Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis Dezenfeksiyonu

Nano Dezenfeksiyon Uygulaması ile Artık Ofisiniz Şimdi Daha Hijyen ve Daha Steril

Bariyer ilaçlama olarak uzun seneler boyunca siz değerli müşterilerimize verdiğimiz ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetlerimiz ile her zaman memnuniyetinizi kazandık. Sizlerin memnuniyetini daha fazla arttırmak adına ofis dezenfeksiyonu kapsamında uyguladığımız nano dezenfeksiyon işlemleri ile işyeri ve ofisinizi %99.99 oranında virüslerden arındırıyoruz!

Çalışma ortamları evden sonra en çok vakit geçirdiğiniz yerler olduğundan artık ofisiniz ikinci eviniz konumuna gelmektedir. Bu bağlamda şu soruyu sormak isteriz; Acaba işyeri ve ofisinizde virüs ve bakterilere karşı gerçekten de güvende misiniz? İşyeri ve ofis özelinde özellikle kalabalık ve kapalı ortamlarda derinlemesine temizlikle dahi ortadan kaldırılamayan birçok virüs ve bakteri bulunmaktadır. Bariyer ilaçlama olarak ofis dezenfektesi kapsamında uyguladığımız dezenfeksiyon uygulamalarında kullandığımız nano gümüş teknoloji sayesinde insan sağlığına zararı bulunmayan antimikrobiyal ve %100 bitkisel dezenfektanlar ile işyeri ve ofisinizi virüs ve bakteri tehlikesinden arındırarak sizlere daha steril bir ortam sunuyoruz.

Ofis Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Ofis dezenfeksiyonu işleminin öncesinde uzman ekibimiz tarafından ortamda incelemeler yapıldıktan sonra sizin için bir risk değerlendirmesi ile dezenfeksiyon bakım planı yapılır. Sonrasında başarısı daha önceden yaptığımız ofis dezenfeksiyonu uygulamaları ile kanıtlanmış bir eylem planı ile ofis dezenfekte edilerek işlemler tamamlanır. Garanti belgeli ‘ofis dezenfeksiyonu belgesi’ ofis dezenfeksiyonu uygulamamızın aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

Ofislerin kullanım alanları, plaza, bina, home ofis ve villa gibi bulundukları yapının durumuna göre her ofis ortamı için ayrı bir dezenfekte hizmet planı hazırlanır ve uygulamaya başlanır.

Ofis ortamındaki kapı kolları, masa, sandalye, dokunmatik ekran, yazıcı, fotokopi makinesi gibi sık sık temas edilerek patojenler açısından risk oluşturan yüzeyler, buralara zarar vermeyen etkili bir ofis dezenfektan sıvı kimyasalı ile silinir.

Virüslerden Uzak Ortam için Ofis Dezenfeksiyonu

Virüslerden Uzak Ortam için Ofis Dezenfeksiyonu etkili ofis dezenfektalar ile silme işlemi yapıldıktan sonra asıl dezenfeksiyon işlemine başlanır ve gelişmiş sisleyiciler ile ofiste bir sis bulutu oluşturulur. Sislemede kullanılan ofis dezenfektan ürünleri ofisin ulaşılamayacak en ücra köşelerine nüfuz ederek kaplandığı için bu buğulama yöntemi sayesinde ortamdaki virüs, bakteri ve mikropları öldüren çok güçlü bir yok etme ve savunma hattı oluşturulur.

Ortama uygulanan dezenfektan buradaki tüm yüzeylere yavaşça nüfuz ederken havada asılı duran ince mikron parçacıkları bu sayede dağılır. Bu dağılma süreci ile birlikte ofis yüzeyini tamamen kaplayan dezenfektan virüs ve bakterileri yaklaşık 15 dakikalık bir zaman diliminde yok eder.

İşlem sonunda ofis dezenfeksiyonu sertifikası verilen bu ofis dezenfeksiyonu işleminde uygulanan nano dezenfektan, yüzeylere tutunduktan sonra dezenfekte çalışmaları tamamlanmış olur. Gerekli son kontroller yapılırken minimum bekleme ve iş durdurma süresi dolduktan sonra ofis dezenfeksiyon işlemi tamamen tamamlanmış olur ve ofis hemen kullanılmaya başlanabilir.

 

Ofis Dezenfeksiyonu Kapsamında Nano Dezenfeksiyon ve Bilmeniz Gerekenler

 1. Dezenfekte işleminde kullanılan kimyasal dezenfektan ürünü Tip-2 ve Tip-4 Biyosidal Ruhsatlı olup, tamamen bitkisel sentezle elde edilen nanopartiküller içerdiğinden, toksik ve kimyasal içermediğinden, %100 bitkisel ve vegan bir üründür. Dolayısıyla çevreye ve insan sağlığına tamamen zararsızdır.
 2. Nano dezenfektan ile yapılan ofis dezenfeksiyonu işlemi canlı bir metabolizmanın işleyişini bozmaz, cildinize zarar vermez ve alerjik reaksiyona sebep olmaz.
 3. Dezenfekte işlemlerinden sonra yapılan testler sonucunda uygulanan dezenfektanın birçok virüs, bakteri ve mantarları %99.999 oranında yok ettiği tespit edilmiştir.
Profesyonel Ofis Dezenfeksiyonu
Virüslerden Uzak Ortam için Ofis Dezenfeksiyonu

İşyeri Ofis Dezenfeksiyon İşlemi Gerekli midir?

İşyeri ve ofislerde yapılan temizlik işlemleri ile dezenfeksiyon uygulamaları tamamen farklı şeylerdir. Temizlik için kullanılan dezenfektan malzemeleri insan silkülasyonunun çok olduğu kalabalık ofislerde hijyeni sağlamak adına tek başına kesinlikle yeterli değildir.

Ofis ve işyerlerinde oluşabilecek virüs ve bakterilerden kurtulmak adına etkisi yüksek düzey dezenfektanların yanında profesyonel dezenfeksiyon makinesi ‘ofis dezenfeksiyonu cihazı’ ile ortamı dezenfekte etmek gerekmektedir.

En iyi dezenfektan malzemesi hangisidir diye aramaya artık son verin. Bariyer ilaçlama olarak ortam dezenfektesi kapsamında ofis dezenfeksiyon uygulamanızı profesyonel olarak yapıyoruz. Müşterilerimizin tümü bizim esas referansımızdır. Çünkü hepsi bizden mutlu ayrıldılar.

Ofis gibi iş yerlerinde kapı kolları, tuvalet, lavabo bataryaları ve diğer sık dokunularak fazlasıyla kullanılan yüzeylerde görünmeyen virüs ve bakterilere karşı en etkili çözümlerden olan ve profesyonel dezenfektan makinesi ile yapılan ofis nano dezenfeksiyon işlemi sayesinde ortama püskürtülen nano gümüş partiküller %99.99 oranında yüksek bir yüzde ile etki göstererek ortamdaki virüs ve bakterilerin metabolizmasını bozarak üremelerini engeller.

Uyguladığımız ofis dezenfeksiyon işleminde yapılan nano dezenfeksiyon hizmeti sayesinde iş yeriniz ve ofisiniz her zamankinden daha güvenli bir çalışma ortamı olacak.

Virüslerden Uzak Ortam için Ofis Dezenfeksiyonu

Diğer Dezenfeksiyon Uygulamalarından Bazıları Nelerdir?

 • İşyeri dezenfeksiyonu
 • Apartman dezenfeksiyonu
 • Okul dezenfeksiyonu
 • Spor salonu dezenfeksiyonu
 • Daire dezenfeksiyonu
 • Bina dezenfeksiyonu
 • Restoran dezenfeksiyonu
 • Cafe dezenfeksiyonu

ve diğerleri..

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

9 yorum

commenter

Erdem

11 Ağustos 2022

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Cevap Yazın
commenter

Osman

13 Ağustos 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Cevap Yazın
commenter

Tekin

17 Ağustos 2022

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

Muhammed

17 Ağustos 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Cevap Yazın
commenter

Beyza

18 Ağustos 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Cevap Yazın
commenter

İrfan

25 Ağustos 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Cevap Yazın
commenter

Çağlar

1 Ekim 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Cevap Yazın
commenter

Ayşe

18 Şubat 2023

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

Raşan

12 Haziran 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli