Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Kırmızı Örümcek İalçlama

kırmızı örümcek ilaçlama

Kırmızı örümcek ilaçlama nedir?

Akar kırmızı örümcek ilaçlama uygulaması ile sayesinde kırmızı örümcek akarlardan kurtulacaksınız. Toz böcekleri de denen akar kırmızı örümcekler insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilmektedirler. Bu yönüyle akar kırmızı örümcek ilaçlama uygulaması sağlığınız açısından oldukça önemli bir hal almaktadır. Akar kırmızı örümcekler gibi haşere türleri çıplak gözle görülemeyecek derecede küçük olduklarından dolayı ortamdaki varlıkları da genellikle geç fark edilir. Bu açıdan insan üzerinde sürekli olarak kaşıntıya yol açarak rahatsız edici olurlar. Ayrıca insanlar tarafından nefes yoluyla solunabilen bu haşereler aynı zamanda astım gibi solunum yolu hastalıklarını da tetikleyebilmektedir.

Akar kırmızı örümcekler cildi hassas olan yetişkinler ve bebeklerde ciddi alerjik reaksiyonlara yol açabilirler. Bu yüzden bu haşerelerden kurtulmak için kırmızı örümcek ilaçlama uygulaması yaptırmak çok önemlidir.

 

Peki akar kırmızı örümcekler nasıl beslenir?

Akarlar yani kırmızı örümceklerin besin kaynağı saç, kıl, tüy parçaları ve insan derisidir. Kırmızı örümcekler bu saydıklarımızı yiyerek beslenirler. Binlerce kırmızı örümceğin vücudumuzdan kopan bir deri parçası ile beslenebildiğini düşünürsek kırmızı örümcek ilaçlamanın ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

kırmızı örümcek ilaçlama

Kırmızı Örümcek İlaçlama

Kırmızı örümcek ‘akar veya mite’ nerede yaşarlar?

Kırmızı örümcekler evimizdeki tozun içinde yaşayan gözle görülemeyen canlılardır. Her türlü ortam koşullarına dayanıklı olan kırmızı örümcekler aynı zamanda sıcak ve nemli ortamlarda çok kolay bir şekilde çoğalabilme kabiliyetlerine sahiptirler.

Bununla beraber kırmızı örümcekler yatak, koltuk, yorgan, çarşaf ve yastık gibi zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz materyallerde bulunurlar.

Akarlardan ancak kırmızı örümcek ilaçlaması ile kurtulabilirsiniz.

 

Kırmızı örümcekler insana nasıl sıçrarlar?

Daha çok insanların yaşadıkları yerlerde görülen zararlı olan bu canlılar, taşıdıkları mikroplar ve dışkıları ile insanlarda çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilirler.

Mite adı da verilen akar kırmızı örümcekler gözle görülemeyen canlılar olduklarından dolayı diyebiliriz ki örnek olarak bir yorgan üzerinde binlerce bulunurlar. Buna ek olarak şunu da söyleyebiliriz ki, 1 gr deri parçası ile binlerce akar kırmızı örümcek beslenerek hayatlarını sürdürebilirler.

Kırmızı örümceklerden kesin olarak kurtulmak için akar ilaçlaması yani kırmızı örümcek ilaçlama uygulaması yaptırılması çok çok önemlidir. Kırmızı örümcek ilaçlaması sırasında özel ilaçlar kullanılmaktadır.

Bariyer ilaçlama ve Dezenfeksiyon şirketi olarak akar kırmızı örümcek ilaçlama alanında sizlere tüm sorunlarınız için 7/24 hizmet ve destek vermekteyiz.

Akarlarda yani kırmızı örümceklerde ilaçlama zamanının doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Bunun için evinizdeki veya bahçedeki kırmızı örümcek yoğunluğu iyi bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir.

 

Kırmızı örümcek hangi mevsimde ortaya çıkar?

Akarlar olarak bilinen kırmızı örümcekler genellikle Eylül-Ekim ayları ve Nisan-Mayıs aylarında görülürler. Ortaya çıktıkları dönemlere

kırmızı örümcek ilaçlama
Kırmızı örümcek ilaçlama uygulaması

bakacak olursak kırmızı örümcekler soğuğa çok dayanıklı canlılar değildirler. Kırmızı örümcekler sıcak havayı ve nemli ortamları daha fazla severler ve bu ortamlarda rahatlıkla çoğalırlar.

Ayrıca kırmızı örümcekler çocukların oyuncaklarında da fazlasıyla bulunurlar ve bu yüzden çocukların fazlaca kaşınmalarına sebebiyet verirler. Kırmızı örümceklerin yani akarların çocukların oynadıkları oyuncaklardan temizlemek için oyuncakları yıkayabilirsiniz veya poşete sarıp buzlukta 1 saat süreyle bekletebilirsiniz.

Zararlı canlı olan kırmızı örümceklerden bireysel olarak uygulayabileceğiniz yöntemlerle kurtulmanız oldukça zordur. Bu zararlı canlılardan kesin olarak kurtulmanızın tek yolu profesyonel bir ilaçlama şirketine kırmızı örümcek ilaçlaması yaptırmaktır.

Periyodik olarak yaptıracağınız ilaçlama uygulamaları sayesinde işyerinizde veya evinizde kırmızı örümcek sorunundan kurtulabilirsiniz.

 

Akar kırmızı örümcek sorunu için garantili ilaçlama

Kırmızı örümcek ilaçlamasında modern ve etkili çözümler ortaya koyan firmamız Bariyer İlaçlama ve Dezenfeksiyon, alanında uzman ve eğitimli profesyonellerden oluşan personeli sayesinde sorunu kaynağında tespit ederek, çevreye, toplum sağlığına ve insan sağlığına zararsız biyosidal ürünleri kullanmak sureti ile ev sakinlerinin kâbusu haline gelen akar kırmızı örümcekleri kesin bir şekilde ortadan kaldırarak kırmızı örümcek ilaçlamasında garantili çözümler sunar.

 

Akar Kırmızı Örümcek İlaçlama Uygulaması Nasıl Yapılır?

Yazımızın başlarında da bahsettiğimiz üzere kırmızı örümcekler insanların vücutlarından dökülen kıllar ve deri parçaları ile beslendiklerinden dolayı insanların vücutlarıyla temas halindeki yüzeylerde hayatlarını sürdürürler. Kırmızı örümcekler gözle görülemeyecek derecede küçüktürler. Bu sebeple bireysel olarak yapılan ilaçlama işlemlerinden kesin bir sonuç almak ne yazıkki mümkün değildir. İnsan sağlığı açısından alerjik durumlara, cilt hastalıklarına ve solunum yolu enfeksiyonlarına da neden olan kırmızı örümcek canlıları sorunundan kesin bir şekilde kurtulmak adına kırmızı örümcek ilaçlaması yaptırmalısınız ve bu uygulama için de mutlaka profesyonel bir şirketten yardım almalısınız.

kırmızı örümcek ilaçlama

Kırmızı Örümcek İlaçlama Uygulaması Nasıl Yapılır?Peki akar kırmızı örümcek ilaçlaması nasıl yapılır; Çıplak gözle göremeyeceğimiz kadar küçük olan bu canlıları ortadan kaldırmak için katı ilaçlar maalesef bir işe yaramaz. Sadece kimyevi sıvı ilaçlama uygulaması kapsamında buharlama yöntemi kullanılarak kırmızı örümcek ilaçlamasında kesin çözüme ulaşılır. Ayrıca okul gibi, otel gibi, hastane gibi ve yurtlar gibi ortamlarda kırmızı örümcek ilaçlaması püskürtme yöntemi ile yapılır ve etkilidir.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi bireysel olarak yapılan kırmızı örümcek ilaçlaması işleminde kullanılacak basit ilaçlar herhangi bir etki sağlamayacağı gibi insanlarda ciddi sağlık sorunlarına neden olacaktır.

Did You Like This Post? Share it :

10 yorum

saadettin gür

3 Şubat 2021

kırmızı örümcek diğer adı ile akar. bu canlıların zaralarını çok gördüm. sağolsunlar bariyer ilaçlama gelene kadar. ondan sonra sorunum çözüldü.

Reply
commenter

Ceren

11 Aralık 2022

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Vehbi

20 Aralık 2022

Verilen hizmetten memnun kaldım. Fiyatı da gayet uygun. teşekkürler.

Reply
commenter

Elif

22 Mart 2023

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Reply
commenter

Nafiz

29 Temmuz 2023

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Özkan

12 Nisan 2024

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Işıl

25 Nisan 2024

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Feza

10 Mayıs 2024

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Elif

19 Mayıs 2024

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Reply
commenter

Mustafa

30 Mayıs 2024

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli