Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Üsküdar Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Anadolu Yakası’nda eşsiz bir tarihi dokuya sahip  olan Üsküdar ilçesinin tüm mahallelerine ilaçlama hizmeti vermekteyiz.  İlçede yerleşim yerleri ve iş yerlerinin fazla olmasından ilçede  çok sık bir şekilde ilaçlama yapılmaktadır. Bariyer İlaçlama olarak bizler de İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Üsküdar’da da fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile ilçedeki tüm semtlerde ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Alanında lider ve deneyimli firma olan Bariyer ilaçlama sağlık bakanlığından onaylı bir firma olmasının yanında uzman ekip ve profesyonel çalışmasıyla sektöründe öncü olmuştur. Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. İlaçlama hizmetinde  kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hazırlanmaktadır.

Sağlık bakanlığı onaylı olmayan firmaların yaptıkları uygulama , ciddi sağlık sorunlarının oluşmasına yol aça bilmektedir. Bu tür onaysız firmaların yaptıkları uygulamalar  haşere ve Fare  mücadelesi için de hiç bir sonuç vermeyecektir. Sağlıklı ve güvenilir çalışmanın profesyoneller tarafından yapılmasının bilincinde olan firmamız Üsküdar’daki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir.

 

Bariyer İlaçlama olarak Üsküdar’da en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Did You Like This Post? Share it :

4 yorum

commenter

Tahir

2 Eylül 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Reply
commenter

Mehmet

2 Kasım 2022

İşini büyük bir titizlikle ve ustalıkla yapan bir firma Bariyer ilaçlama ve haşere ilaçlama konusunda tek geçerim.

Reply
commenter

Selim

2 Aralık 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Ömer

12 Eylül 2023

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli