Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Ümraniye Haşere İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer  İlaçlama Şirketi olarak, İstanbul Anadolu Yakasının en kalabalık ilçesi Ümraniye’de pire, fare, hama böceği gibi tüm zararlı haşerelere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakasında haşere ilaçlama denince ilk akla gelen firmalardan biri olmanın verdiği gururla  günün her saati bütün alanlarda uzman ilaçlama ekipleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile garantili uygulamalar yapmaktayız. Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz yüksek kalitedeki ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü’nden  gereken bütün onayları almış hukuki ürünlerdir.

Nüfusu yaklaşık 700 bin civarında olan Ümraniye son yıllardaki gelişimi ve yapılaşmasıyla dikkat çeken ilçelerimizden biri olarak ön plana çıkıyor. Bu yapılaşma ve gelişmeyle birlikte her geçen gün haşere kontrolü ihtiyacı artıyor. Biz de Bariyer  İlaçlama Şirketi olarak  en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Çevre ve insan faktörünü ön planda tutarak yaptığımız çalışmalarda en etkili çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini sağlamış oluyoruz.  Özellikle Bariyer İlaçlama Şirketi olarak Ümraniye ve çevresindeki tüm müşterilerimize ev, işyeri, yapı, havalandırma, büro, fabrika, restoran, bahçe, site, apartman, park gibi açık ve kapalı bütün bölgelerde büyük bir titizlikle 7/24 haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Bariyer ilaçlama olarak profesyonel personele sahip olarak, her böcek türüne ve mekâna özel olarak farklı teknikler uygulayarak hizmet sağlıyoruz. İlaçlama yaparken haşere türüne, yoğunluğuna dikkat ederek, doğru analizler ve değerlendirmelerde bulunarak en etkili haşere ilaçlama hizmetini veriyoruz. Size ve mekanınıza zarar vermeden en kısa ve etkili bir şekilde ilaçlama yaparak, yaşamış olduğunuz ortamı böcek ve haşerelerden arındırıyoruz.

Sizde Sağlık bakanlığı onaylı ve profesyonel çözümler almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

 

Did You Like This Post? Share it :

4 yorum

commenter

Burcu

16 Ağustos 2022

İlaçlama sonrasında gördüğüm böceklerin hepsi ölüydü artık. ilaçlama sonrasında ilk iki hafta da bunu daha yoğun olarak gördük böceklerin ölü yavrularını. Sonrasında onlar da yok oldu çok şükür.

Reply
commenter

Yusuf

17 Aralık 2022

Kısa bir süre içinde dönüş yapıldı ve planlanan saatte ilaçlama için gelindi. Verilen hizmetten memnun kaldım

Reply
commenter

Aysu

20 Aralık 2022

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Ali

18 Mayıs 2024

iki gün öncesine kadar evde haşereler ile kovalamaca oynuyprdum. bariyer ilaçlamaya evi ilaçlattım ve şimdi sürekli böcek ölülerini topluyorum evden. Verdikleri fiyat da epey makul. tavsiye ederim.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli