Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis Dezenfekte Hizmeti

Ofis dezenfeksiyonu

Ofis dezenfeksiyonu nedir?

Ofis dezenfeksiyonu yapılmasının en önemli nedenleri arasında yoğun iş temposu süresince zamanımızın önemli bir kısmı havalandırması yetersiz ve yeni taze hava akışı mevcut olmayan kapalı çalışma alanları olan ofis ortamlarında geçer. Bu yüzden de işyeri ve ofis çalışanlarının bu şekilde bir arada bulunduğu işyerleri de zararlı olabilen çeşitli bulaşıcı mikroorganizmaların en kolay çoğalabildiği alanlar haline geldiğinden dolayı işyeri, plaza ve ofis dezenfeksiyonu uygulamasının yapılması zorunluluk haline gelmektedir.

İşyeri, plaza ve ofis dezenfeksiyonu sayesinde havaya yayılan virüslerden korunma sağlanır. Çeşitli ve ölümcül olabilecek hastalıklara yine ofis dezenfeksiyonu sayesinde engel olabilirsiniz.

 

Ofis Dezenfekte Hizmeti
Ofis dezenfeksiyonu

Konuyu biraz daha detaylandıracak olursak havaya yayılan virüsler ve etrafa bulaşan bakteriler bazen solunum yoluyla bazen el temasıyla bezen de ortam havalandırma cihazları vasıtası ile işyeri ve plazalardaki ofis ortamında çalışan diğer personele kolaylıkla bulaşır. Ofis dezenfeksiyonu yapılmaması durumunda ofis ortamında çalışan bu kişilere bulaşma tehlikesi olan (başta koronavirüs COVID-19 olmak üzere) virüslerin yanında üst solunum yolu enfeksiyon rahatsızlığı, nezle, grip, soğuk algınlıkları, sinüzit problemleri, bademcik iltihabı, dış kulak iltihabı gibi çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedir.

Bu yüzden salgın hastalıkların bulaşma riskine karşın işyeri ve plazalardaki ofis ortamında yaşam ve çalışma alanlarının ofis dezenfeksiyon uygulaması ihmal edilmemelidir. Ofis dezenfeksiyonu sayesinde çeşitli enfeksiyon risklerini azaltabilirsiniz.

 

Ofis Dezenfeksiyon Uygulaması

Her ne kadar kişisel önlemler olarak cerrahi veya filtreli yüz maskesi kullanılsa da, kolonya, dezenfektan jeller ve farklı alkollü dezenfektanlar kullanılsa da toplu taşımalar başta olmak üzere ortam AVM (alışveriş merkezleri) ve kalabalık iş yerlerinde ortam ve ofis dezenfeksiyonu yapılmamış veya az yapılmış ise bu mekanlarda birçok bakteriler ve ölümcül olabilecek virüsler yaşayabilmektedir.

Bu yüzden sıklıkla bulunmak zorunda olunan bu gibi ortamlarda yerlerin sterilizasyon edilmesi ile ortam ve ofis dezenfeksiyonu işleminin de düzenli yapılmış olması virüs ve bakterilerden korunmanıza büyük katkı sağlayacaktoır. Ofis dezenfeksiyon işlemi ortamdaki çeşitli mikroorganizmaların azaltılması veya yok edilmesi işlemidir.

 

Ofis dezenfeksiyonu
Ofis dezenfeksiyonu

Nano dezenfektan nedir ve nasıl yapılır?

Ofis dezenfeksiyonu ve birçok alanda uygulanan dezenfeksiyon işlemlerinde kullanılan antimikrobiyal veya antibakteriyel özellikteki dezenfeksiyon malzemelerine nano dezenfektan denir.

Nano dezenfektan (veya nano dezenfeksiyon da denir) işlemi ölümcül koronavirüs COVIS-19 başta olmak üzere diğer çeşitli virüslere karşı %99.99 etkisi olan ve aynı zaman da bakterilere karşı da %99.999 etkisi olan, içeriği %100 bitkisel nano gümüş teknolojisi ile üretilmiş etkili nanoksia ürünleri ile gerçekleştirdiğimiz sterilizasyon işlemidir. Nano dezenfektan işlemi ofis dezenfeksiyonu başta olmak üzere birçok alanda uygulanmaktadır.

Ofis dezenfeksiyonu uygulaması için piyasadaki en etkili nano dezenfekte ürünlerinin en başında gelen nano gümüş partikül içerikli olan en etkili dezenfektanları seçerken T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına bakarak sahte dezenfektanlara karşı sizi koruyoruz.

Ek olarak ofis dezenfeksiyonu uygulamasında kullanılacak nano dezenfektan içeriği ortam dezenfeksiyonu kalitesinde belirleyici rol oynamaktadır. Kullandığımız doğal dezenfektanlar genel itibari ile kimyasal dezenfektanlara göre hem daha etkili hem de insanların ve de evcil hayvanların sağlığına olumsuz yönde etkilemeyen zararsızdır ürünlerdir.

Kaliteli nano dezenfektan için markasına değil nano dezenfektan içindekiler kısmında yer alan etkili listeye bakıyoruz. Sağlıklı bir ofis ortamı için yaılacak ofis dezenfeksiyonu uygulamasında saf gümüşün nano boyuta indirgenmesi sonucu ile yapılan nano dezenfektan ile yapılan ofis dezenfeksiyonu hizmeti %100 vegan bitkisel bir içeriğe sahiptir. Nano dezenfektan, diğer hidrojen peroksit dezenfektan ve dezenfektan alkolüne göre daha kalıcı bir ürün olmasının yanında ortanda toksik etkilere ve insan cildinde iritasyonlara sebebiyet vermezler.

Ofis dezenfeksiyonu uygulamasında kullandığımız nano dezenfektan, gıda endüstrisinde kullanılan temizleyici dezenfektanlar kategorisine girmektedir ve bu nano dezenfektano restoran gibi yiyecek içecek hizmeti veren işletmelerde de uygulanmaktadır.

Ek olarak apartman ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemini için bu uygulama rahatlıkla kullanılır.

 

İşyeri dezenfekte nasıl yapılır?

İşyeri dezenfekte çalışmalarında ofis dezenfeksiyonu başta olmak üzere okul, hastane, iş hanları, fabrikalar, otel ve hatta otomobil gibi bu alanlarda dezenfeksiyon ve hijyen çok önemlidir. İşyeri dezenfekte uygulamaları kapsamında ofis dezenfeksiyonunda kullandığımız dezenfekte ürünlerimiz T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı ve doğa dostudur.

İşyeri dezenfekte işleminde yapılan ofis dezenfeksiyon uygulamasında kullandığımız doğa dostu dezenfektan, ulv dezenfeksiyon

işyeri dezenfektesi
Ofis dezenfeksiyonu

cihazlarımız sayesinde ortama derinlemesine nüfuz ederek ofis ortamının dezenfekte edilmesi sağlanır. Diğer ofis dezenfeksiyon yöntemlerine nazaran en etkili yöntemlerden biri olan nano dezenfeksiyon ile kapalı olan tüm alanları profesyonel bir şekilde dezenfekte ediyoruz.

Ofis dezenfeksiyon uygulamasından önce veya sonra ofis ortamında herhangi bir temizlik yapılması gerekmemektedir. Ofis dezenfeksiyon işleminde kullandığımız T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı doğa dostu dezenfektan ürünlerimiz eşyalarınıza herhangi bir zarar vermez. Ofis dezenfeksiyon uygulamasını konusunda uzman olan ekibimiz maskeli, eldivenli olarak ve iş güvenliği dezenfektan kıyafeti ile profesyonel olarak yapar.

 

İşyeri ve Ofis Dezenfeksiyonu

Alo Bariyer +90 216 641 93 93 Hemen Ara Destek Al
İstanbul’un Her Yerinde 7/24 Destek

Bariyer İlaçlama, Türkiye de Dezenfeksiyon sektöründe yenilikçi ve öncü şirket.

Did You Like This Post? Share it :

11 yorum

commenter

HÜSEYİN

22 Kasım 2021

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply
commenter

EMİNE

3 Aralık 2021

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

OSMAN

4 Nisan 2022

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

FAZLI

19 Nisan 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

ALİ

28 Mayıs 2022

Soğukkanlı, hızlı ve kendinden emin hamlelerle ilaçlama hizmetini yaptılar. işlerinde profesyoneller. tavsiye ederim..

Reply
commenter

Ümit

29 Ağustos 2022

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Mehtap

23 Aralık 2023

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply
commenter

Lale

19 Nisan 2024

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

Mehtap

25 Nisan 2024

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Dilek

26 Nisan 2024

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Emine

4 Mayıs 2024

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli