Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Tuzla Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Anadolu Yakası’nın tersaneler bölgesi olarak bilinen ilçesi Tuzla, son yıllarda gerek yapılaşma gerekse nüfus artışı ile büyük gelişim kat etmiştir. Bu gelişmeye paralel olarak da insanların haşere hizmeti alımı gereklilik oluşturmuştur. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak Tuzla’nın tüm semtlerinde  haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde  kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar hazırlanmaktadır.

Sağlıklı ve güvenilir çalışmanın profesyoneller tarafından yapılmasının bilincinde olan firmamız Tuzla’daki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Beraber çalıştığımız ziraat mühendisleri ve ustalaşmış böcek ilaçlama ekibimiz sayesinde çalışmalarımızın doğru bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

Bariyer İlaçlama olarak Tuzla’da en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

2 yorum

commenter

Uğur

3 Kasım 2022

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Cevap Yazın
commenter

Nur

14 Temmuz 2023

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli