Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Apartman İlaçlaması

Apartman İlaçlaması

Son yıllardaki gelişim insanların yaşam alanlarının da değişmesine neden olmuştur. Geçmişte müstakil evlerde yaşamanın yerini apartmanlar aldı. İnsanların birlikte yaşam yolu da açılmış oldu. Bu birlikte yaşama imkanı beraberinde birtakım zorunlulukları da beraberinde getirmiştir. Bunlardan en önemlisi de apartman temizliğidir.

Apartman temizliği ve hijyeni içinde en önemli noktalardan biri böcek ve haşerelere karşı alınan önlemlerdir. Özellikle bazı apartman dairelerinde evcil hayvanların beslenmesi bazı haşere türlerinin binalarda bulunmasına olanak sağlamaktadır.

Aslında tüm bu sorunlarla karşılaşmamak için yapılması gereken en önemli iş aparmanın belirli periyotlarda haşerelere karşıApartman İlaçlama ilaçlanmasıdır. Bu tür önlemler tüm apartman sakinlerinin huzurlu bir yaşam sürmelerine olanak sağlayacaktır.

Apartman İlaçlama Zamanı

Apartman gibi toplu yaşam alanlarında ilaçlama yaptırırken dikkat edilmesi gereken konu, uygulamayı yapacak kişilerin yeterli bilgi ve donanıma sahip olmasıdır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak, apartman ilaçlama başta olmak üzere tüm uygulamalarımızda alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Günümüzde apartmanlarda en çok karşılaşılan haşere türleri; hamam böceği, fare, karınca, pire, sinek, lağım sineğidir. Bu yüzden ilaçlama işlemlerinde dönemselliğe de oldukça dikkat edilerek apartman ilaçlama zamanı geçirilmemesine mümkün olduğunda dikkat edilmesi gerekmektedir. mücadelede Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla etkili çözümler vermekteyiz.

Bariyer İlaçlama olarak her türlü haşere probleminizin çözümü için 7/24 vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

5 yorum

commenter

Zekeriya

5 Ağustos 2022

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Cevap Yazın
commenter

Emel

6 Eylül 2022

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Cevap Yazın
commenter

Belgin

13 Eylül 2022

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Cevap Yazın
commenter

Zerrin

30 Ekim 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık 🙂 Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Baran

31 Ekim 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli