Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Evde Karınca Var Ne yapmalıyım?

karınca ilaçlama

 

Evde karınca nasıl yok edilir?

Evde Karınca Var Ne Yapmalıyım?

Evde karınca var ne yapmalıyım; Ev ve işyeri, bulunduğumuz ortamlara karıncalar gelirse önce yiyeceklere zarar verir. Kesin çözüm karınca ilaçlamadır.

Evde Karınca var ne yapmalıyım
Evde Karınca var ne yapmalıyım

Karıncalar küçük ve sevimli canlılar olmalarına karşın evlerimize veya işyerine misafir olduklarında bizleri huzursuz eden canlılar haline gelebilirler. Evinizde işyerimizde veya bulunduğumuz ortamlara karıncalar geldiklerinde öncelikle yiyeceklerimize zarar verirler. Daha sonrasında ise ısırma özelliğine de sahip oldukları için bizlere direkt olarak ısırarak da zarar verirler. Bu durum kaşıntı vb. sorunlara yol açabilir.

Karıncalar özellikle açıkta bırakılan yiyeceklere gelirler. Meyve, şeker gibi tatlı yiyecekler ve bunların çöplerinin açıkta bırakılması karıncalara davetiye çıkarır. Bu nedenle bu tür yiyeceklerin açıkta bırakılmasına özen gösterilmelidir. Mutfağınızdaki çöpler özellikle kısa sürede atılmalıdır.

karınca ilaçlama
karınca ilaçlama

Bulunduğumuz ortamlarda karınca görüldüğünde onları uzaklaştırmak için ilk yol tuz dökme olur fakat bunun geçici bir çözüm olduğu kısa sürede anlaşılır. Bunun yanı sıra çeşitli ilaçlar tozlar ve jeller kullanılarak çözüm aransa da kesin çözüm için yapılacak karınca ilaçlama uygulaması öncesi detaylı inceleme yapılarak ve etkili mücadele yapılmalıdır.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak her türlü karınca probleminize karşı en etkili ilaçlar ve alanında uzman ekibimizle sizlere karınca ilaçlama işlemlerinde  7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

2 yorum

commenter

Savaş

12 Ekim 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli