Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Hamam Böceği İlaçlama Ne Zaman Yapılmalı?

işyeri ofis ve şirket ilaçlama

Hamam Böceği İlaçlama Ne Zaman Yapılmalı

Hamam böceği ve kolonileri genel itibari ile sıcak ve nemli ortamları sevseler ve her mevsim ortaya çıkabilirler. Ev ve işyerlerinde ve de topluluğa açık aklınıza gelebilecek her ortamda hamam böcekleri ile sürekli karşılaşabiliriz. Hamam böceği genelde evlerimizde mutfak ve banyo gibi sıcak alanlarda yaşarlar. Kısacası uygun şartların sağlandığı her ortamda yaşayabilen hamam böceği ile yılın her zamanı mücadele etmek gerekebilir.

Bu sebeple kış aylarında evlerde görülen haşereler arasında hamam böcekleri de kendilerine yer edinmiştir. Çoğu böcek türünde olduğu gibi hamam böcekleri de kış aylarında dış ortamlarda yaşayamazlar.

Yaz aylarında daha fazla görünmekle beraber hamam böceği ve kolonileri aslında kış aylarında da görülebilir. Bunun sebepleri arasında kış aylarının, yaz aylarında ortaya çıkabilecek haşerelerin çoğalmalarına zemin hazırlamasıdır. Aslında haşereler kış aylarında hayatta kalabilmek için kapalı mekânlara girerler ve bu ortamlarda buldukları sıcaklıkla yaşamlarını sürdürürler ve hamam böceği yumurtası bırakarak hızlı bir şekilde ürerler.

Hamam böceği ve kolonileri kış mevsimi geçtiğinde ve havaların ısınması ile ortaya çıkarlar. Sonrasında da insanların yaşamlarımızı olumsuz etkilerler.

giderden gelen hamam böceği

hamam böceği ilaçlama

Hamam Böceği İlacı Kesin Çözüm Olur mu?

Hamam böceği mücadelesinde kişisel önlemler olarak hamam böceği ilacı ile uygulanacak yöntemler bir yere kadar etkili olsa da sorunun kaynağı tespit edilmeden uzaman bir şekilde yapılmayan ilaçlama uygulaması bir yerden sonra etkisi tamamen yitirerek ortadan kalkacaktır.

 

Hamam böceği neye gelmez?

Hamam böceğinin gelmesini engellemek adına onların kaynaklarını kesmeniz gerekecektir. Bu şekilde onlara çekici gelen her şeyden kurtulmanın yannda hamam böceği probleminin de önüne geçmiş olacaksınız. Bunun için almanız gereken bazı basit ama önemli ve etkili olabilecek önlemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Mutfak tezgahlarında kesinlikle yiyecek bırakmayın, eğer bırakıyorsanız ağzı kapalı olsun,
 • Kuru gıdaları üstü veya kapağı kapalı olan kaplarda saklayın,
 • Mutfaktaki ve banyodaki çöplerinizi her gün boşaltın,
 • Eğer sıhhi tesisatınızda akıntılar varsa bunları giderin,
 • Kapı ve pencerelerinizde sızıntılar varsa bu sızıntıları onarın,
 • Yumurta dışkı ve saçak derilerini izleyin.
 • Sıvı döküntüleri veya su kalıntılarını temizleyin,
 • Akşam saatleri olunca evcil hayvanlarınızın kaplarının temizliğiniz yapın.

 

Peki Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Hamam böceği ilaçlaması yapılacak alana ve uygulama yöntemine göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Hamam böceği ilaçlama fiyatları ortamda yapılacak keşif sonrası kesin olarak belirlenir.

İlaçlamanın yapılacağı alanda keşif ekibimiz gerekli incelemeleri yapar ve sonrasında planlama yaparak fiyat konusunda da sizlere bilgi verecektir.

İlaçlama sonrasında başarı oranı %100 olacaktır. Kesin sonuç odaklı bir hizmeti sizlere sağlıyoruz. Yapacağımız uygulamalar kokulu ve kokusuz ilaçlama desteği ile sunulmaktadır.

 

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri
İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri, Ev İlaçlama

Haşere ve Hamam Böceği İlaçlamada Profesyonel Ekip

Haşereler ve hamam böcekleri bazı dönemlerde size ortamı yaşanmaz hale getirebilmektedir. Bu gibi durumlarda ilk olarak kişisel tedbir olarak klasik uygulamalar yaparak çözümler aranmaktadır. Fakat bu tip çözüm odaklı yapılacak işlemler genelde geçici sonuçlar vermektedir. Etkili ve kesin çözümler için profesyonel bir ilaçlama firmasından yardım almanız daha sağlıklı olacaktır. Çünkü iyi bir ilaçlama firması ve ilaçlama ekibi bu tür sorunlara etkili çözümler sunacaktır. Ayrıca gereksiz ve geçici çözümlere de ekstra bir masraf yapmanıza da gerek kalmamış olacaktır.

 

Uzman Hamam Böceği İlaçlama Firmaları Tercih Edilmeli

Haşere ve hamam böceği ilaçlama uygulamasında, alanında uzman ekip her ne kadar önemli olsa da bu ekibi ve profesyonel ilaçlama firmasını bulmak oldukça önemlidir.

Her sektörde olduğu gibi haşere ve böcek ilaçlama sektöründe de merdiven altı diye adlandırılan firmalar bulunmaktadır. Bu tür ilaçlama firmalarından alacağınız hizmet sonunda, uygulayacakları yanlış yöntemlerle hem ilaçlama yaptıkları alana hem de sektöre kötü bir etki bırakmaktadırlar. Bu yüzden öncelikle ilaçlama firmasını iyi araştırmalısınız ve ilaçlama yapacak ekibin gerekli yetki belgelerinin olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Bu anlamda bizler Bariyer İlaçlama olarak, uzun yılların verdiği bilgi ve becerimiz sayesinde alanında uzman ekibimizle en etkili çözümleri sizlere sunuyoruz.

Yaptığımız ilaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçlar sağlığa zararı olmayan T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı etkili ilaçlardır. Bunun yanında ilaçlama uygulamalarımızda sizlere garantili en etkili yöntemleri kullanarak garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet