Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Böcek İlaçlama Fatih

Böcek İlaçlama Fatih

FATİH BÖCEK İLAÇLAMA

Fatih Böcek İlaçlama
Fatih Böcek İlaçlama ile böcek ilaçlama da fatih farkı

Fatih, Osmanlı’ya başkentlik etmiş tarihi yarımadayı bünyesinde barındıran İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinin bulunduğu ilçelerinden biridir. İlçe bu konumunun bir sonucu olarak nüfus ve yapı yoğunluğunu beraberinde getirmektedir. Bu durum da beraberinde haşereler ile mücadeleyi zorunlu kılmaktadır.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Avrupa Yakası‘nda Boğaziçi’nin de bir parçası ve eşsiz bir tarihi dokuya sahip olan Fatih ilçesinde haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Tarihi yapıların hala günümüzde yaşadığı Fatih’te haşereler bu tür yapılara da zarar vermektedir. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak bu tür sorunlara neden olan tüm fare, böcek ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Sağlıklı ve güvenilir çalışmanın profesyoneller tarafından yapılmasının bilincinde olan firmamız Fatih’teki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Beraber çalıştığımız ziraat mühendisleri ve ustalaşmış böcek ilaçlama ekibimiz sayesinde de çalışmalarımızın doğru bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı
Böyle Sorunlarla Yüzyüze Kalmamak için, Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı

Fatih’te en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca, bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi. Sizde yazın fare sinek böcek ilaçlama ile tedbirinizi alın.

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

böcek ilaçlama
böcek ilaçlama hizmeti

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

    Bize Ulaşın

    E-Posta: info@bariyerilaclama.com
    Telefon: +90 216 641 93 93
    Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
    Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet