Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Site İlaçlaması ve Önemi

Site İlaçlaması ve Önemi

Günümüzde değişen dünya ile beraber insanların yaşam alanları da değişmektedir. Geçmişte daha çok müstakil evlerde yaşama anlayışı terk edilerek yerine site tarzı yaşam alanları tercih edilir konuma geldi. Site tarzı yerler de daha çok bahçesi, sosyal donatı alanları fazla olan yerler olarak dikkat çekmektedir. Bu tür alanlar birçok kişinin bir arada yaşadığı alanlar olduğundan temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

Sosyal donatı alanları fazla olan yerler sitelerdir. Site tarzı yerler de genelde Genel site İlaçlaması, apartman ilaçlama, bahçe ilaçlama gibi uygulamalar yapılır.

Özellikle ortak alanlar olan bahçe, havuz, kamelya, garaj, sığınak gibi yerler her türlü haşerenin olabileceği potansiyel alanlardır. Bu nedenle bu tür yerlerin periyodik olarak kontrol edilip ilaçlanması gerekir. Eğer ilaçlama düzenli yapılmaz ise burada ortaya çıkabilecek haşereler hızla yayılacaktır.

Site İlaçlaması ile Haşere Kontrolü

Bu tür yerlerde haşere kontrolü ve mücadelesi çok büyük önem arz etmekle birlikte profesyonel ekiplerce yapılmalı ve uygun ilaçlar kullanılmalıdır. Piyasada birçok ilaçlama firması bulunması aslında site sakinleri için bir avantaj olsa da bu durum dezavantaja dönüşebilir. Çünkü birçok alanda olduğu gibi ilaçlama sektöründe de işin ehli olmayan kişiler bu işe girmektedir. Bu durumda yapılacak haşere mücadelesinde etkin sonuçlar almayı engellemektedir. O nedenle site gibi alanların ilaçlanması ve kontrolünde bu işin uzmanı firmalar tercih edilmelidir. Bizler Bariyer İlaçlama olarak uzun yılların sektör tecrübesine sahip, alanında uzman ekibi ve her türlü yetki belgesine sahip bir ilaçlama firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Sitelerde özellikle karşılaşılan sinek, karınca, fare, hamam böceği, bit, uyuz böceği, lağım sineği, pire gibi haşerelerle mücadelede Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla etkili çözümler vermekteyiz.

Bariyer İlaçlama olarak her türlü haşere probleminizin çözümü için 7/24 vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

7 yorum

commenter

Mehmet

17 Eylül 2022

Site İlaçlaması bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

Zeynep

30 Eylül 2022

Soğukkanlı, hızlı ve kendinden emin hamlelerle ilaçlama hizmetini yaptılar. işlerinde profesyoneller. tavsiye ederim..

Cevap Yazın
commenter

Ali

1 Aralık 2022

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Cevap Yazın
commenter

Zeynalabidin

10 Mart 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Cevap Yazın
commenter

Nazlı

21 Mart 2023

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Cevap Yazın
commenter

Ahmet

26 Mayıs 2023

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Cevap Yazın
commenter

Aslı

4 Haziran 2023

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli