Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

KONUTLAR

Bariyer İlaçlama olarak ihtiyaç duyduğunuz ilaçlamalarda yapılan incelemeye  göre  kokulu-kokususuz sprey ve jel ilaçlama ile size en uygun programı çıkartıp uygulamaya geçecektir.Sağlık problemi olanlar ve evinde kimyasal kullanılmasını istemeyenler için evinizde hazırlık yapmadan evinizi terk etmeden uzun süre etkili jel tekniği uygulanmaktadır.

Bu sistem pestisit (kimyasal ) kullanmadan haşere sorunlarını etkin bir şekilde çözerek sağlıklı ortamda yasam olanağı sunar.Jel uygulaması tabanca ile haşerenin üreme noktalarına , satıh aralarına,priz,telefon,kasa,beyaz eşya gibi sıvı ilacın atılamayacağı yerlere uygulanır.

Kimyasal madde özelliğinde değildir ve tamamen doğaldır. Toksik etkisi yoktur.Özellikle hamam böceklerine karşı etkilidir. Yuvasında öldürür. Evcil hayvanları ve çocukları rahatsız etmez. Bu sistem evler ve gıda üretimi olan yerler için çok idealdir. Günün her saati uygulanabilir.

34f34f34f

Biosidal ürün ne demektir ve avantajları nelerdir?

Biosidal haşere ilaçları Sağlık bakanlığı Halk sağlığı birimleri tarafından müsaade edilen ve insan sağlığı için en az risk oluşturan böcek ilaçları ve ürünleridir.

İşyeri ilaçlama hizmeti nasıl yapılır?

İşyeri ilaçlama hizmeti Bariye ilaçlama olarak kurumsal firmalara pest kontrol hizmeti için uygulamanın yapılacağı ortam müsait ise keşif planlaması yapılarak ortam büyüklüğüne göre haşere risk analizi yapılır. Elde edilen sonuçlara göre ortamın hangi periyotlarda ilaçlanması gerektiğine karar verilir ve bu elde edilen verilere göre uygun fiyatlandırmalar yapılır.

Böcek ilaçlama işlemleri nasıl yapılır?

Böcek ilaçlama işlemleri Bariyer ilaçlama olarak böcek ilaçlama işlemlerini en kaliteli biosidal ürünlerle yapmaktayız. İlaçlama hizmetlerini işinin ehli ve alanında personel kadromuz tarafından uyguluyoruz. İlaçlama uygulamalarımız ortamda bulunan böcek türüne göre en uygun ilaçlama işlemini seçiyoruz. Böcek ilaçlama aşamasında uygun yöntemin seçilmesi en önemli aşamalardan biridir. Böcek ilaçlama türleri genel olarak jel ilaçlama, sıvı ilaçlama ve fare ve kemirgen ile mücade olarak ayrılmaktadır. Kısacası heşere ...

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli