Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Şantiye İlaçlama Hizmeti

Şantiye İlaçlama Hizmeti

Her alanda olduğu gibi inşaatlardaki şantiye alanlarında ve diğer tüm çalışma alanlarının sağlıklı ve temiz olması hem hijyen açısından hem de insan sağlık açısından çok önemlidir.

Açık veya kapalı alan fark etmeksizin bulabildikleri her yolu zorlayarak, deneyerek bir şekilde yaşadığımız ortamlarda olmayı başarmakta olan ve hemen hemen her yolla ortama girebilmeyi bu şekilde başarabilen haşereler, kemirgenler veya böcekler kişisel ve toplu yaşam alanlarının bir numaralı kâbusu haline gelmektedirler.

Birde söz konusu olan şantiyeler olduğunda haşere, böcek ve kemirgenlerin bu alanlarda daha sık görülüyor olması da anormal olmayan oldukça normal bir durumdur. Yeterince sterilizasyonu ve temizliği ve ilaçlaması yapılmamış işçi ve çalışan koğuşlarını ele alırsak bu alanlarda haşere türlerinden olan bit, pire ve böceklerin görülmesi söz konusudur. Başta da belirttiğimiz gibi dış ortamdan kolaylıkla gelebilmeyi başarabilen bu canlılar girdikleri bu yeni yerlere hızlı bir şekilde de ayak uydurabilirler. Bu yüzden işçilerin ve diğer şantiye çalışanlarının daha steril ve sağlıklı ortamlarda yaşamalarını sağlamaları için şantiye ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz.

Ayrıca şantiye başta olmak üzere bu tip çalışma alanlarında yaşanabilecek böcek ve kemirgen istilasına karşı periyodik olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama uygulamaları mutlaka yapılmalıdır. Bu şekilde periyodik olarak belirli zaman dilimlerinde yapılacak böcek ilaçlama işlemi, ortamda meydana gelebilecek böcek ve kemirgenlerin taşıdıkları mikrop ve bakterilerin sebebiyet verdikleri hastalıkların yayılmasına karşı alınabilecek en önemli tedbirdir.

Şantiye ilaçlama hususunda diğer ilaçlama yöntemleri gibi burada da kendi imkânlarınız ile önlem almanız hiçbir sonuç getirmeyecektir. Şantiye ilaçlama işlemi için dünya sağlık örgütü tarafından onaylı ilaçları profesyonel ekipleri sayesinde doğru bir şekilde kullanan ilaçlama firmasından yardım ve hizmet almanız çok daha nokta atışı bir işlem olmasının yanında daha sağlıklı bir yöntem olacaktır.

şantiye ilaçlama

şantiye ilaçlama

Şantiye de Görülen Haşere Türleri Nelerdir?

Şantiye alanlarında sıklıkla görülen haşere türleri arasında en çok görülen haşere türleri, pire, tahtakurdu, bit, lağım faresi, hamamböceği ve kakalaklar gelmektedir. Bu böceklere karşı şantiye ilaçlama uygulaması yapılmadığı durumda haşereler hızlı bir şekilde üreyerek sayıları hızla artar. Peki haşerelerin şantiye alanlarında daha çok görülmesinin sebepleri nedir diye soracak olursanız; en büyük neden, haşerelerin mevcut yaşamlarını sürdürdükleri doğal yaşam alanlarının tahrip edilmesidir diyebiliriz.

Şantiyelerde görülen haşere türlerine uygulanan ilaçlama yöntemleri ile şantiye alanlarında böcek ilaçlama hizmetlerini uzman kadromuz ile profesyonel olarak sizlere sunuyoruz.

 • Kokusuz İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Fare İstasyonu ve Düzenekleri
şantiye ilaçlama
şantiye ilaçlama

Şantiye İlaçlama Uygulaması Nasıl Yapılır?

İnşaat alanlarında şantiye ilaçlama uygulamasını, tüm böcek türleri ve fare türleri üzerinde oldukça etkili bir yöntem olan sıvı ilaçlama yöntemi ile alanında uzman ilaçlama ekiplerimiz vasıtasıyla profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Şantiye ilaçlama uygulamasını, Bariyer ilaçlama ekibi olarak T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olan ilaçlar ile yapıyoruz.

Uçan haşereler grubuna giren haşerelerin ortadan kaldırılması için şantiye ilaçlama uygulamasını çok etkili olan püskürtme yöntemini (ULV) kullanarak yapmaktayız.

Son söz olarak; dünyada önemli olduğu kadar ülkemizde de oldukça büyük öneme sahip olan inşaat sektöründe inşaatlar devam ederken buralardaki işlerin işçiler ve çalışanlar açısından daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve çalışanlarında bu şekilde sağlıklı, temiz ortamlarda faaliyet göstermeleri için şantiye ilaçlama şarttır. Çünkü bu inşaat alanları şantiye halindeyken her türlü haşere ve zararlının yeni bir yaşam alanı bulabileceği ortamlardır. Kısa sürede yuvalanıp çoğalabilen haşereler öncelikle çalışanlara büyük sıkıntı yaşatmaktadırlar ve sonrasında ise inşaatların bitimiyle birlikte çoğalan bu haşerelerin temizlenmesi de artık güçleşir.

Tüm bu nedenlerden dolayı şantiyelerdeki inşaatlar devam ederken belirli periyodlarda haşere kontrolü adına şantiye ilaçlama yaptırılmalıdır. Bariyer ilaçlama olarak İstanbul ve çevre illerde ve tüm ilçelerde 7/24 şantiye ilaçlama hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz.

 

şantiye ilaçlama
şantiye ilaçlama

Şantiye ilaçlama kapsamında böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama yöntemlerimiz hakkında ve şantiye ilaçlama fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bariyer ilaçlama olarak bizi 7/24 arayabilirsiniz veya web sitemizde bulanan destek iste formunu doldurabilir veya böcek ilaçlama talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak alanında uzman personelimiz ve uygun ilaçlarla haşere kontrolünde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

4 yorum

commenter

MESUDE

2 Aralık 2021

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

AYŞE

24 Nisan 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

İLKER

15 Haziran 2022

Şantiye İlaçlama Hizmeti bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

ABDULKERİM

21 Haziran 2022

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli