Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Evdeki Fare Sorunu Nasıl Çözülür?

Evdeki Fare Sorunu ve Çözümü
Evdeki Fare Sorunu ve Çözümü için Bariyer İlaçlama

Evdeki Fare Sorunu ve Çözümü

Fareler gerek görüntüsü ile gerekse de çıkardıkları sesler ile birçok insana huzursuzluk verirler . Hele ki bir de bu sorun evinizde ise içinden çıkılamaz bir durum haline gelebilir.

Ağırlıklı olarak gıda işletmelerinin olduğu yerlerde bulunsalar da, fareler aslında yaşamın olduğu her yerde bulunurlar. Özellikle yapılaşmanın artması ve hayvanların doğal yaşam alanlarının yok olması fare gibi zararlıların evlerimize kadar gelmelerine neden olmaktadır.

Her Mevsim Karşılaşabileceğiniz Sorun; Evdeki Fare Sorunu

Her mevsim karşılaşabileceğiniz fareler, genellikle aç kaldıklarında ve havaların soğumasıyla evlerinize misafir olurlar. Yiyeceklerin açıkta bırakılması ve ahşap mobilyaların bulunması fareler için bulunmaz birer yaşam alanıdır.  Bu nedenle evinizde açık yiyecekler bırakmamaya özel göstermelisiniz.

Fare ile ilk olarak karşılaşıldığında akla gelen ilk mücadele yöntemi kapan, zehir ve yapıştırıcı jeller olmaktadır. Bu tür yöntemler ilk anda iyi bir çözüm olarak görünse de sorunu kaynağında halletmek daha etkili bir çözüm yöntemi olacaktır. Bu nedenle bu tür zor ve uzun soluklu olacak mücadelelerde profesyonel yardım alınması kaçınılmazdır. Çünkü profesyonel ilaçlama firmaları, sorunu kaynağında çözer ve en etkili yöntemleri kullanır. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle bu tür problemlerinizi çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Destek İste..

  Bize Ulaşın

  E-Posta: info@bariyerilaclama.com
  Telefon: +90 216 641 93 93
  Adres: Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
  Çalışma Saatleri: Pazartesi’den Cumartesi’ye 07:30 – 19:00 Arası Kaliteli Hizmet
  Open

  Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli