Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Pire İlaçlama Şirketi

pire ilaçlama şirketi

Profesyonel Pire İlaçlama Şirketi Bariyer İlaçlama

Bariyer ilaçlama olarak İstanbul genelinde olmak üzere tüm ilçelerde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan pire ilaçlama şirketi imajımız ile garantili profesyonel pire ilaçlama hizmetleri vermekteyiz.

 

Evde pire ilaçlama nasıl yapılır?

Evdeki pire sorunundan kurtulmak için herkes öncelikle doğal çözümler arar fakat genel itibari ile uygulanan bu özel çözümler geçici süreliğine sizlere rahatlık sağlar. Çok çok kısa bir süre sonra evdeki pire sorunu ile tekrar karşılaşacaksınız. Bu yüzden Bariyer ilaçlama gibi alanında uzman ekiplere sahip pire ilaçlama şirketi yola devam etmelisiniz.

 

Pire ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilebilir?

Eğer kokulu ilaçlama işlemi yapılıyor ise ilaçlana alan mutlaka 6 saat boyunca terk edilmelidir. Ayrıca ilaçlama esnasında ilaçlar asla solunmamalı. Aksi durumda bu tür kimyasalların insanları kötü bir şekilde etkiler ve böylelikle ilaçlar insanları zehirleyebilirler. İlaçlama sonrasında ilaçlamanın yapıldığı ortamda kalan her tür canlı eninde sonunda mutlaka ölecektir.

Peki pire nasıl çoğalır?

Pireler, popülasyonu en hızlı bir şekilde üreyerek artan haşere türlerinin başında gelir ve aynı zamanda pireler, çok uzun bir süre beslenmeden dahi yaşayabilme özelliklerine sahiptirler.

Pireler bir yıl içerisinde ortalama olarak 15 kere ürerler ve bu haşereler her üremede içinde ortalama olarak toplam 20-30 adet larva bırakırlar. Larvasından çıkan bir pire yavrusu yaklaşık bir hafta içerisinde ergin hale gelir ve hemen beslenmek için kan emmeye başlar.

pire ilaçlama şirketi

Profesyonel pire ilaçlama şirketi Bariyer ilaçlama

Pireler hangi hayvan türlerinde görülür?

Pireler başlıca kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlarda daha çok görülmektedir. Ayrıca pireler kümes hayvan türlerinde de görülebilmektedir. İnsanlara da bu tip hayvanlar aracılığı ile bulaşan pireler, insan vücudunda yuva yapar mı diye bir soru sorarsanız, cevap olarak diyebiliriz ki, hayır! Yapamazlar.

İnsanlara nazaran sahip oldukları güçlü bacakları sayesinde hayvanların tüyleri arasında kolay bir şekilde yuva yapabilen pireler bu bağlamda insan vücudunu da sadece ve sadece kan emmek için kolaylıkla kullanırlar.

Bu yüzdendir ki; evde pire istilasından kurtulmak için ilaçlama yaptırmak öncelikli şartlardandır., hayvan vücudunda kolaylıkla yuva yapabildiği için daha hızlı çoğalmaktadır.

pire ilaçlama şirketi
pire ilaçlama şirketi

Pire ile mücadele nasıl yapılmalıdır?

Pire ile mücadele edebilmek için mutlaka profesyonel bir pire ilaçlama şirketi uzmanlarından yardım almanız gerekir. Her alanda işin profesyonelleri olduğu gibi bu pire ilaçlama işlemi için profesyonel bir pire ilaçlama şirketinden yardım alın.

Kaliteli böcek ilacı kullanımı şart bir durumdur çünkü pire, daha önce de bahsettiğimiz gibi dayanıklı bir haşere türüdür. Çok hızlı bir şekilde çoğalırlar ve hayvandan hayvana ve oradan da insanlara ölümcül hastalıklar bulaştırabilme gibi özel bir özelliklere sahip zararlı bir canlıdır.

Kan emerek aynı zamanda hastalık da bulaştıran bu zararlı haşerelerden kurtulmak adına bir pire ilaçlama şirketi ile anlaşmalısınız yapılması gerekli olmakla birlikte, bu işlemde kullanılan haşere ilaçları ve ilaçlama teknikleri son derece önemlidir. Pire ile mücadele kapsamında uygulayacağınız basit yöntemler hiçbir işe yaramayacak ve bir etki göstermeyecektir. Bunun yanında yanlış ilaçların kullanılması da, zehirlenmelere dahi neden olabilmektedir.

 

Pire İlaçlama Şirketi

Evdeki veya işyerindeki pire sorunundan kurtulmak adına alacağınız ilaçlama hizmetinde kullanılacak ilaçların, insanların sağlığını olumsuz yönde etkilememesi de büyük önem taşır. Bu nedenle pire sorunundan kurtulmak için Sağlık Bakanlığından onaylı olan ve güvenilir şekilde hizmet veren haşere ve pire ilaçlama şirketleri tarafından mutlaka bir yardım alınmalıdır.

Pire ilaçlama şirketi uzmanlarının kullanacağı kalitesiz ilaçlar, kullanan ya da ilaçlama yöntemleri hakkında yeterli bilgiye haiz olmayan haşere ilaçlama şirketleri tarafından yardım almak sağlık açısından ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

 

En iyi pire ilaçlama şirketi

En iyi pire ilaçlama şirketi olarak verdiğimiz hizmetleri göz önünde bulundurarak diğer firmalar ile kıyasladığınızda sunduğumuz kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti bizi alanımızda lider konuma çıkarmaktadır.

Bariyer pire ilaçlama şirketi olarak verdiğimiz ilaçlama hizmeti Dünya Sağlık Örgütü kriterlerini harfiyen taşımaktadır. Öte yandan sağlık açısından önemli olan uluslararası ölçülere göre kullandığımız kimyasallar Türkiye Halk Sağlığı tarafından belirlenen kriterlere uygundur.

Pire ilaçlama şirketi olarak ortamda ilaçlama uygulamasını yapacak uzman personelimiz alanında eğitimlidir.

Pire ilaçlama esnasında kullandığımız ekipmanlar ve uyguladığımız yöntemler son derece modern yöntemlerdir. Bariyer ilaçlama, haşere, böcek ve pire ilaçlama şirketi olarak 7/24 ilaçlama hizmeti uzman ekiplerimizce profesyonel olarak veriyoruz. Çözüm odaklı çalışmayı ilke edinen şirketimiz, sizlerin haşere ve böcek sorunlarına son vermek için özverili olarak çalışır.

Did You Like This Post? Share it :

9 yorum

commenter

ERCAN

2 Ocak 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

CEM

28 Ocak 2022

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

MURAT

16 Haziran 2022

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

MESUDE

21 Haziran 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Fatih

5 Aralık 2022

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

Habil

4 Aralık 2023

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Reply
commenter

Necmiye

25 Aralık 2023

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Reply
commenter

Burcu

2 Nisan 2024

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Reply
commenter

Melia

12 Haziran 2024

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık. Umarım bu şekilde devam eder.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli