Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Silivri Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

SİLİVRİ BÖCEK İLAÇLAMA

Silivri, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve Tekirdağ iline sınır olan bir ilçesidir. Yapılaşmanın yoğun olmasının yanı sıra geniş tarım arazilerine sahiptir. Geniş tarım arazilerine sahip olması dolayısıyla çeşitli haşere türlerini bünyesinde barındıran Silivri’de bu durum çevreye ve insanlara sıkıntı yaşatmaktadır. Bizler de Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Silivri’de 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlçede profesyonel ekibimiz ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz tüm semtlerde  fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken kullandığımız ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Güvenilir bir ilaçlama hizmetinde kullanılan ürünler her ne kadar gerekli kuruluşlardan onaylı olsa da bu uygulama işlemi profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak Silivri’deki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Genel olarak haşere türlerinin yaz aylarında ortaya çıktığı genel bir algı olarak kabul edilse de haşereler her mevsim yuvalanıp zamanı geldiğinde ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle haşere kontrolleri her dönemde belli periyotlarda alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu noktada Bariyer İlaçlama olarak tüm haşere kontrollerinde 7/24 hizmetinizdeyiz. Yaptığımız bu profesyonel çalışmalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.

Sizler de yaşam alanlarınızda haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bariyer İlaçlama olarak Silivri’de uygulamasını yaptığımız haşere türleri;

*Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği.

*Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek,

*Sivrisinek, tesbih böceği, akrep, örümcek,

*Karınca, salyangoz, güve, yılan, ev faresi

*Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, sıçan

 

 

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli