Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Sinek İlaçlama

sinek ilaçlama

Sinek İlaçlama Ve Sivrisinek İlaçlama Zamanı

Bariyer ilaçlama olarak karasinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, sinek ilaçlama başta olmak üzere ortamda var olabilecek zararlılara karşı fare ilaçlama, kene ilaçlama, pire ilaçlama, yılan ilaçlama, akrep ilaçlama gibi birçok farklı sürüngen, kemirgen ve haşerat ile mücadele konusunda her zaman hizmetinizdeyiz.

Sivrisinek ve Karasinek Özelinde Sinek İlaçlama Uygulaması

Gecenin herhangi bir vaktinde kulağınızda vızıldayan ve bunun üstüne varlığını vücudumuzun her noktasında hissettirerek kan emen bu rahatsız edici sivrisinek canlılarından tamamen kurtulmak ve geceleri rahat uyku çekmek için kişisel önlemler için marketten aldığınız böcek ve sinek öldürücüleri bir kenara bırakarak profesyonel ilaçlama çözümleri ile bu canlılardan hızlı bir şekilde tamamen kurtulun.

Karasinek ve Sivrisinek Gibi Zararlılardan Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Karasinek ve sivrisineklerden kurtulmanın tek yolu sinek ilaçlama özelinde profesyonel olarak yaptıracağınız sivrisinek ilaçlama ve karasinek ilaçlama olacaktır.

 

Sinek İlaçlama Uygulaması Sonrası

Sinek ilaçlama uygulamasından önce yapılan detaylı keşifler sonrasında ekiplerimiz sorunun çözülmemesi adına çıkardıkları rapora göre sinek ilaçlama uygulamasını yaparlar. Daha sonra alanında uzman olan bu ekibimiz, sinek istilasından korunmanız için size yapmanız gerekenleri detaylı bir şekilde bildirerek sinek ilaçlama ‘ve sivrisinek ilaçlama’ işlemini bitirirler.

Profesyonel sinek ilaçlama çözümleriyle sivrisinek ve karasinek gibi rahatsız edici sorunlarınızı kökünden çözen ekibimiz, yaptıkları ilaçlama uygulamasından önce ve sonra genel durumu tekrar tekrar kontrol eder ve kesin çözümler konusunda size garanti verir.

 

sineklerin zararları ve sinek ilaçlama
sineklerin zararları ve sinek ilaçlama faydaları

Sivrisinek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Profesyonel ilaçlama hizmeti almak istediğinizde öncelikle Bariyer İlaçlama olarak bizimle iletişime geçerek randevu almanız ve sonrasında sorunun tespiti için yapılacak inceleme kapsamında uygulamayı profesyonel olarak yaptırmanız sivrisinek ve karasinek konusunda en kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.

Öte yandan kişisel olarak yapacağınız sinek ilaçlama, sivrisinek ilaçlama ve karasinek ilaçlama diğer haşerelere karşı yapılacak kişisel ilaçlama sonrasında alacağınız olumsuz sonuçlar haricinde bir sonuç doğurmayacaktır. Aynen haşere ilaçlama uygulamasında olduğu gibi sinek ilaçlama genelinde sivrisinek ilaçlama konusunda da profesyonel bir ilaçlama şirketinden yardım almak sorunun kesinliğe kavuşması adına çok çok önemlidir.

Açık alanlarda yaşayan sivrisinekler günün bitiş saatlerinde açık olan pencere ve balkonlardan evlerin içine girerler ve evdeki insan ve diğer canlıların kanını emerler. Nerede konakladığı ve nereden geldiği belli olmayan bu sineklerin konakladığı yerlerden mikrop taşıması da yatsınmayacak ölçüde olası bir durumdur.

Kişisel olarak alacağınız tedbirler bir yere kadar sizi bu canlılardan koruyabilir fakat bu durum bir yerden sonra sürdürülebilirliğini yitirmektedir. Bu noktada devreye profesyonel sinek ilaçlama hizmeti devreye girer.

 

Sineklerin En Çok Görüldüğü Alanlar Nereleridir?

Sinekler üreme alanı olarak genellikle sulak bölgelerdeki su yataklarını seçmektedir. Öte yandan pis koku olan çöp alanlarında da sıklıkla yaşayan sinekler günün aydınlık zamanlarında iyi bir şekilde beslenemediği zamanlarda kapalı alanlardaki duvar, merdiven, tavan ve zeminin kısımlarının yanı sıra açık alanlarda ise çöp kovaları, yabani otlar gibi yerlerde dinlenirler. Sineklerin en çok sevdiği alanları tavan ve daha yüksek yapılar olarak sıralayabiliriz. Binlerce farklı türü ve çeşidi olan sinekler insanların ve hayvanların hayatını genellikle olumsuz yönde etkilemekte olan bu canlılar temiz ve pis olan hemen hemen her yerde bulunurlar. Üzerinde bulundukları diğer farklı mikrobik yerleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Apartman Boşlukları
  • Çöplerde,
  • Tuvaletler,
  • Dışkıların çevresinde,
  • Yiyeceklerin çevresinde,
  • Nemli ortamlarda,
  • Organik besinlerin üzerinde ve hatta
  • Cesetlerin üzerinde bulunabilirler.

Sinekler katı besinlere kusarlar bu nedenle bu katı besinlerin tüketilmemesi ciddi bir hijyen sorunu oluşturacağı gibi ciddi sağlık sorunlarına da neden olabilir. Tüm bu bilgiler ışığında sinek istilası özellikle restoranlar için müşteri kayıplarına neden olabilir. Burada da restoran ilaçlama uygulamasının önemi ön plana çıkmaktadır ki, sağlık bakanlığınca yapılan teftiş ve denetimlerde ortamda sinek ve sinek kalıntılarının bulunması işletmenin geleceğini ciddi bir tehlike altına alabilir.

 

sineklerin zararları ve sinek ilaçlama faydaları
sineklerin zararları ve sinek ilaçlama faydaları

Sineklerin Zararları Nelerdir?

Sinekler doğada bulundukları yerlerin haricinde, yaşam alanlarında bulunan organik besinlerin, ortadaki nemli bölgelerde ve sıvıların olduğu ortamlarda hızlı bir şekilde ürerler. Sineklerdeki bu üreme o kadar hızlı olur ki, siz onları öldürseniz bile daha fazla arttıklarını görmeniz bile mümkün olabilir. Sinekler yaşadıkları bölgelerde ciddi anlamda popülasyon oluştururlar ve bira, meyve suyu gibi besinlerin üzerine çok sık gelirler.

Yazımızda da belirttiğimiz gibi sinekler kirli veya temiz farketmeksizin her türlü ortamda ve yerde bulundukları için oralardan taşıdıkları birçok hastalığı da bulaştırma riskleri vardır.

Sineklerin her 5 dakikada bir yaptıkları dışkıları sayesinde, veremden çocuk felcine, hepatitten vebaya birçok hastalığı insanlara bulaştırarak ciddi ve ölümcül sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu şekilde üzerine kondukları her şeye ve canlıya mikrop bulaştıran bu canlılar, saatte 3 km uçabilirler ve şekilde insanların yaşadığı her yeri kolayca istila edebilirler.

Did You Like This Post? Share it :

17 yorum

commenter

İBRAHİM

22 Temmuz 2022

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Reply
commenter

BAKIR

23 Temmuz 2022

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

ERCAN

24 Temmuz 2022

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

EYÜP

24 Temmuz 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

BİLGE

24 Temmuz 2022

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

FATİH

25 Temmuz 2022

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

BAKIR

31 Temmuz 2022

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

MUSTAFA

31 Temmuz 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

CEBRAİL

1 Ağustos 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Serhat

4 Eylül 2022

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Yalçın

25 Eylül 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Tolgahan

25 Aralık 2023

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Akber

16 Ocak 2024

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Orhan

7 Nisan 2024

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Aslan

20 Nisan 2024

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Mehmet

11 Haziran 2024

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

Burcu

14 Haziran 2024

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet. İlaçlama sonrası evimizde hiç haşere kalmadı. Teşekkürler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli