Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Apartman İlaçlama

apartman ilaçlama hizmeti

Apartman İlaçlama

Genel konu başlığı apartman ilaçlama olmasının yanında apartman ilaçlama hizmeti içinde site ilaçlama, ev ilaçlama, konut ilaçlama, daire ilaçlama çalışmaları ana hatları ile yer almaktadır. Yaşam alanımız olan evlerimiz apartmanların veya sitelerin bir parçası olduğundan dolayı bu tüp toplu yaşam alanlarında apartman ilaçlama hizmeti ile gerekli hijyeni doğru bir şekilde sağlamış olacaksınız. Apartman ilaçlama sayesinde aynı zamanda toplum sağlığı başta olmak üzere hem kendinizin ve hem de ailemizin sağlığını azami derecede korumuş olmakla beraber apartman ilaçlama bu açıdan çok önemli bir konudur.

 

Apartman ilaçlama zamanı

Ev ilaçlama ne zaman yapılır?

Herkesin sorduğu ve öğrenmek istediği evimde ilaçlama işlemine ne zaman yaptırmalıyım. Evet en önemli yaşam alanımız olan evlerimizi böcek ve genel diğer tüm zararlı haşerelere karşı ev ilaçlaması yaptırmak için en uygun zaman dilimleri bahar ayları olan Nisan ve Mayıs ayları, sonbahar döneminde de Ekim ve Kasım aylarında düzenli olarak apartman ilaçlamana ek olarak ev ilaçlaması yaptırsanız böcek ve zararlı haşere sorunlarından kurtulmuş olursunuz..

 

Apartman böcek ilaçlama çalışması

Rahatsız edici olan ve taşıdıkları bulaşıcı hastalıklar da olabilen haşereler ile yaşamak zorunda değilsiniz. Bariyer İlaçlama olarak haşere ilaçlama alanında İstanbul’da %100 Garantili apartman böcek ilaçlama çalışması hizmetini profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

Eğer apartman ilaçlama hizmeti alınmaz ise hijyen açısından önemli sağlık sorunları kapınızda demektir ve bağlantılı olarak hamam böceği, tahtakurusu, pire, tütün böceği, sigara böceği, tespih böceği, çeşitli kertenkele cinsleri, kırkayak, çıyan çeşitleri, fare ve sıçanlar apartman ilaçlama yapılmamasından kaynaklı bu gibi haşere ve kemirgen sorunları baş göstermeye başlar.

Ayrıca apartman ilaçlama yapılmaması örümcek ve akrep gibi oldukça tehlikeli sayılan bu canlılarında çok büyük hayati riskleri barındırabilir.

apartman ilaçlama hizmeti
Apartman ilaçlama

Birçok önemli ve ölümcül olabilecek hastalığın da taşıyıcısı olan bu haşereler, böcekler ve kemirgenler apartman ilaçlaması yapılmaması sonucu site yaşamında ortama hastalık yayma tehlikesi de bulunmaktadır.

Sağlık açısından çok çok önemli sorunların oluşmaması adına apartman ilaçlama yaptırarak evlerimizi istenmeyen zararlı haşerelerden ve ölümcül sonuç doğuracak canlılardan korunabilirsiniz.

Böcekler ve zararlı haşereler genel olarak loş ortamlarda, nemli ve karanlık ortamlar da yaşamlarını sürdürmeyi severler. Kemirgenler toprak içinde yuvalandıklarından sürekli sulanan ya da rutubetli olan bahçelerde yaşamlarını sürdürürler. Fare olsun hamam böceği olsun, pire başta olmak üzere kene, tahtakurusu ve güve gibi canlılar da kolaylıkla yer değiştirebilirler.

Bu yüzdendir ki zararlı türlerden olan fare, lağım faresi, tarla faresi, sıçan ve ev faresi gibi kemirgenler en çok bahçeli olan siteler de apartman ilaçlama yaptırarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

apartman ilaçlama
Apartman ilaçlama

Apartman ilaçlama İnsan Sağlığına Zararlı mı?

Apartman ilaçlama sırasında dairelerin ilaçlama işlemlerinde evde yaşayan daire halkı evi terk etmek zorunda değillerdir. Ek olarak apartman ilaçlama hizmeti sonrasında mutfaktaki araç gereçleri yıkamak veya yerini hiçbir şekilde değiştirmek zorunda değildir. Çünkü apartman ilaçlama hizmetinde yapılan ev ilaçlama da kullanılan ilaçlar kokusuzdur ve kesinlikle leke bırakmamaktadır. Ayrıca kullandığımız ilaçlar T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da onaylı böcek ilaçlama ilaçlarıdır. Ek olarak Bariyer İlaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı biyosidal ilaçlama yetkinliğine sahip bir profesyonel bir şirketiz.

 

Apartman ilaçlaması nasıl yapılır?

Apartman ilaçlama çalışması için gelen güler yüzlü uzman personelimiz her bir ev de gerekli hijyen kuralları kapsamında eldiven, galoş ve maske takar. Apartman ve ev ilaçlama çalışmasına başlamadan önce personelimiz ayrıca izolasyon hakkında da sizlere bilgiler

apartman ilaçlama hizmeti
Apartman ilaçlama

verecekler. Aparman ilaçlama ve ev ilaçlama da mevcut haşere, kemirgen ve böceğin keşfini profesyonel bir şekilde yaparak apartman ilaçlama çalışmasında kullanılacak olan ilaçlar uzman ekibimiz tarafından belirlenir ve gerek görülmesi durumunda bu ilaçlar ekibimiz tarafından daha iyi etki vermesi için değiştirilebilir.

Apartman ilaçlama çalışmasından önce gerekli keşiflerin yapılmaması sonucu bu türden bilinçsiz uygulamalar sonrasında çoğu zaman mevcut sorununuz katlanarak artabilir. İçiniz rahat olsun, Bariyer ilaçlama olarak apartman ilaçlama çalışması öncesinde her ev de keşif detaylı bir şekilde yapılmaktayız.

Apartman ilaçlama kapsamında yapılan ev ilaçlama hizmetinde mutfak dolaplarında jel uygulama ile ilaçlama yapmaktayız. Apartman ilaçlama sırasında ve sonrasında günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Apartman ilaçlama kapsamında yaptığımız ev ilaçlama sonrasında sadece profesyonel ekibimizin önerisi ile apartman ilaçlama ve ev ilaçlama sonrasında iki gün boyunca ıslak temizlik yapmamanızı sizden isteyeceğiz.

Apartman ilaçlama sonrasında size kullanılan ilaçların markası, kullanım miktarı ve yaptığımız ilaçlama hakkında detaylı raporlar apartman yöneticinize teslim ediyoruz.

 

Apartman İlaçmala ve Ev İlaçlama

Alo Bariyer +90 216 641 93 93 Hemen Ara Destek Al
İstanbul’un Her Yerinde 7/24 Destek

Bariyer İlaçlama, Türkiye de ilaçlama sektöründe yenilikçi ve öncü şirket.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

2 yorum

commenter

AYŞEGÜL

21 Kasım 2021

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Cevap Yazın
commenter

HACI

20 Aralık 2021

Soğukkanlı, hızlı ve kendinden emin hamlelerle ilaçlama hizmetini yaptılar. işlerinde profesyoneller. tavsiye ederim..

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli