Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Pendik Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Pendik, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve Marmara Denizine sahili olan bir ilçesidir.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Anadolu Yakası’nın bu güzel ilçesinde 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlçede profesyonel ekibimiz ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm semtlerde  fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Güvenilir bir ilaçlama hizmetinde kullanılan ürünler her ne kadar gerekli kuruluşlardan onaylı olsa da bu uygulama işlemi profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak Pendik’teki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Genel olarak haşere türlerinin yaz aylarında ortaya çıktığı genel bir algı olarak kabul edilse de haşereler her mevsim yuvalanıp zamanı geldiğinde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle haşere kontrolleri her dönemde belli periyotlarda alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu noktada Bariyer İlaçlama olarak tüm haşere kontrollerinde 7/24 hizmetinizdeyiz.Yaptığımız bu profesyonel çalışmalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.

Sizler de yaşam alanlarınızda haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bariyer İlaçlama olarak Pendik’te uygulamasını yaptığımız haşere türleri;

*Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği.

*Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek,

*Sivrisinek, tesbih böceği, akrep, örümcek,

*Karınca, salyangoz, güve, yılan, ev faresi

*Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, sıçan

Did You Like This Post? Share it :

2 yorum

commenter

Ezgi

16 Eylül 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Nurdan

21 Haziran 2023

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli