Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Yaz Aylarında Pireye Dikkat !

Yaz Aylarında Pireye Dikkat !

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte çoğalan pireler hayvanları ve insan hayatını olumsuz etkilemektedir. Kendi uzunluğunun 200 katı kadar zıplayabilen pire,insanlara da bulaşabilmektedir.  Gelişmiş bir parazit olan pire aç kaldığında insana saldırır ve emdikçe emer. Bu nedenle özellikle yaz ayları geldiğinde evde pire ilaçlamasına önem verilmelidir. Sizde Yazın Fare Sinek Böcek İlaçlama İle Tedbirinizi Aldınız mı?

Pire İnsanı Isırır mı?

Boyları genel olarak 1-8 mm uzunluğunda olduğundan dolayı gözle görülmesi zor olan pireyi genellikle ısırığı sayesinde anlarız. Pirenin ısırdığı bölgede yanma, kaşıntı, kızarıklık, alerji olabilir. İnsana tifüs, tifo, veba, humma ve alerjik hastalıklar bulaştırır. Özellikle ciltleri hassas olan kişilerde ve bebeklerde alerjik hastalıklara neden olabilirler. Bu sıkıntıları yaşamamak için İlaçlamaya karar verildiğinde işinde uzman ve kaliteli ilaçlar kullanan firmalardan yardım alınmalıdır.

 

Yaz Aylarında Pireye Dikkat Edin

Ne Sıklıkla İlaçlama Yaptırılmalıdır?

Pireler çok hızlı üreyen canlılar oldukları için tek bir ilaçlama işlemi çözüm olmayabilir. Bu nedenle ilaçlama faaliyeti yaklaşık 3 hafta sonra tekrarlanmalıdır. Bu yapılacak işlem farklı yerlerde saklanan yumurtaların çoğalmasını ve istilaya dönüşmesini engelleyecektir. Unutulmamalıdır ki sağlık her şeyden önce gelir. Bu nedenle önleminizi almayı unutmayın.

 

Did You Like This Post? Share it :

5 yorum

commenter

Ercan

17 Ağustos 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Hatike

23 Aralık 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Adem

30 Nisan 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Ceyda

7 Haziran 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Hümeyra

21 Ağustos 2023

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli