Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Apartman İlaçlaması - Bariyer İlaçlama

Son yıllardaki gelişim insanların yaşam alanlarının da değişmesine neden olmuştur. Geçmişte müstakil evlerde yaşamanın yerini apartmanlar aldı. İnsanların birlikte yaşam yolu da açılmış oldu. Bu birlikte yaşama imkanı beraberinde birtakım zorunlulukları da beraberinde getirmiştir. Bunlardan en önemlisi de apartman temizliğidir.

Apartman temizliği ve hijyeni içinde en önemli noktalardan biri böcek ve haşerelere karşı alınan önlemlerdir. Özellikle bazı apartman dairelerinde evcil hayvanların beslenmesi bazı haşere türlerinin binalarda bulunmasına olanak sağlamaktadır.

Aslında tüm bu sorunlarla karşılaşmamak için yapılması gereken en önemli iş aparmanın belirli periyotlarda haşerelere karşı ilaçlanmasıdır. Bu tür önlemler tüm apartman sakinlerinin huzurlu bir yaşam sürmelerine olanak sağlayacaktır.

Apartman gibi toplu yaşam alanlarında ilaçlama yaptırırken dikkat edilmesi gereken konu, uygulamayı yapacak kişilerin yeterli bilgi ve donanıma sahip olmasıdır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak tüm uygulamalarımızda alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Günümüzde apartmanlarda en çok karşılaşılan haşere türleri; hamam böceği, fare, karınca, pire, sinek, lağım sineğidir. mücadelede Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla etkili çözümler vermekteyiz.

Bariyer İlaçlama olarak her türlü haşere probleminizin çözümü için 7/24 vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *