Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Koronavirüs Dezenfeksiyonu

Koronavirüs Dezenfeksiyon Hizmetleri

Şu sıralar tüm dünya da koronavirüs salgını artarak devam etmektedir. Virüslerin yoğun olduğu alanlarda dezenfeksiyon uygulamaları da daha da çok nem kazanmış durumdadır. Bariyer Pest Kontrol İlaçlama olarak profesyonel uzman ekiplerimiz ile sağlık bakanlığı onaylı dezenfeksiyon uygulamalarımızla havadaki bilinen bütün zararlı mikroorganizmaların yok edilerek ortamı sağlıklı bir yer haline getiriyoruz. Uyguladığımız dezenfektanlarımız sayesinde koronavirüs (COVID-19) başta olmak üzere ortamda oksijenlemeyi sağlıyor, havayı temizliyor ve yine insanlara zararlı olan organizmaları yok ediyoruz.

Koronavirüs (Corona, COVID-19) dezenfeksiyon ve ilaçlama işlemlerinde uygulamış olduğumuz yöntem; koronavirüs başta olmak üzere diğer virüs türleri, myte, alerjen ve mikropların etkisizleştirilmesi ile yok edilmesi işlemidir.

Bariyer İlaçlama olarak uyguladığımız son teknoloji ekipman ve yöntemlerimiz ile koronavirüs (corona, COVID-19) dezenfeksiyon uygulamalarımızı uzman ekiplerimiz eşliğinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Koronavirüs (Corona, COVID-19) dezenfeksiyon ve ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız % 100 doğal olan etkili dezenfektanlarımız, insanlar için hayvanlar için bitkiler için tamamen sağlıklıdır güvenlidir. Bununla birlikte, etkili dezenfektanlarımız ortamda renk, koku ve kalıntı bırakmaz. Koronavirüs (Corona, COVID-19) dezenfeksiyon uygulama işlemleriniz, alanında profesyonel ve uzman deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en uygun yöntemler kullanılarak itina ile yapılır.

koronavirüs dezenfeksiyon
koronavirüs dezenfeksiyon

Yaşadığımız ortamlara yaptıracağınız dezenfeksiyon uygulaması ile mevcut yaşam alanınızı dezenfekte etmiş olursunuz, temizlersiniz ve uzun süreli tam koruma sağlayarak sağlığınızı koruma altına almış olursunuz. Belirtmekte fayda var ki, uygulanacak dezenfeksiyondan fazla verimi alabilmek ve etkisini görmek için, dezenfeksiyonun düzenli belli aralıklarla yapılması gerekmektedir.

Koronavirüs (Corona, COVID-19) dezenfeksiyon uygulamalarımız %100 doğaldır. Dezenfeksiyon uygulaması içeriğinde canlılara zarar verecek herhangi bir katkı maddesi bulunmayan biyosidal dezenfektanlarla uygulanmaktadır.

 

Dezenfeksiyon İşleminde Uygulanan Dezenfektan Virüs Yayılmasını Etkili Olarak Önler

Çinde ortaya çıkan ve diğer ülkelere de hızla yayılan koronavirüs sebebi ile dezenfektan amaçlı yapılan virüs ilaçlama uygulamaları, virüs dezenfeksiyon uygulamaları artarak devam ediyor. Unutulmamalıdır ki insanlar enfekte olduktan sonra ve bağlantılı olarak ölümler yaşandıktan sonra uygulanan virüs dezenfeksiyonu, virüs ilaçlama çalışmaları yalnızca virüsün yayılmasını engelleyebilmektedir. Koronavirüs başta olmak üzere virüs ve zararlı bakteri kaynaklı hastalıkların önlenmesinde önceden yapılacak dezenfeksiyon ve ilaçlama çok daha etkili olacaktır. Özellikle de insanların çok olduğu alışveriş merkezleri, kamusal alanlar ve diğer sosyal alanlarda yapılacak virüs dezenfeksiyonu ve ilaçlama, Korona Virüsü’nün yol açtığı veya açacağı hastalıkların yayılmasını çok çok büyük oranda engelleyici etkiye sahip olacaktır.

 

okullarda koronavirüs dezenfeksiyon
koronavirüs dezenfeksiyon

Yineleyecek olursak dezenfeksiyon uygulamaları günümüzde insanlığın başına sorun olan  Korona Virüsünün yaygınlaşması ile birlikte daha fazla önem kazanmış olduğundan dolayıdır ki, ortam dezenfeksiyonu uygulamaları çok daha sık bir şekilde gündeme gelmektedir.

Virüs dezenfekte uygulaması işlemi öncesinde koronavirüs başta olmak üzere diğer mikroorganizma zararlılarından dezenfekte edilecek alan tanımlanır. Sonrasında bu alana virüs dezenfektesi uygulayacak uzman teknisyenlerimiz gelir ve virüs dezenfeksiyon uygulamasını gerçekleştirirler. Uzman ekiplerimiz ile gerçekleştirilen dezenfeksiyon uygulamaları ile koronavirüs başta olmak üzere insan gözü ile görülmeyen bakteriler, virüsler, mantarlar ve sporları yok eder. Yapılan uygulama sonrası alanın havası temizlenmiş olur.

 

Koronavirüs (Corona COVID-19) ’ne karşı dezenfeksiyon uygulamalarını profesyonel olarak uzman ekiplerimizce yapmaktayız. Koronavirüs (Corona COVID-19) dezenfeksiyon uygulamalarında Dünya Sağlık Örgütünden ve Sağlık Bakanlığı onaylı en iyi kalitedeki biosidal dezenfektan ürünlerini kullanarak ortamda bulunan virüs, bakteri, mantar ve benzeri tüm mikroorganizmalara karşı etkili bir mücadele vermekteyiz.

 Koronavirüs (Corona COVID-19) ’ne karşı dezenfeksiyon uygulamalarımız kapsamında apartman, villa, bina, işyeri, sosyal tesisler, spor merkezleri ve spor alanları, fabrika, ev, otobüs, minibüs, otomobil, okul, sağlık kuruluşları, depo, dükkan, cafe, restoran ve benzeri tüm açık ve kapalı alanlara profesyonel olarak virüs dezenfeksiyonu yapmaktayız.

 

Ortama uygulanan dezenfeksiyon özellikle çocuklu aileler, evcil hayvan besleyen insanlar, toplu yaşam alanlarını sık sık kullanan insanlar ve ofis ortamında çalışan kişiler için son derece güvenli olmasından dolayı önemlidir. Bariyer ilaçlama olarak tüm alanlarda uygulanabilen, insan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlarımız kokusuzdur, renksizdir ve koronavirüs başta olmak üzere diğer tüm virüslerin/bakterilerin yok edilmesini sağlar.

 

kamu alanlarında koronavirüs dezenfeksiyon
koronavirüs dezenfeksiyon

Ortam dezenfeksiyon ve ilaçlama alanında 7/24 hizmet veriyoruz. İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlığınızı korumak, koronavirüs’ün size ve sevdiklerinize bulaşmasını önlemek adına geç kalmadan yoğun ve etkili virüs dezenfektanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon uygulamalarımızdan sizde yararlanın.

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

1 Yorum

Kamil Kara

9 Aralık 2020

koronavirüsün kol gezdiği şu günlerde ofisimizi virüslere karşı dezenfekte ettirdik. gayet ilgili ve güvenilir bir firma.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

    Bize Ulaşın

    E-Posta: info@bariyerilaclama.com
    Telefon: +90 216 641 93 93
    Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
    Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet