Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Site İlaçlaması ve Önemi

Site İlaçlaması ve Önemi

Günümüzde değişen dünya ile beraber insanların yaşam alanları da değişmektedir. Geçmişte daha çok müstakil evlerde yaşama anlayışı terk edilerek yerine site tarzı yaşam alanları tercih edilir konuma geldi. Site tarzı yerler de daha çok bahçesi, sosyal donatı alanları fazla olan yerler olarak dikkat çekmektedir. Bu tür alanlar birçok kişinin bir arada yaşadığı alanlar olduğundan temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

Sosyal donatı alanları fazla olan yerler sitelerdir. Site tarzı yerler de genelde Genel site İlaçlaması, apartman ilaçlama, bahçe ilaçlama gibi uygulamalar yapılır.

Özellikle ortak alanlar olan bahçe, havuz, kamelya, garaj, sığınak gibi yerler her türlü haşerenin olabileceği potansiyel alanlardır. Bu nedenle bu tür yerlerin periyodik olarak kontrol edilip ilaçlanması gerekir. Eğer ilaçlama düzenli yapılmaz ise burada ortaya çıkabilecek haşereler hızla yayılacaktır.

Site İlaçlaması ile Haşere Kontrolü

Bu tür yerlerde haşere kontrolü ve mücadelesi çok büyük önem arz etmekle birlikte profesyonel ekiplerce yapılmalı ve uygun ilaçlar kullanılmalıdır. Piyasada birçok ilaçlama firması bulunması aslında site sakinleri için bir avantaj olsa da bu durum dezavantaja dönüşebilir. Çünkü birçok alanda olduğu gibi ilaçlama sektöründe de işin ehli olmayan kişiler bu işe girmektedir. Bu durumda yapılacak haşere mücadelesinde etkin sonuçlar almayı engellemektedir. O nedenle site gibi alanların ilaçlanması ve kontrolünde bu işin uzmanı firmalar tercih edilmelidir. Bizler Bariyer İlaçlama olarak uzun yılların sektör tecrübesine sahip, alanında uzman ekibi ve her türlü yetki belgesine sahip bir ilaçlama firması olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Sitelerde özellikle karşılaşılan sinek, karınca, fare, hamam böceği, bit, uyuz böceği, lağım sineği, pire gibi haşerelerle mücadelede Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla etkili çözümler vermekteyiz.

Bariyer İlaçlama olarak her türlü haşere probleminizin çözümü için 7/24 vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli