Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Kış Aylarında Evlerde Görülen Haşereler

KIŞ AYLARINDA

Evde Haşere Neden Olur?

Kış Aylarında Evlerde Görülen Haşereler

Böcekler hayatımızı daha çok yaz aylarında olumsuz yönde etkiler gibi görünseler de aslında kış ayları, yaz aylarında ortaya çıkabilecek haşerelerin çoğalmalarına zemin hazırlar. Çünkü çoğu böcek türü kış aylarında dış ortamlarda yaşayamazlar. O nedenle haşereler kış aylarında hayatta kalabilmek için kapalı mekanlara girerler ve bu ortamlarda buldukları sıcaklıkla yaşamlarını sürdürürler ve ürerler. Yaz aylarında havalar ısındığı zamanlarda da ortaya çıkarlar ve bizim yaşamlarımızı olumsuz etkilerler.

Yürüyen Haşere Kontrolü
Haşere İlaçlama, Yürüyen Haşere Kontrolü

Kadınların başta olmak üzere herkesin korkulu rüyası olan haşereler den ve çeşitli böcek türlerinden kurtulmak ve korunmak için çeşitli böcek türlerinden oluşan bu haşereler yaşayabilecekleri ortamları oluşturmamanız gerekmektedir.

Haşerelerden kurtulmanın bilinen en etkili yöntemi elbette ki uzman profesyonel bir böcek ilaçlama, haşere ilaçlama firmadan destek almaktır.

Kış döneminde hamam böceği, gümüşçün, tahtakurusu gibi böcek türleri ortaya çıkarlar. Bu ortamlarda ısı kaybı yaşamamak için saklanacak yer bulurlar. Burada bir süre yaşamlarını sürdürmekle birlikte üreyerek çoğalırlar. Bu nedenle kış aylarında da yaz aylarında olduğu gibi haşere kontrolüne ve ilaçlamasına büyük önem vermek gerekir.

 

Evde görünen haşere çoğalır mı?

Özellikle mutfak gibi banyo gibi ve tuvalet gibi yerlerde karşılaştığınız bir böceğin yavrulama ihtimali çok yüksek bir olasılıktır. Bunun yanında, evde çeşitli haşere türlerinden olan hamam böceği, böcek, gümüşçün böceği v.s. gibi bir takım haşere karşı çoğalamamaları için tedbirler aldıysanız korkmanıza gerek yok. Evinizde haşere gibi çeşitli böcek türlerinin sürekli barındığı ve her defasında ortaya çıkacağı anlamına gelmemektedir.

böcek ilaçlama
Haşere İlaçlama , böcek ilaçlama firması

Böcekler ve çeşitli haşere türleri evinizde kendilerine has garip ve değişik tarzlarda pislikler gibi siyah noktacıklar bırakırlar. Genelde bu türden noktacıklar çoğu zaman birer haşere böcek yavru kolonisi olabilmektedir. Birde evdeki mobilyalarınızda durup dururken kararmalar olmaya başladıysanız vakit kaybetmeden harekete geçip profesyonel bir haşere ilaçlama, böcek ilaçlama firmasından yardım almanız gerekir.

 

Profesyonel Yardım Almalısınız

Sizde evinizi eğer haşere karşı koruma altına almak istiyorsanız mutlaka profesyonel böcek ilaçlama şirketinden, haşere ilaçlama şirketinden yardım ve destek almalısınız.

Eğer evinize dadanan haşereler varsa, bu haşerelerin daha fazla çoğalıp kontrolden çıkmaması ve daha ileriki boyutlarda size de zarar vermemesi adına haşere ilaçlama konusunda çok fazla zaman kaybetmememiz sizin yararınıza olacaktır..

Nasıl ki sağlık açısından hastalıklarda erken müdahale erken müdahale ne kadar önemli ve hayati bir konu ise, ki erken müdahale de hastanın hayati tehlikesi bir o kadar azalmaktadır, evinizi istila edebilecek haşerelere karşı mücadele de de ne kadar erken davranıp haşere ilaçlama uygulaması yapılırsa çok hızlı ve daha verimli bir çözüme ulaşma şansı çok çok yüksek olur.

Bizler Bariyer İlaçlama olarak her mevsimde etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle haşere sorunlarınızın çözümü için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

3 yorum

commenter

İsmail

3 Eylül 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Cevap Yazın
commenter

Nevzat

21 Ekim 2022

işini dürüst bir şekilde yapıyor bu firma. iş ahlakının güzel ve iddialı bir temsilcisi konumunda bir firma.

Cevap Yazın
commenter

Muhammed

16 Eylül 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli