Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul’da böcek ilaçlama şirketleri arasında verdiği kaliteli hizmetlerden dolayı başı çeken Bariyer İlaçlama olarak istanbul böcek ilaçlama hizmetleri alanında alanında uzman personellerimiz sayesinde kaliteli ve nitelikli hizmetlerin gerçekleştirmekteyiz.

Böcek İlaçlama

%100 Garantili ve Kokusuz Böcek İlaçlama

Rahatsız edici görünüşleri ve etrafa verdikleri zararlardan dolayı ve en önemlisi haşerelerin, böceklerin taşıdıkları bakterilerden dolayı neden olabilecekleri bulaşıcı hastalıklar tehlikesi ile yaşamak zorunda değilsiniz. Bariyer İlaçlama olarak İstanbul’da böcek ilaçlama, haşere ilaçlama konusunda % 100 Garantili ve kokusuz hizmet veren önde gelen ilaçlama firmasıyız. Verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Böcek İlaçlama

Her alanda olduğu gibi kurumsal alanlarda ilaçlama çalışmaları daha da bir önemlidir. Kurumsal böcek ilaçlama hizmetlerimizi verdiğimiz sektörleri sıralamak gerekirse; yiyecek alanında gıda sektöründe üretimler gerçekleştiren firmalar, gıda satışları yapan çeşitli

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri
İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri, Hastane İlaçlama

iş yerleri, okullar, sürücü kursları, üniversiteler, dershaneler gibi daha da çoğaltabileceğimiz farklı eğitim kurumları, otel, pansiyon, öğrenci yurtları, AVM alışveriş merkezleri, parklar gibi gıda satışlarının olduğu bu yerlerde belirli zaman aralıklarında periyodik olarak ilaçlama hizmetlerini profesyonel olarak vermekteyiz.

Böcek ilaçlama uygulamasında kullanılacak ilaçların kaliteli olmasının yanında bağlantılı olarak insan sağlığına zarar vermemesi gerekmektedir. Bariyer ilaçlama olarak Bayer, Basf ve Syngenta gibi yetkinliğini ve etkinliğini kanıtlamış kaliteli ilaçlama ürünlerini kullanmaktayız. Böcek ilaçlama çalışmalarında kullandığımız tüm ürünlerimiz T.C. Sağlık bakanlığı ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından onaylı ürünlerdir.

Fare İlaçlama Hizmeti

Fareler hastalık yayar. Bu argümanı doğrulayan kanıtlanmış birçok faktör bulunmaktadır. Yaşam döngülerini pis ortamlarda sürdüren başta lağım faresi olmak üzere daha birçok fare yolu ile insanlara hastalıkların bulaşma riskleri çok çok fazladır. Çünkü fareler fiziksel olarak kendi vücutlarında var olagelen mikrobunu idrar yoluyla dışarı atarlar. Bu gibi fare idrarı ve fare pisliğine insanların temas etmesiyle hastalık, fareden insana cilt yoluyla geçebilir ve bu şekilde çeşitli virüsler insanlara bu yolla kolaylıkla bulaşarak insanlar arasında bu virüsler yayılabilirler. Bu sebeple buralara temas eden insanlara çeşitli hastalıkların bulaşması ve salgının olması kuvvetle muhtemel bir durumdur.

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri, Fare İlaçlamaDiğer yandan dış ortamlardaki veya evlerdeki bitkiler başta olmak üzere çeşitli gıdalarada dadanabilen fareler bu yiyecekleri kemirerirler. Bunları fark edemeyen insanlarında bu besinleri tüketmesi sonucunda çeşitli hastalıklar bu şekilde insanlara bulaşmış olur.
Bu sebeple fare ilaçlamanın önemi burada ortaya çıkmaktadır.

Ev Böcek İlaçlama

Kurumsal İlaçlama Firmaları Böcek İlaçlamayı Nasıl Yapar?

Kurumsal böcek ilaçlama veya ev böcek ilaçlama uygulamalarında öncelikle böcek ilaçlama yapılacak olan alanlar tespit edilir. Tespiti yapılan alanlara uygun olacak kimyasallar ile alanında uzman ilaçlama ekibimiz ortama müdahale eder. Bu aşamadan sonra uzmanlarımızın tecrübeleri ile yapılacak İlaçlama teknikleri, ortamdaki böceklerin türlerine, dirençlerine, yaşadıkları alandaki yoğunluklarına göre değişiklikler gösterir.

Bariyer ilaçlama olarak 17 yılı aşkın bir süredir böcek ilaçlama alanında haşereler ile sizlerin arasına bariyer oluyoruz.
Kurumsal böcek ilaçlama veya ev böcek ilaçlama uygulamalarında en önemli faktör zamansal faktördür. Böcek ilaçlama da zamanlamayı doğru bir şekilde ayarlayamazsanız, yani ilaçlama olayını geciktirirseniz bu sefer böceklerin hızlı bir şekilde çoğalmasına zemin hazırlamış olursunuz. Bu şekilde ortamın böcekler tarafından istila edilmesinin önünü açmış olursunuz.

Bariyer ilaçlama olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

 

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri
İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri, Ev İlaçlama
İlaçlama Uygulaması Yaptığımız İlçeler

Avrupa Yakası Böcek İlaçlama Firmaları Arasında Bariyer İlaçlama

İstanbul’da Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Böcek İlaçlama Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu olmak üzere İstanbul Avrupa yakasındaki tüm ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde veren Bariyer ilaçlama, her türlü haşere, böcek soruna uygun ilaçlama yöntemlerini sahip olduğu son teknoloji, otomatik cihazlar ile başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Asya Yakası Böcek İlaçlama Firmaları Arasında Bariyer İlaçlama

Merkezi İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy olan şirketimiz Avrupada yakası balta olmak üzere Anadolu yakasında ilaçlama faaliyetlerini alanında uzman geniş personel desteği ile eksiksiz bir şekilde sürdürmektedir.

İstanbul’da Anadolu yakasında Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar gibi Asya ve Avrupa yakası olmak üzere tüm ilçelerde böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde veren Bariyer ilaçlama, her türlü haşere, böcek soruna uygun ilaçlama yöntemlerini sahip olduğu son teknoloji, otomatik cihazlar ile başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Böylelikle alanında uzman kadrosu ile ve onların kullandığı teknolojik ekipmanlar ile haşere ve kemirgen problemlerini kökünden çözen Bariyer ilaçlama, kullandığı ilaçlar bakımından kaliteyi ön plana çıkartarak T.C. Sağlık bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ithal ilaçlar kullanarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmaz.

Sizde kokusuz ve garantili ilaçlama yaptırarak yaşam alanlarınızdaki yaşam kalitenizi arttırın ve yaz aylarından böcek, haşere ve fare gibi sürprizler ile uğraşmayın.

Did You Like This Post? Share it :

13 yorum

commenter

Meryem

28 Nisan 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Mahmut

5 Haziran 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Merve

15 Ağustos 2023

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Fahri

27 Ekim 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Pınar

7 Kasım 2023

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Hicran

1 Aralık 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Turgay

5 Şubat 2024

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Feyzahan

7 Nisan 2024

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Sema

29 Mayıs 2024

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

Davut

5 Haziran 2024

İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Mahmut

5 Haziran 2024

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Baran

8 Haziran 2024

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Duygu

8 Temmuz 2024

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. Sonucu görmek istedim. Evimde sürekli gördüğüm gümüşçün böceği, solucan ve kırkayaklar artık yok oldular. Hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasında da bir sorun yaşamadım. Bariyer İlaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli