlama alanında yeni nesil ilaçlar ve uygulama yöntemleri ile yüzde yüz garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Kaliteyi ucuza sunan böcek ilaçlama firmamızla görüşüp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ev ilaçlama başlıklı makalemizde böcek ilaçlama, istanbul ev ilaçlama ve ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli