Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

KURUMSAL BÖCEK İLAÇLAMA

Kurumsal Böcek İlaçlama

İşyeri ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti hizmeti kapsamında kurumsal böcek ilaçlama konusunda 7/24 hizmet ve desteğimiz ile uygun fiyat ve garantili ilaçlama uygulamaları yapan Bariyer ilaçlama, yaptığı kurumsal böcek ilaçlama uygulamalarını Sağlık Bakanlığı onaylı ilaç ve dezenfektanlar ile yapmaktadır.

İşyerlerinin virüs ve bakterilerden arındırılmış olarak steril bir ortam olması hem çalışanlar açısından hem de müşteriler açısından sağlıklarını tehdit etmemesi adına oldukça önemli bir konudur. Bu bağlamda iş yeri ilaçlama veya diğer bir ası ile kurumsal böcek ilaçlama uygulamalarımız ile kurumsal çalışma alanlarınızı tehlike arz edebilecek her türlü virüs, bakteri, haşere ve tüm kemirgen çeşitlerinden uzman ekibimiz sayesinde sizi koruyoruz.

Kurumsal böcek ilaçlama kapsamında iş yerlerinden en fazla talep edilen hizmetler, ortam virüs dezenfeksiyon hizmeti, haşere türleri için haşere ilaçlama kemirgen türleri için fare ilaçlama, yine haşere ilaçlama özelinde hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama ve pire ilaçlama hizmetleridir ve bu hizmetlerin periyodik olarak uygulanmasıdır. Bizde Bariyer İlaçlama şirketi olarak sizlere kokusuz ilaçlama uygulamalarımızı sunarak kurumsal çalışma alanınızı haşerelerden tamamen strelize ediyoruz.

Kurumsal böcek ilaçlama uygulamalarımız sayesinde çalışma alanlarınıza uzun süre virüs, kemirgen ve haşereler nüfus edemez.

 

kurumsal böcek ilaçlama
kurumsal böcek ilaçlama

Kurumsal böcek İlaçlama ne zaman yapılır?

Sizin de bileceğiniz üzere böcekler her ne kadar yaz aylarında ortaya çıksalar da, pek tabi ki kış aylarında da nemli ve sıcak bir ortam bulduklarında buralarda da kolonileşmeye başlayarak çoğalabilirler.

Haşerelerin en önemli özellikleri sürekli ve hızlı bir şekilde çoğalmalarıdır. Aynı zamanda etrafa mikrop saçmaları da sağlık açısından oldukça dikkat edilmesi gereken bir konudur ve bu durum böceklerin sadece evinize zarar vermelerinden öte sizin sağlığınızı da tehdit etmeleri gibi ciddi bir konuyu ortaya çıkarmaktadır.

Bu yönden bakıldığında ev ilaçlama olsun kurumsal böcek ilaçlama olsun en doğru zaman yaz aylarının başlangıcı olsa da kış aylarında da periyodik ilaçlama yaptırarak başlangıç aşamasında haşere sorununa bariyer olabilirsiniz.

Kış aylarının bitiminden itibaren ilkbaharın ortalarından yaz aylarına kadarki bir zaman dilimi ortam ilaçlama için doğru bir vakit olacaktır. Böylelikle hem evinizde ve hem de işyerinizde haşerelere karşı önceden bir önlem almış olacaksınız.

Unutmayın! Haşere sorununa karşı yaptıracağınız ev ilaçlama ve kurumsal böcek ilaçlama gibi ortam ilaçlama uygulamalarını belirli zaman aralıklarında periyodik olarak yaptırmanız sağlıklı ve temiz bir ortam için çok çok önemlidir.

kurumsal böcek ilaçlama
kurumsal böcek ilaçlama ve bahçe ilaçlama

Kurumsal böcek ilaçlama firmaları ve önemi

Kurumsal böcek ilaçlama firmaları ile çalışmanız size beraberinde birçok avantajı getirmesinin yanında bu sayede yapılacak ilaçlama uygulaması sayesinde ortamdaki oluşabilecek olumsuz haşere etkilerinden de kurtulmuş olacaksınız.

Öte yandan kurumsal bir firmaya yaptıracağınız böcek ilaçlama da kullanılacak ilaçlarda T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı insan sağlığı ile çevre sağlığına herhangi bir zararı dokunmayacak kimyasallar olacaktır.

Tüm bu bilgiler ışığında kurumsal ilaçlama firması ile çalışmanız daha doğru ve avantajlı olacaktır ki, haşere ilaçlama ciddi ve önemli bir iştir.

 

Kurumsal Böcek İlaçlama Firması Özellikleri?

Kurumsal böcek ilaçlama uygulamaları gıda alanında hizmet veren işletmeler başta olmak üzere okul, üniversite ve dershane gibi eğitim kurumları, otel, yurtlar, AVM alışveriş merkezleri, pansiyonlar, park ve bahçeler gibi kamuya açık alanların periyodik olarak ilaçlama hizmeti veren profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır.

Bariyer İlaçlama olarak kurumsal böcek ilaçlama uygulamalarını Sağlık bakanlığı ve Dünya Sağlık örgütü onaylı ilaçlar ile yapmaktayız

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullandığımız kimyasallar kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerdir.

Kurumsal böcek ilaçlama ve diğer ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemleri mutlaka düzenli olarak periyodik bir şekilde yapılmalıdır ki etkili sonuçlar ortaya çıkabilsin.

Bu açıdan bakıldığında gıda işletmelerinin ayda bir kez ortam ilaçlaması yaptırması kanunen zorunludur.

AVM Alış-veriş merkezleri ve sağlık kurumları da gıda işletmeleri gibi ayda bir kez ilaçla uygulamaları yaptırmalıdır.

kurumsal böcek ilaçlama
kurumsal böcek ilaçlama

Okul, otel, pansiyon, yurt, dershane gibi kurumlar ise yılda 3-4 kez ilaçlama uygulamaları yaptırmalıdır.

 

Periyodik ilaçlama yaptırmanın önemi

Periyodik olarak haşere böcek ilaçlama yapılmasının önemi, işletmelerde doğabilecek böcek ve haşere sorunlarının önceden önüne geçilmesidir. Kurumsal böcek ilaçlama uygulaması yapılmadan önce ilgili ilaçlama firması alanda mutlaka keşif yapmalıdır.

Bu şekilde işletmelerde hem görülen haşere sorunlarının ne şekilde ortaya çıktığı tespit edilmiş olur ve hem de bu böcek ve haşerelerin hangi eksikliklerden ve ihmallerden dolayı ortama yayıldığı araştırılarak gerekli önlemler alınmış olarak kurumsal böcek ilaçlama uygulamaları yapılmış olur.

Did You Like This Post? Share it :

10 yorum

commenter

CİHAN

16 Mart 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

AYDIN

21 Mart 2022

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

EMİNE

9 Nisan 2022

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

İLKER

18 Nisan 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

BÜLENT

26 Haziran 2022

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

İSMAİL

16 Temmuz 2022

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Özlem

17 Ağustos 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Ömer

15 Aralık 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Ayşe

8 Nisan 2024

Gelen arkadaşlar son derecede kibar ve işinde profesyonel ve çok iyi bilen kişilerdi. Ben ilaçlama hizmetinden çok memnun kaldım.

Reply
commenter

İbrahim

26 Nisan 2024

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli