Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Yaz Aylarında Pireye Dikkat !

Yaz Aylarında Pireye Dikkat !

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte çoğalan pireler hayvanları ve insan hayatını olumsuz etkilemektedir. Kendi uzunluğunun 200 katı kadar zıplayabilen pire,insanlara da bulaşabilmektedir.  Gelişmiş bir parazit olan pire aç kaldığında insana saldırır ve emdikçe emer. Bu nedenle özellikle yaz ayları geldiğinde evde pire ilaçlamasına önem verilmelidir. Sizde Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı?

Pire İnsanı Isırır mı?

Boyları genel olarak 1-8 mm uzunluğunda olduğundan dolayı gözle görülmesi zor olan pireyi genellikle ısırığı sayesinde anlarız. Pirenin ısırdığı bölgede yanma, kaşıntı, kızarıklık, alerji olabilir. İnsana tifüs, tifo, veba, humma ve alerjik hastalıklar bulaştırır. Özellikle ciltleri hassas olan kişilerde ve bebeklerde alerjik hastalıklara neden olabilirler. Bu sıkıntıları yaşamamak için İlaçlamaya karar verildiğinde işinde uzman ve kaliteli ilaçlar kullanan firmalardan yardım alınmalıdır.

 

Yaz Aylarında Pireye Dikkat Edin

Ne Sıklıkla İlaçlama Yaptırılmalıdır?

Pireler çok hızlı üreyen canlılar oldukları için tek bir ilaçlama işlemi çözüm olmayabilir. Bu nedenle ilaçlama faaliyeti yaklaşık 3 hafta sonra tekrarlanmalıdır. Bu yapılacak işlem farklı yerlerde saklanan yumurtaların çoğalmasını ve istilaya dönüşmesini engelleyecektir. Unutulmamalıdır ki sağlık her şeyden önce gelir. Bu nedenle önleminizi almayı unutmayın.

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli