Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Şantiye İlaçlama

Şantiye ilaçlama

Şantiye İlaçlama Hakkında

İnşaat sektörü dünyada önemli olduğu kadar ülkemizde de büyük önem arz etmektedir. Bu inşaatlar devam ederken hem işlerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi hem de çalışanların sağlıklı ve temiz ortamlarda faaliyet göstermeleri gerekir. Bu alanlar şantiye halindeyken her türlü haşere ve zararlının yaşam alanı bulabileceği ortamlardır. Burada kısa sürede yuvalanabilen haşereler öncelikle orada çalışanlara büyük sıkıntı yaşatmaktadırlar. Daha sonrasında ise inşaatların bitimiyle beraber çoğalan bu haşerelerin temizliği güçleşmektedir. Bu nedenle şantiyelerdeki inşaatlar devam ederken belirli periyotlarda haşere kontrolü yaptırılmalı ve bu uygulamalar alanında uzman ekiplerce yapılmalıdır.

Şantiye İlaçlama Periyotları Nasıl Olmalı?

Aylık veya 15 günde bir şantiye tahtakurusu ilaçlaması yaptırmak şantiyelerdeki tahtakurusu mücadelesi için olmazsa olmaz işlemlerdendir.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak alanında uzman personelimiz ve uygun ilaçlarla haşere kontrolünde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Did You Like This Post? Share it :

4 yorum

commenter

Mehmet

4 Eylül 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Öznur

3 Mayıs 2023

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply
commenter

Hayati

18 Haziran 2023

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

İtibar

29 Kasım 2023

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli