Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Şişli İlaçlama - Bariyer İlaçlama

[banner button_text=”Teklif Alın” button_size=”big” button_style=”color” button_icon=”icon-star-1″ button_link=”http://www.bariyerilaclama.com/teklif-al/” link_target=”_blank” button_align=”center” href_title=”İlaçlama Teklifi Al”]

 

Bariyer ilaçlama şirketi olarak İstanbul Şişli böcek ilaçlama için en uygun fiyatları ile pire, fare ve haşere ilaçlama hizmetini burada bulabilirsiniz. Şişli ilaçlama firması dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Şişli 375 binlik nüfusu ile İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir tanesidir. İstanbul’un en Gözde mekanlarına sahip olan bu mekanlarında yanında yaşam alanları ve eğlence yerlerini bulunduran ilçedir. Şişli’de yapılarda da karşılaşılan sorunlar olan haşerelerden bir tanesi de böcek, fare ve haşere problemleridir.

Şişli Böcek İlaçlama Şirketi

Çoğu zaman fiziki bir zararda bulunmayan fare ve haşerelerin bazı türleri de son derece zararlı ve zehirlidir. Yapılarda nadiren olarak görülen akrep zehri ile bir insanı öldürebilecekken bir fare dişleri ile insana zarar verebilir. Bu şeklinde tehlikeli durumlarının olmasının yanında evde bir bebek ve çocuk olduğu düşünüldüğü vakit bu vaziyet çok daha ciddi bir hal alır. Bu nedenle bu tür böcek ve canlıların önemsiz görmek büyük bir tehlikeye kapı açmaktadır. Bu tür tehlikeleri önlemek için böcek ilaçlama firması ile iletişime geçilmelidir. Şişli böcek ilaçlama şirketi tüm haşere türlerine karşı böcek ilaçlama uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, Alman hamam böceği, çıyan, akrep, örümcek, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, sivrisinek, gümüş böceği, tesbih böceği, karınca, salyangoz, çekirge, güve, yılan, lağım faresi, çatı faresi, sıçan, fındık faresi,

Haşere, pire, fare ilaçlama gibi hizmet alacağınız kurumlar hakkında bilgi elde edebilmeniz çok önemlidir. Firmaların kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığınca onaylı olması, belediye tarafınca iş yeri açma ruhsatının bulunması ve köklü bir firma geçmişine haiz olduğu kontrol edilmelidir. Firmamız, 2003 yılından bu yana İstanbul her semtinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Bariyer ilaçlama sevisi uzun senelerden beri hizmet sunar. Şişli Böcek ilaçlama firmaları içinde gerekli görülen tüm belge ve ekipmanlara sahibiz. Bunun yanında en önemli gücümüz ise eğitimli ve profesyonellere sahip olmamızdır. Avrupa yakası ilaçlama şirketi olarak hizmetlerimiz devam etmektedir.

Bariyer ilaçlama olarak profesyonel personele sahip olarak, her böcek türüne ve mekâna özel olarak farklı teknikler uygulayarak hizmet sağlıyoruz. İlaçlama yaparken haşere türüne, yoğunluğuna dikkat ederek, doğru analizler ve değerlendirmelerde bulunarak en etkili haşere ilaçlama hizmetini veriyoruz. Size ve mekanınıza zarar vermeden en kısa ve etkili bir şekilde ilaçlama yaparak, yaşamış olduğunuz ortamı böcek ve haşerelerden arındırıyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli