Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Evde Karınca Var Ne Yapmalıyım? - Bariyer İlaçlama

karınca ilaçlama

Karıncalar küçük ve sevimli canlılar olmalarına karşın evlerimize veya işyerlerimize misafir olduklarında bizleri huzursuz eden canlılar haline gelebilirler. Evinizde işyerimizde veya bulunduğumuz ortamlara karıncalar geldiklerinde öncelikle yiyeceklerimize zarar verirler. Daha sonrasında ise ısırma özelliğine de sahip oldukları için bizlere direkt olarak ısırarak da zarar verirler. Bu durum kaşıntı vb. sorunlara yol açabilir.
Karıncalar özellikle açıkta bırakılan yiyeceklere gelirler. Meyve, şeker gibi tatlı yiyecekler ve bunların çöplerinin açıkta bırakılması karıncalara davetiye çıkarır. Bu nedenle bu tür yiyeceklerin açıkta bırakılmasına özen gösterilmelidir. Mutfağınızdaki çöpler özellikle kısa sürede atılmalıdır.
Bulunduğumuz ortamlarda karınca görüldüğünde onları uzaklaştırmak için ilk yol tuz dökme olur fakat bunun geçici bir çözüm olduğu kısa sürede anlaşılır. Bunun yanı sıra çeşitli ilaçlar tozlar ve jeller kullanılarak çözüm aransa da kesin çözüm için detaylı inceleme ve etkili mücadele yapılmalıdır.
Bizler Bariyer İlaçlama olarak her türlü karınca probleminize karşı en etkili ilaçlar ve alanında uzman ekibimizle sizlere 7 / 24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *