Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Çekmeköy İlaçlama - Bariyer İlaçlama

 

Çekmeköy, istanbul Anadolu yakasında yer almakta olup ve bu ilin en az  nüfuslarından bir tanesin  sahip bölgeleri arasında yer almakta.   Haşere ve kemirgenlerin yoğun şekilde görüldüğü Çekmeköy’de  ilaçlama şirketleri; iç ve dış mekanlar için özellikle yazın ve sonbahar aylarında sıklıkla işlem yapmaktadır. Tarla faresi ve çatı faresi benzeri kemirgenler ile akrep ve kırkayak benzeri zehirli haşereler ve Açık alanlarda sivrisinek ve Kara Sinek için Uçan Haşere mücadelesi yapılmaktadır.  çok şekilde görüldüğü bu ilçede, yaz aylarında hamam böceği ve pire sorunu ile de birçok alanda karşılaşılmaktadır. Bodrum, bina, ev bunun gibi kapalı alanlar ile çiftlik gibi alanlara yoğunlukla uygulama oluşturan Çekmeköy de merkez Şubesi olan Bariyer İlaçlama , sıvı ilaçlar veya jel ve katı formdaki ilaçlar kullanarak uygulama yapmaktadır.

Beykoz, Ataşehir ve Ümraniye benzeri İstanbul ilçelerine komşu olan Çekmeköy; Ömerli, Taşdelen, Alemdağ benzeri semtlere sahip olan Çekmeköy’de ilaçlama şirketleri bu ilçemizde de faaliyetlerini sıklaştırmıştır.  Göç sağlayan bir ilçe olmasına rağmen gelişen yapılaşma nedeniyle, birçok yapı ve büyük yapının inşa edildiği bu ilçede, açık arazi ve şantiye ilaçlama uygulamaları da yapılır. Bariyer  ilaçlama şirketi bu ilçede, bütün haşere ve kemirgen türleri için uygulama yaptığı benzeri özellikle açık alanlarda başarılı işlere imza atmıştır.

Yaşam Alanlarımızda en fazla Görülen Haşere Grupları;

Karınca, salyangoz, çekirge, güve, merkep arısı, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, fare, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı

Bariyer ilaçlama servisi olarak hizmet veren firmamız bu ilçedeki tüm semtleri ve mahalleleri  için ekonomik ilaçlama hizmeti vermektedir. Sağlıksal sorunları tetikleyen ve maddi hasarlara neden olan haşerelerden kurtulmak için yapılması son derece mühim olan böcek ilaçlama uygulamalarında kaliteli ve etkili ilaçların kullanılması şarttır. kolay ilaçlar ile uygulama oluşturan haşere ilaçlama firmaları, ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getireceği gibi sorunların açacağı maddi hasarlara da sebep olabilmektedir.  ziraat mühendisleri vasıtası ile hazırlanmakta olan ve eğitim almış deneyimli elemanlar yoluyla uygulanan böcek ilaçları, sağlığınız açısından hiç bir tehlike arz etmeyeceği gibi haşerelerden kurtulma meselesi için da etkili çözüm verecektir.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *