Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul’da böcek ilaçlama şirketleri arasında verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı başı çeken Bariyer İlaçlama olarak istanbul böcek ilaçlama hizmetleri alanında alanında uzman personellerimiz sayesinde kaliteli ve nitelikli hizmetlerin gerçekleştirmekteyiz.

Böcek İlaçlama

%100 Garantili ve Kokusuz Böcek İlaçlama

Rahatsız edici görünüşleri ve etrafa verdikleri zararlardan dolayı ve en önemlisi haşerelerin, böceklerin taşıdıkları bakterilerden dolayı neden olabilecekleri bulaşıcı hastalıklar tehlikesi ile yaşamak zorunda değilsiniz. Bariyer İlaçlama olarak İstanbul’da böcek ilaçlama, haşere ilaçlama konusunda % 100 Garantili ve kokusuz hizmet veren önde gelen ilaçlama firmasıyız. Verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Böcek İlaçlama

Her alanda olduğu gibi kurumsal alanlarda ilaçlama çalışmaları daha da bir önemlidir. Kurumsal böcek ilaçlama hizmetlerimizi verdiğimiz sektörleri sıralamak gerekirse; yiyecek alanında gıda sektöründe üretimler gerçekleştiren firmalar, gıda satışları yapan çeşitli

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri
İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri, Hastane İlaçlama

iş yerleri, okullar, sürücü kursları, üniversiteler, dershaneler gibi daha da çoğaltabileceğimiz farklı eğitim kurumları, otel, pansiyon, öğrenci yurtları, AVM alışveriş merkezleri, parklar gibi gıda satışlarının olduğu bu yerlerde belirli zaman aralıklarında periyodik olarak ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak vermekteyiz.

Böcek ilaçlama uygulamasında kullanılacak ilaçların kaliteli olmasının yanında bağlantılı olarak insan sağlığına zarar vermemesi gerekmektedir. Bariyer ilaçlama olarak Bayer, Basf ve Syngenta gibi yetkinliğini ve etkinliğini kanıtlamış kaliteli ilaçlama ürünlerini kullanmaktayız. Böcek ilaçlama çalışmalarında kullandığımız tüm ürünlerimiz T.C. Sağlık bakanlığı ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından onaylı ürünlerdir.

Fare İlaçlama Hizmeti

Fareler hastalık yayar. Bu argümanı doğrulayan kanıtlanmış birçok faktör bulunmaktadır. Yaşam döngülerini pis ortamlarda sürdüren başta lağım faresi olmak üzere daha birçok fare yolu ile insanlara hastalıkların bulaşma riskleri çok çok fazladır. Çünkü fareler fiziksel olarak kendi vücutlarında var olagelen mikrobunu idrar yoluyla dışarı atarlar. Bu gibi fare idrarı ve fare pisliğine insanların temas etmesiyle hastalık, fareden insana cilt yoluyla geçebilir ve bu şekilde çeşitli virüsler insanlara bu yolla kolaylıkla bulaşarak insanlar arasında bu virüsler yayılabilirler. Bu sebeple buralara temas eden insanlara çeşitli hastalıkların bulaşması ve salgının olması kuvvetle muhtemel bir durumdur.

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri, Fare İlaçlamaDiğer yandan dış ortamlardaki veya evlerdeki bitkiler başta olmak üzere çeşitli gıdalarada dadanabilen fareler bu yiyecekleri kemirerirler. Bunları fark edemeyen insanlarında bu besinleri tüketmesi sonucunda çeşitli hastalıklar bu şekilde insanlara bulaşmış olur.
Bu sebeple fare ilaçlamanın önemi burada ortaya çıkmaktadır.

Ev Böcek İlaçlama

Kurumsal İlaçlama Firmaları Böcek İlaçlamayı Nasıl Yapar?

Kurumsal böcek ilaçlama veya ev böcek ilaçlama uygulamalarında öncelikle böcek ilaçlama yapılacak olan alanlar tespit edilir. Tespiti yapılan alanlara uygun olacak kimyasallar ile alanında uzman ilaçlama ekibimiz ortama müdahale eder. Bu aşamadan sonra uzmanlarımızın tecrübeleri ile yapılacak İlaçlama teknikleri, ortamdaki böceklerin türlerine, dirençlerine, yaşadıkları alandaki yoğunluklarına göre değişiklikler gösterir.

Bariyer ilaçlama olarak 17 yılı aşkın bir süredir böcek ilaçlama alanında haşereler ile sizlerin arasına bariyer oluyoruz.
Kurumsal böcek ilaçlama veya ev böcek ilaçlama uygulamalarında en önemli faktör zamansal faktördür. Böcek ilaçlama da zamanlamayı doğru bir şekilde ayarlayamazsanız, yani ilaçlama olayını geciktirirseniz bu sefer böceklerin hızlı bir şekilde çoğalmasına zemin hazırlamış olursunuz. Bu şekilde ortamın böcekler tarafından istila edilmesinin önünü açmış olursunuz.

Bariyer ilaçlama olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

 

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri
İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri, Ev İlaçlama
İlaçlama Uygulaması Yaptığımız İlçeler

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firmaları Arasında Bariyer İlaçlama

İstanbul’da Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Böcek İlaçlama Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu olmak üzere İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde veren Bariyer ilaçlama, her türlü haşere, böcek soruna uygun ilaçlama yöntemlerini sahip olduğu son teknoloji, otomatik cihazlar ile başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Asya Yakası Böcek İlaçlama Firmaları Arasında Bariyer İlaçlama

Merkezi İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy olan şirketimiz Avrupada yakası balta olmak üzere Anadolu yakasında ilaçlama faaliyetlerini alanında uzman geniş personel desteği ile eksiksiz bir şekilde sürdürmektedir.

İstanbul’da Anadolu yakasında Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar gibi Asya ve Avrupa yakası olmak üzere tüm ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde veren Bariyer ilaçlama, her türlü haşere, böcek soruna uygun ilaçlama yöntemlerini sahip olduğu son teknoloji, otomatik cihazlar ile başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Böylelikle alanında uzman kadrosu ile ve onların kullandığı teknolojik ekipmanlar ile haşere ve kemirgen problemlerini kökünden çözen Bariyer ilaçlama, kullandığı ilaçlar bakımından kaliteyi ön plana çıkartarak T.C. Sağlık bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ithal ilaçlar kullanarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmaz.

Sizde kokusuz ve garantili ilaçlama yaptırarak yaşam alanlarınızdaki yaşam kalitenizi arttırın ve yaz aylarından böcek, haşere ve fare gibi sürprizler ile uğraşmayın.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli