Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Zeytinburnu Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Zeytinburnu , İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve denize kıyısı olan ilçelerindendir. Tarihi yarımadaya komşu olmasıyla da İstanbul’un eski ilçelerinden biridir. Merkezi konumda yer alması ve nüfus yoğunluğunun fazla olması yapılaşma ve ticari faaliyetleri beraberinde getirmektedir. Bu durum da iç içe geçmiş ve eski yapılarda haşerelerle mücadeleyi daha zorunlu kılmaktadır.
Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Zeytinburnu ilçesinde profesyonel ekibimizle 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlçede ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerde kullanılan ürünlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.
Genel olarak haşere türlerinin yaz aylarında ortaya çıktığı genel bir algı olarak kabul edilse de haşereler her mevsim yuvalanıp zamanı geldiğinde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle haşere kontrolleri her dönemde belli periyotlarda alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu noktada Bariyer İlaçlama olarak tüm haşere kontrollerinde 7/24 hizmetinizdeyiz. Yaptığımız bu profesyonel çalışmalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her geçen gün daha da genişliyor.
Zeytinburnu’nda en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;
Gümüş böceği, hamam böceği, tahtakurusu, sivrisinek, kalorifer böceği, ev faresi, kene, güve, sinek, akrep, pire, tahtakurdu, çatı faresi, Alman hamam böceği, karınca, bit, örümcek, karafatma, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tesbih böceği, lağım faresi, fındık faresi,

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

6 yorum

commenter

Serhan

5 Ekim 2022

beni büyük dertten kurtardınız, teşekkürler bariyer.

Cevap Yazın
commenter

Tunç

24 Kasım 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Vedat

12 Mart 2023

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Cevap Yazın
commenter

Aslı

5 Nisan 2023

Zeytinburnu Böcek İlaçlama bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Cevap Yazın
commenter

Ahmet

21 Ağustos 2023

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Cevap Yazın
commenter

Mehmet

19 Eylül 2023

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli