Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Yaz-Kış Evlerimizde En Sık Rastladığımız Böcekler Hangileridir? - Bariyer İlaçlama

Haşerelerin bazı türleri dış ortamlarda, bazıları ise kapalı (ev, işyeri, lokanta vs.) ortamlarda yaşamlarını sürdürmektedir. Genel olarak kış aylarının soğuk olması nedeniyle iç ortamlara girdikleri kabul edilse de bazıları yaşamlarını yaz-kış evlerde sürdürmektedir. Bu durum da insanları haşerelerle mücadeleyi her mevsim yapmaya itmektedir.
Peki bu haşere türleri hangileridir diye sorarsak ilk akla gelenleri hamam böceği, tahta kurusu,fare ,nem sinekleri ( kör sinekler ) ,gümüş böceği ve güve diyebiliriz. Bu durum her ne kadar insanları içinden çıkılamayacak bir hale soksa da iyi bir haşere mücadelesiyle kabus olmaktan çıkarmaktadır. Sizde bu haşerelerle mücadele etmek istemiyorsanız Bariyer İlaçlama olarak bizi aramanız yeterlidir.

Did You Like This Post? Share it :

6 yorum

commenter

İtibar

29 Ağustos 2022

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply
commenter

Erdem

8 Mart 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Reply
commenter

Mehmet

2 Nisan 2024

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

Reply
commenter

Berna

24 Nisan 2024

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Kadir

24 Nisan 2024

Yaz-Kış Evlerimizde En Sık Rastladığımız Böcekler Hangileridir? bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply
commenter

Mehmet

22 Haziran 2024

Haşere sorunlarımız artık tarih oldu. Bariyer İlaçlama işini çok iyi yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli