Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

İşyeri İlaçlama Uygulaması

işyeri ofis ve şirket ilaçlama

Şirket Ofis ve İşyeri İlaçlama

OFİS ve İŞYERİ İLAÇLAMADA PROFESYONEL HİZMET

İşyeri ilaçlama uygulamalarında yapmış olduğumuz böcek ilaçlama ve çeşitli haşere ilaçlama işlemleri tamamen kokusuz yöntemlerle yapılmaktadır. Yaşadığınız ortamı böcek ve haşerelerden uzak daha kaliteli yaşanabilir hale getiriyoruz.

Hamam böceği, fare, pire ve hatta akrep gibi haşere ve böcekler işyeri ve ofislerde genel olarak en çok karşılaşılan haşere problemleridir.

Bariyer ilaçlama ve Dezenfeksiyon olarak İstanbul genelinde olmak üzere hem Avrupa hem de asya yakasında tüm ilçelerde, son teknoloji profesyonel ekipmanlar eşliğinde alanında uzman ve profesyonel çalışanlarımız ile 7/24 destek vererek garantili olarak işyeri ilaçlama, ofis ilaçlama hizmetimizden sizde yararlanın.

İşyerindeki çalışma alanlarındaki ortamlar çalışan insanların günlük yaşantısında büyük bir yer işgal etmektedir. Çalışanların geneli zamanının önemli bir kısmını burada geçirmektedir. Bu yüzden bu çalışma ortamlarının sağlık açısından hijyenik olması çok daha büyük önem taşımaktadır.

işyeri ofis ve şirket ilaçlama
Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama

Bu türden çalışma alanlarında ne kadar temizlik yapılırsa yapılsın kemirgen ve sürüngenler bir şekilde mutlaka bu ortamlara girebilmektedir. Çalışma ortamlarında bu haşerelerin varlığı mevcut ortama bakterilerin yayılmasına sebebiyet vermektedir ve bu da insan sağlığı açısından ciddi tehlikeler meydana getirmektedir. Bu tür tehlikelerin önüne geçebilmek adına tedbir için her şirket, her firma ofis ve işyeri ilaçlama uygulaması yaptırma konusunda fazlasıyla itinalı olmalıdır.

Şunu da belirtmeliyiz ki; ofis ve işyeri ortamında çeşitli yerlere gelişi güzel sıkılan ilaçlar bu türden sağlığı tehdit eden haşereler için yeterli bir önlem değildir ve hatta yararlı olacağı yerde bilinçsiz olarak yapılmasından dolayı da insanlar için zararlıda olabilmektedir.

 

Böcek İlaçlama Firmaları

işyeri ilaçlama
sanayi işyeri ilaçlama

Unutulmamalıdır ki, işyeri veya ofislerde karşılaştığınız kemirgen, sürüngen ve haşereler eczanelerden, aktarlardan tedarik ettiğiniz ilaçlar ile ortadan kalkıp yok olmazlar. Siz sadece birkaç haşere görüyorsunuz fakat o gördüklerinizin ötesinde bir de görünmeyen bir yığın haşere olabilir. Burada önemli olan konu bu türden haşerelerin yuvalanabileceği alanlara yönelik ilaçlama uygulamasının profesyonel bir şekilde yapılmasıdır ki bu sayede zararlı haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Ofis ve işyeri ilaçlama için konusunda uzman bir ilaçlama şirketi her zaman Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar kullanır.

Ofis ve işyeri ilaçlama uygulamasını yapacak olan ilaçlama şirketi, öncesinde ilaçlama yapılacak ortamda uzman personeli ile bir keşif yapar. Uzman personel ofis ve işyerini detaylı şekilde inceleyip nasıl bir ilaçlama yapılacağı planlanır. İlaçlama yapılacak ortamın bu şekilde öncesinde incelenmesinin nedeni ortamdaki haşere türüne göre ilaçlama planının ortaya çıkarılarak sorunun kaynağına yönelik bilinçli bir şekilde işyeri ilaçlama uygulaması yapılmasıdır.

Hamam böceği, fare, pire, akrep gibi haşere ve böcekler işyeri ve ofislerde genel olarak en çok karşılaşılan haşere problemlerinden işyeri ilaçlama ile kurtulun

İşyeri ilaçlama yaptırırken fiyata değil kullanılan yöntemdeki kaliteye ve ilaçlama da kullanılacak yöntemin işyeriniz için ne kadar uygun olduğuna önem verin. Utunmayın, ucuz işyeri ilaçlama her ne kadar iyi ilaçlama anlamına gelmiyorsa, aynı şekilde pahalı ilaçlama işlemi de her zaman kesin sonuç vermez. Burada önemli olan bilinçli yapılan ilaçlama hizmetidir.

Ayrıca kokusuz ilaçlama yöntemleri diğer ilaçlama yöntemlerine göre daha avantajlı bir yöntemdir.

 

Garantili İşyeri İlaçlama

Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama
Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlama uygulamasının tam mamasıyla kesinliğe kavuşması için sürekli olması önemlidir. Bu açıdan garantili işyeri ilaçlama uygulamasını ancak, böceklerin ve haşerelerin davranış biçimini bilen, hangi haşerenin hangi kaynaklardan çıktığını ve nerelerde yuvalandığını, hangi alanlara yumurlayabileceğini bilen konusunda uzman kurumsal ilaçlama firmaları sağlayabilir. Bu türden kurumsal ilaçlama şirketinin profesyonel ekipleri ile vereceği işyeri ilaçlama hizmeti ve sundukları çözümler garantili ve kalıcı olur.

Bariyer ilaçlama ve dezenfeksiyon olarak böcek ilaçlama ve her türlü haşere kontrol hizmetinde her türlü haşerenin anatomik yapısı başta olmak üzere sorun olarak görünen bu haşerelerin özelliklerini tanıyor ve biliyoruz. Bu konudaki bilgi birikimimiz sayesinde haşerelerin davranış biçimini, çıkabileceği kaynakları, nerelerde yuvalanabileceğini ve yumurtalarını hangi alanlarda bırakabileceğini bilmemizin yanında ilaçlama yapacağımız alanı da gözlemleyerek profesyonel ekiplerimizle işyeri ilaçlama hizmetlerini veriyoruz.

İşyeri ilaçlama uygulamasında haşerelere uygulayacağımız ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen kokusuz ilaçlardır. Bu sağlığı zararı olmayan ilaçlarla sadece işyerini değil haşerelerin en çok girip çıktığı noktalara gereken müdahaleyi yaparak ortamdaki haşere sorunu kökten çözüyoruz.

Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama

Şirket, Ofis ve İşyeri İlaçlama

Did You Like This Post? Share it :

7 yorum

Polat Kaşifoğlu

17 Aralık 2020

bir işyeri için uygunsuz olan bu kötü görüntülerden bizi kurtardınız. işyeri ilaçlamada bir numara bariyer ilaçlama

Reply

bahri öz

18 Aralık 2020

işyeri ilaçlama ile artık haşare derdinden kurtulduk

Reply

Tahsin usta

22 Aralık 2020

işyerimize dadanan kemirgenlerden bizi kurtardınız. teşekkürler..

Reply
commenter

İsmail

12 Ocak 2023

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Mustafa

17 Temmuz 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Taner

17 Mayıs 2024

İşyeri İlaçlama bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli