Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Kış Aylarında Evlerde Görülen Haşereler

KIŞ AYLARINDA

Evde Haşere Neden Olur?

Kış Aylarında Evlerde Görülen Haşereler

Böcekler hayatımızı daha çok yaz aylarında olumsuz yönde etkiler gibi görünseler de aslında kış ayları, yaz aylarında ortaya çıkabilecek haşerelerin çoğalmalarına zemin hazırlar. Çünkü çoğu böcek türü kış aylarında dış ortamlarda yaşayamazlar. O nedenle haşereler kış aylarında hayatta kalabilmek için kapalı mekanlara girerler ve bu ortamlarda buldukları sıcaklıkla yaşamlarını sürdürürler ve ürerler. Yaz aylarında havalar ısındığı zamanlarda da ortaya çıkarlar ve bizim yaşamlarımızı olumsuz etkilerler.

Yürüyen Haşere Kontrolü
Haşere İlaçlama, Yürüyen Haşere Kontrolü

Kadınların başta olmak üzere herkesin korkulu rüyası olan haşereler den ve çeşitli böcek türlerinden kurtulmak ve korunmak için çeşitli böcek türlerinden oluşan bu haşereler yaşayabilecekleri ortamları oluşturmamanız gerekmektedir.

Haşerelerden kurtulmanın bilinen en etkili yöntemi elbette ki uzman profesyonel bir böcek ilaçlama, haşere ilaçlama firmadan destek almaktır.

Kış döneminde hamam böceği, gümüşçün, tahtakurusu gibi böcek türleri ortaya çıkarlar. Bu ortamlarda ısı kaybı yaşamamak için saklanacak yer bulurlar. Burada bir süre yaşamlarını sürdürmekle birlikte üreyerek çoğalırlar. Bu nedenle kış aylarında da yaz aylarında olduğu gibi haşere kontrolüne ve ilaçlamasına büyük önem vermek gerekir.

 

Evde görünen haşere çoğalır mı?

Özellikle mutfak gibi banyo gibi ve tuvalet gibi yerlerde karşılaştığınız bir böceğin yavrulama ihtimali çok yüksek bir olasılıktır. Bunun yanında, evde çeşitli haşere türlerinden olan hamam böceği, böcek, gümüşçün böceği v.s. gibi bir takım haşere karşı çoğalamamaları için tedbirler aldıysanız korkmanıza gerek yok. Evinizde haşere gibi çeşitli böcek türlerinin sürekli barındığı ve her defasında ortaya çıkacağı anlamına gelmemektedir.

böcek ilaçlama
Haşere İlaçlama , böcek ilaçlama firması

Böcekler ve çeşitli haşere türleri evinizde kendilerine has garip ve değişik tarzlarda pislikler gibi siyah noktacıklar bırakırlar. Genelde bu türden noktacıklar çoğu zaman birer haşere böcek yavru kolonisi olabilmektedir. Birde evdeki mobilyalarınızda durup dururken kararmalar olmaya başladıysanız vakit kaybetmeden harekete geçip profesyonel bir haşere ilaçlama, böcek ilaçlama firmasından yardım almanız gerekir.

 

Profesyonel Yardım Almalısınız

Sizde evinizi eğer haşere karşı koruma altına almak istiyorsanız mutlaka profesyonel böcek ilaçlama şirketinden, haşere ilaçlama şirketinden yardım ve destek almalısınız.

Eğer evinize dadanan haşereler varsa, bu haşerelerin daha fazla çoğalıp kontrolden çıkmaması ve daha ileriki boyutlarda size de zarar vermemesi adına haşere ilaçlama konusunda çok fazla zaman kaybetmememiz sizin yararınıza olacaktır..

Nasıl ki sağlık açısından hastalıklarda erken müdahale erken müdahale ne kadar önemli ve hayati bir konu ise, ki erken müdahale de hastanın hayati tehlikesi bir o kadar azalmaktadır, evinizi istila edebilecek haşerelere karşı mücadele de de ne kadar erken davranıp haşere ilaçlama uygulaması yapılırsa çok hızlı ve daha verimli bir çözüme ulaşma şansı çok çok yüksek olur.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak her mevsimde etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle haşere sorunlarınızın çözümü için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Did You Like This Post? Share it :

12 yorum

commenter

İsmail

3 Eylül 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Nevzat

21 Ekim 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Reply
commenter

Muhammed

16 Eylül 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Murat

6 Ekim 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Seyfullah

2 Aralık 2023

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

Ersen

9 Ocak 2024

bu kadar beklemiyordum. Açıkçası işinin ehli bir firma çıktı. bundan sonra hep sizinle çalışacağız.

Reply
commenter

Ulaş

2 Şubat 2024

Kış Aylarında Evlerde Görülen Haşereler bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Irazca

16 Şubat 2024

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Reply
commenter

Abdullah

24 Mayıs 2024

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Jale

24 Mayıs 2024

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Suat

5 Haziran 2024

Soğukkanlı, hızlı ve kendinden emin hamlelerle ilaçlama hizmetini yaptılar. işlerinde profesyoneller. tavsiye ederim..

Reply
commenter

Merve

6 Haziran 2024

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli