Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Ümraniye Haşere İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Bariyer  İlaçlama Şirketi olarak, İstanbul Anadolu Yakasının en kalabalık ilçesi Ümraniye’de pire, fare, hama böceği gibi tüm zararlı haşerelere ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakasında haşere ilaçlama denince ilk akla gelen firmalardan biri olmanın verdiği gururla  günün her saati bütün alanlarda uzman ilaçlama ekipleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile garantili uygulamalar yapmaktayız. Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanmış olduğumuz yüksek kalitedeki ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü’nden  gereken bütün onayları almış hukuki ürünlerdir.

Nüfusu yaklaşık 700 bin civarında olan Ümraniye son yıllardaki gelişimi ve yapılaşmasıyla dikkat çeken ilçelerimizden biri olarak ön plana çıkıyor. Bu yapılaşma ve gelişmeyle birlikte her geçen gün haşere kontrolü ihtiyacı artıyor. Biz de Bariyer  İlaçlama Şirketi olarak  en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Çevre ve insan faktörünü ön planda tutarak yaptığımız çalışmalarda en etkili çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini sağlamış oluyoruz.  Özellikle Bariyer İlaçlama Şirketi olarak Ümraniye ve çevresindeki tüm müşterilerimize ev, işyeri, yapı, havalandırma, büro, fabrika, restoran, bahçe, site, apartman, park gibi açık ve kapalı bütün bölgelerde büyük bir titizlikle 7/24 haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Bariyer ilaçlama olarak profesyonel personele sahip olarak, her böcek türüne ve mekâna özel olarak farklı teknikler uygulayarak hizmet sağlıyoruz. İlaçlama yaparken haşere türüne, yoğunluğuna dikkat ederek, doğru analizler ve değerlendirmelerde bulunarak en etkili haşere ilaçlama hizmetini veriyoruz. Size ve mekanınıza zarar vermeden en kısa ve etkili bir şekilde ilaçlama yaparak, yaşamış olduğunuz ortamı böcek ve haşerelerden arındırıyoruz.

Sizde Sağlık bakanlığı onaylı ve profesyonel çözümler almak İçin İletişime Geçebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli