Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Hamam Böceği ile Mücadele

Hamam Böceği İle En Etkili Mücadele Ne Zaman Yapılmalı?

Hamam böcekleri genel olarak sıcak ve nemli ortamları sevseler de her mevsim ortaya çıkabilirler. Gerek evlerimizde, gerek işyerlerimizde, gerekse de topluluğa açık her yerde hamam böcekleri ile sürekliHamam Böceği İle Mücadele karşılaşabiliriz. Evlerimizde özellikle mutfak ve banyo gibi sıcak alanlarda bulunurlar. Bu nedenle hamam böceği ile her zaman mücadele etmek gerekmektedir.

Profesyonel Hamam Böceği ve Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama Haşere kontrol, alanında uzman ekip her ne kadar önemli ise de bu ekibi ve firmayı bulmak da oldukça önemlidir. Çünkü birçok sektörde olduğu gibi haşere ilaçlama sektöründe de merdiven altı diye tabir edebileceğimiz firmalar yer almaktadır. Bu tür işletmeler hem ilaçlama yaptıkları alana hem de sektöre kötü bir etki bırakmaktadırlar. Bu nedenle ilaçlama yaptıracaklar öncelikle, ilaçlama firmasını iyi araştırmalı ve ilaçlama yapacak ekibin yetki belgesi olup olmadığına bakmalıdır.

Hamam Böceği İlaçlama

Genel olarak sıcak havalarda evlerimizde yuvalandıktan sonra yumurtalarını bırakma zamanı geldiğinde de ortaya çıkan hamam böcekleri ve kolonilerini ilaçlama uygulaması, kesin çözüm almak için aslında her zaman yapılması gereken bir işlemdir.

hamam böceği nasıl olur ve nerelerde yaşar

hamam böceği nasıl olur ve nerelerde yaşar

Bizler de Bariyer İlaçlama olarak etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle hamam böceği sorununuzun çözümü için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Did You Like This Post? Share it :

4 yorum

commenter

Gözde

13 Aralık 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Seval

27 Nisan 2024

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Erol

14 Mayıs 2024

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Esra

26 Mayıs 2024

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli