Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Başakşehir Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Başakşehir, İstanbul’un son yıllarda gerek nüfus gerekse yapılaşma konusunda en yeni ilçelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Bu yoğun yapılaşma da beraberinde ilaçlama ve haşere ile mücadeleyi zorunlu kılıyor. Bizler de bu haşere problemlerine sunduğumuz çözümlerle ön plana çıkıyoruz. Bariyer İlaçlama şirketi olarak İstanbul Başakşehir ilçesinde böcek ilaçlama için en uygun fiyatlar ile kene, fare, hamamböceği, sivrisinek, pire, uyuz böceği, güve, gümüşçün gibi haşere türlerinde ilaçlama hizmetini sunmaktayız.

Haşerelerden kurtulmak için etkin mücadele vazgeçilmez bir konu haline geliyor. Tabi ki bu da profesyonel ekipler ve yöntemlerle yapılmalıdır. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak, çalışmalarımızı profesyoneller tarafından  Sağlık Bakanlığı`ndan onaylı ürünlerle yapmaktayız.

Günümüzde Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olmayan birçok ilaçlama firmasına rastlamak kaçınılmazdır. İlaçlama yaptıracak birçok kişi ilk olarak fiyat politikasını ön plana çıkarsa da daha sonrasında bu tür merdiven altı işletmeler tarafından etkin sonuçlar alamamaktadır. Bu nedenle kaliteli hizmet almak ve haşereler ile mücadele ederken öncelikli firmayı araştırmak ve referanslarına bakmak fayda sağlayacaktır. Bu noktada bizler Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere mücadelesinde ve kontrollerinde garantili hizmet sunuyoruz.

Başakşehir’de en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Sivrisinek, kene, kalorifer böceği, pire, gümüş böceği, karafatma, ev faresi, güve, sinek, akrep, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

Did You Like This Post? Share it :

5 yorum

commenter

Berker

4 Eylül 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Cem

24 Temmuz 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Halim

1 Kasım 2023

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply
commenter

Yaşar

3 Ocak 2024

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

Zeliha

3 Nisan 2024

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli