Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol

Böcek ilaçlama nedir?

Haşereler taşıdıkları mikroplar ve bulaşıcı hastalıklar ile sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehtid edebilmektedirler. Bu yüzden evinizde veya işyerinizde ilaçlama uygulaması yaptırarak yaşadığınız ortamda haşere kontrolünü sağlamış olursunuz. Ortamda haşere kontrol adına yapılan ilaçlama uygulamasına böcek ilaçlama çalışması adı verilmektedir. Bariyer ilaçlama olarak İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasında böcek ilaçlama hizmetini alanında uzman ekiplerimiz ile profesyonel olarak vermekteyiz. Uyguladığımız haşere ilaçlama hizmeti ile zararlı böceklerin ortadan kaldırılması adına %100 Garantili hizmet vermekteyiz.

böcek ilaçlama

böcek ilaçlama hizmeti

İşyeri ve ev için böcek ilaçlama nasıl yapılır?

İşyeri ve ev de böcek ilaçlama uygulaması için öncelikle böcek ilaçlaması yapılacak alan belirlendikten sonra ortama uygun ürün ve ekipmanlarla birlikte ilaçlama ekibimiz gider. Ortamda yapılacak böcek ilaçlama işlemi için böceklerin türlerine ve dirençlerine göre, yaşadıkları alandaki bulundukları yoğunluklarına göre uygulama tekniklerinde değişiklikler gösterebilir.

Böcek ilaçlama uygulaması için belirlediğimiz yöntem ve teknikler sorasında ilaçlama çalışmasına başlanır ve yaşam ev ve işyerinizi mevcut haşere ve böcek istilası derdinden çok kısa bir süre içinde kurtararak size böceklerden uzak yaşanabilir bir alan bırakırız.

İlaçlama uygulamasından önce unutulmaması gereken şey, işyeri ve evlerde böcek istilasının en önemli sebeplerin başında zaman faktörü gelir. Siz beklerken böcekler de beklemez ve fazlası ile üremeye devam ederler. Eğer böcek ilaçlama işlemini geciktirirseniz böceklerin ortamda daha fazla üremesine izin vermiş olursunuz.

Yürüyen haşerelerden olan böcek istilası probleminizi size sağladığımız hızlı çözümlerimiz ile ortadan kaldırıyoruz.

 

böcek ilaçlama
Kurumsal Böcek İlaçlama

Kurumsal Böcek İlaçlama Firmaları

Böcek ilaçlama uygulaması sağlık örgütleri tarafından belirlenen koşullara göre yapılması gereken ciddi bir uygulamadır.

Yürüyen haşerelerden böcek ilaçlama konusunda Türkiye’nin en iyi ilaçlama firmalarından olan Bariyer ilaçlama kendi alanında uyguladığı etkin ve etkili çözümler ile artık bir marka haline gelmiştir. İş yeri ve ev için böcek ilaçlama uygulaması için konusunda uzman olmayan amatör veya kurumsal olmayan böcek ilaçlama firmaları tarafından bir hizmet aldığınızda aynı sorunları tekrar yaşamanız kuvvetle muhtemeldir. Böcek ilaçlama uygulamasında sadece Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen belgelere ve denetlenme belgelerine sahip olmadan çalışan merdiven altı firmalardan uzak durun.

Bariyer ilaçlama olarak Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen gerekli tüm belgelere sahibiz.

Aynı zamanda ilaçlama kriterleri olarak, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenip, yine bu ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından onaylanan kriterlere uygun olarak böcek ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak yerine getiriyoruz. Sektörle ilgili olan yeterlilik belgelerinin tamamına sahip olan ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından da 3 ayda bir düzenli olarak denetlenen kurumsal böcek ilaçlama firmaları arasında bulunmaktan onur duyuyoruz.

Ataşehir Böcek İlaçlama Hizmeti

Ataşehir Böcek İlaçlama Hizmeti

Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Hizmeti

İstanbul ilaçlama firmaları arasında alanında öncü ve yenilikçi bir ilaçlama şirketiyiz. Servis ağımızın çok geniş olmasından dolayı İstanbul Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere haşere kontrol kapsamında böcek ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak veriyoruz.

İstanbul da tüm bölgelerde olduğu gibi Anadolu yakasında bulunan evlerde, işyerlerinde, hastanelerde, gemilerde, park ve bahçelerde böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Böcek ilaçlama hizmetinde genel olarak fare ilaçlama, pire ilaçlama, hamamböceği ilaçlama çalışmaları yapmaktayız.

Çözüm olarak %100 Garantili olarak böcek ilaçlama hizmetlerimizi, Anadolu yakasında Çekmeköy, Maltepe, Üsküdar, Kadıköy, Pendik, Sancaktepe, Pendik ve diğer tüm ilçelerde veriyoruz.

böcek ilaçlama

Asya ve Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Hizmeti

İstanbul ilaçlama firmaları arasında Asya yakasında da alanında öncü ve yenilikçi bir ilaçlama şirketiyiz. Servis ağımızın çok geniş olmasından dolayı İstanbul Asya yakasında bulunan tüm ilçelere haşere kontrol kapsamında böcek ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak veriyoruz.

İstanbul Avrupa yakasındaki ev, iş yeri, otopark, hastane, okul, gemi, iskele, park ve bahçeleri olmak üzere açık veya kapalı tüm alanlarda böcek ilaçlama hizmetlerini yine bu Avrupa yakasındaki Sarıyer, Başakşehir, Esenyurt, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Zeytinburnu ve diğer tüm ilçelere profesyonel olarak vermekteyiz.

İstanbul da hem Avrupa hem de Asya yakasında geniş servis ağımız ve garantili, kaliteli hizmet anlayışımız ile 7/24 böcek ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Böcek ilaçlama uygulaması için bizi arayın. Bir saat gibi kısa bir sürede ortam ilaçlaması yaparak sizleri haşere ve böceklerden kurtaralım.

Did You Like This Post? Share it :

6 yorum

commenter

Semra

27 Ağustos 2022

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Batuhan

14 Mart 2023

Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Derya

31 Mayıs 2023

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Gökhan

5 Haziran 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Serkan

26 Nisan 2024

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Reply
commenter

Miraç

3 Temmuz 2024

Profesyonel ve etkili hizmetleri için Bariyer İlaçlamaya teşekkür ederiz.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli