Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Çekmeköy İlaçlama - Bariyer İlaçlama

 

Çekmeköy, istanbul Anadolu yakasında yer almakta olup ve bu ilin en az  nüfuslarından bir tanesin  sahip bölgeleri arasında yer almakta.   Haşere ve kemirgenlerin yoğun şekilde görüldüğü Çekmeköy’de  ilaçlama şirketleri; iç ve dış mekanlar için özellikle yazın ve sonbahar aylarında sıklıkla işlem yapmaktadır. Tarla faresi ve çatı faresi benzeri kemirgenler ile akrep ve kırkayak benzeri zehirli haşereler ve Açık alanlarda sivrisinek ve Kara Sinek için Uçan Haşere mücadelesi yapılmaktadır.  çok şekilde görüldüğü bu ilçede, yaz aylarında hamam böceği ve pire sorunu ile de birçok alanda karşılaşılmaktadır. Bodrum, bina, ev bunun gibi kapalı alanlar ile çiftlik gibi alanlara yoğunlukla uygulama oluşturan Çekmeköy de merkez Şubesi olan Bariyer İlaçlama , sıvı ilaçlar veya jel ve katı formdaki ilaçlar kullanarak uygulama yapmaktadır.

Beykoz, Ataşehir ve Ümraniye benzeri İstanbul ilçelerine komşu olan Çekmeköy; Ömerli, Taşdelen, Alemdağ benzeri semtlere sahip olan Çekmeköy’de ilaçlama şirketleri bu ilçemizde de faaliyetlerini sıklaştırmıştır.  Göç sağlayan bir ilçe olmasına rağmen gelişen yapılaşma nedeniyle, birçok yapı ve büyük yapının inşa edildiği bu ilçede, açık arazi ve şantiye ilaçlama uygulamaları da yapılır. Bariyer  ilaçlama şirketi bu ilçede, bütün haşere ve kemirgen türleri için uygulama yaptığı benzeri özellikle açık alanlarda başarılı işlere imza atmıştır.

Yaşam Alanlarımızda en fazla Görülen Haşere Grupları;

Karınca, salyangoz, çekirge, güve, merkep arısı, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, fare, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı

Bariyer ilaçlama servisi olarak hizmet veren firmamız bu ilçedeki tüm semtleri ve mahalleleri  için ekonomik ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlıksal sorunları tetikleyen ve maddi hasarlara neden olan haşerelerden kurtulmak için yapılması son derece mühim olan böcek ilaçlama uygulamalarında kaliteli ve etkili ilaçların kullanılması şarttır. kolay ilaçlar ile uygulama oluşturan haşere ilaçlama firmaları, ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getireceği gibi sorunların açacağı maddi hasarlara da sebep olabilmektedir.  ziraat mühendisleri vasıtası ile hazırlanmakta olan ve eğitim almış deneyimli elemanlar yoluyla uygulanan böcek ilaçları, sağlığınız açısından hiç bir tehlike arz etmeyeceği gibi haşerelerden kurtulma meselesi için da etkili çözüm verecektir.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

9 yorum

commenter

Cüneyt

7 Ağustos 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Cevap Yazın
commenter

İsmail

19 Ağustos 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Akber

25 Ağustos 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Bilge

16 Kasım 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

Abdulsemet

25 Aralık 2022

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Cevap Yazın
commenter

Özlem

11 Mart 2023

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Cevap Yazın
commenter

Gürkan

6 Mayıs 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Arif

20 Mayıs 2023

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

Mahmut

20 Haziran 2023

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli