Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Akrep İlaçlama

siyah akrep ilaçlama

Akrep ve Akrep İlaçlama

Ölümcül tehlikesi olan akrep sokmalarından korunmak için kesinlikle akrep ilaçlama uygulamasının yapılması gerekmektedir. Akrep ilaçlama uygulaması ile akreplerin neden olabileceği hayati riski ortadan kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Akrep ilaçlama için kesinlikle alanında uzman bir ilaçlama firmasından yardım almalısınız. Bu sebeple akrep ilaçlama işlemini kendiniz uygulamamalısınız.

Akrep ve akrep ilaçlama konusunu detaylandıracak olursak, tehlikeli canlılar grubundan olan akrep, Örümceğimsiler sınıfı içinde Scorpiones adındaki takımı oluştur. Akrep genel olarak sıcak ve nemli bölgelerde yaşar. Fiziksel olarak akrep, vücudu sert kitin bir tabaka ile örtülü eklem bacaklı canlıdır. Akrep canlısının kıvrık bir şekilde kalkık olan kuyruğunda bir zehir iğnesi bulunur. Ayrıca 2009 yılında yapılan araştırmaya göre akreplerin hali hazırda yaşayan tam 1753 adet türü olduğu ortaya çıkmıştır.

Diğer birçok haşere böcek türleri gibi akrepler tek başlarına yaşamazlar ve sadece bir tanesini öldürmek ile akrep tehlikesinden kurtulamazsını. Bunun için akrep ilaçlama hizmeti almalısınız. Eğer sizde evinizde akrep olduğunu düşünüyorsanız, şunu diyebiliriz ki akrepler genelde evdeki süpürgeliklerden, depolardan, kuytu kenar yerlerden, karanlık ortamlardan, banyodan, sıcak ortamlardan veya kilerden akrep çıkma olasılığı çok daha yüksektir. Evinizde veya işyerinizde bir akrep görürseniz bilin ki orada başka akrepler de var demektir. Gördüğünüz akrebi o anda öldürerek ondan kurtulsanız bile diğer başka akreplerin olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız ve mutlaka akrep ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız.

Tekrar edecek olursak akrepler tehlikeli ve ölümcül canlılar olduğundan evinizde veya işyerinizde akrep ile karşılaşırsanız dikkatli olun ve mutlaka uzman bir akrep ilaçlama firmasından yardım alın. Akrep ilaçlama konusunda Bariyer İlaçlama ve Dezenfeksiyon olarak firmamız siz değerli müşterilerimizin her zaman profesyonel olarak hizmetindedir.

 

ev akrep ilaçlama
evde, sitede ve bahçede akrep ilaçlama

Akrep ilaçlama

Akrepler diğer böcek türleri gibi geceleri aktiftirler. Akrep vücutları yüksek sıcaklığa, düşük sıcaklığa ve çok soğuğa ortamlara dayanıklı

siyah akrep ilaçlama
akrep ilaçlama

olarak meydana gelmiştir. Türlerine göre akreplerin boyları değişkenlik gösterir ve genel itibari ile akrepler 5 cm boyundadırlar. Sarı akrep, mavi akrep, kırmızımsı kahverengi akrep ve siyah akrep olarak çeşitli renklerde türleri vardır.

Akreplere özellikle el ile dokunarak temas etmek oldukça fazla tehlike oluşturmaktadır. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi akrepler genelde geceleri aktiftirler. Buna karşın gündüzleri ise karanlık olan ve serin olan alanlarda kurdukları yuvalarında yaşarlar. Akrep senenin bahar ve sonbahar aylarında yağan yağmurlardan dolayı yuvalarını su basınca paralel olarak akreplerin bina içerisine girişleri daha da yoğunlaşarak sıklaşır ve bu aylarda akrep ilaçlama yaptırarak öncesinde tedbirinizi alabilirsiniz.

En tehlikeli akrep türleri sarı akreplerdir. Akrepler böcek yiyerek beslenirler. Akrepler insanların yaşadığı yerlere yiyecek bulma ve korunma amacıyla çeşitli açık noktalardan binaların içine girebilirler. Akrep ilaçlama uygulaması yaptırmadığınız takdirde bina içerisinden evlere kadar giren akrepler buralarda elbise, ayakkabı içi, yatak gibi noktalarda dolaşırlar.

Akrepler koruma içgüdüsüyle temas edilince otomatik olarak sokarlar. Bu yüzden akrepler İnsanlarda hayati bir tehdit unsuru olacağından akrep ilaçlama yaptırmakta fayda vardır.

Akrepler yumurtlamazlar ve insanlar gibi yavrularını direkt olarak doğururlar. Akrepler yavrusu doğduktan sonra yavrusunu bir süre sırtında taşırlar. Yapısal olarak yılanlar gibi akreplerde deri değiştirir. Yaşamları boyunca yedi defa deri değiştiren akrepler ortalama bir yıl açlık ve susuzluğa dayanabilen yapıları vardır. Ayrıca akrepler kopan bir uzuvlarını tekrar yenileyebilme özelliğine sahiptirler.

 

Sarı akrep sokması

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sarı akrep bilhassa insanlar için ölümcül düzeyde zehirli bir canlıdır. Bu yüzden dolayı sarı akrep dünyanın en tehlikeli akrepleri arasında yer alır. Sarı akrep sokması çok ciddi bir tıbbi vaka olarak değerlendirilmesinin yanında eğer sizde evinizde, işyerinizde ve çevresinde sarı akrep görürseniz mutlaka akrep ilaçlama yaptırmalısınız.

 

sarı akrep ilaçlama
sarı akrep sokması ve sarı akrep ilaçlama

Sarı akrep sokması belirtileri

Akrep sokmasından korunmak için yineleyerek tekrar edecek olursak akrep ilaçlama yaptırmalısınız. Hafif ağrıdan kızarıklığa ve ondan da ölüme kadar uzanan sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilen akrep sokması olan yerde şiddetli ağrı olması, yanma hissi, akrep sokması sonrası acı hissedilen yerde uyuşma olması, karıncalanma olması ve bu bölgede şişme olması, kas seğirmesi, olağan dışı bir şekilde baş hareketleri, boyun hareketleri ve göz hareketlerinin olması, ağızda köpüklenme olması, çift görme sorunu olması, nöbet geçirme, vücutta terleme olması, kusma olması, yüksek ya da düşük kan basıncı olması veya her ikisinin de olması, düzensiz kalp atışı, huzursuzluk hissi olması, sinirlilik hali olması, çocuklarda ağlama olması, nefes darlığı çekmek, istemsiz olarak idrar atımı, komaya girme gibi belirtiler akrep sokması belirtileri arasında kendini göstermektedir.

 

siyah akrep ilaçlama
siyah akrep ilaçlama

Akrep ilaçlama firması

Akrep ilaçlama konusunda uzman ekibimiz ile garantili bir şekilde uygun akrep ilaçlama fiyatları ile sizlerin her zaman yanınızdayız. Alanında uzman akrep ilaçlama firması olan Bariyer İlaçlama olarak evinizde veya işyerinizde karşılaştığınız akrep sorununu ortadan kaldırmak için öncelikle akreplerin yuvalandığı alanları ve geliş gidiş noktalarını tespit ederek doğru bir şekilde akrep ilaçlama uygulamaları yaparak akrep sorununuzu çözüyoruz.

Akrep ilaçlama hizmetlerimiz T.C.Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

 

Akrep İlaçlama

Alo Bariyer +90 216 641 93 93 Hemen Ara Destek Al
İstanbul’un Her Yerinde 7/24 Destek

Bariyer İlaçlama, Türkiye de ilaçlama sektöründe yenilikçi ve öncü şirket.

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

6 yorum

commenter

Semra

16 Eylül 2022

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Cevap Yazın
commenter

Ersin

25 Eylül 2022

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Cevap Yazın
commenter

Ahmet

18 Ekim 2022

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

Şerife

13 Aralık 2022

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

Yılmaz

31 Ocak 2023

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Cevap Yazın
commenter

Esin

30 Temmuz 2023

Soğukkanlı, hızlı ve kendinden emin hamlelerle ilaçlama hizmetini yaptılar. işlerinde profesyoneller. tavsiye ederim..

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli