Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Şile Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

Şile Böcek İlaçlama

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen Bariyer İlaçlama şirketi olarak İstanbul Anadolu Yakasının en güzel ilçelerinden olan Şile’de tüm fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Verdiği tüm ilaçlama hizmetlerinde Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanan firmamız en etkili ve hızlı çözümleri sunuyor.

Sağlıklı ve güvenilir çalışmanın profesyoneller tarafından yapılmasının bilincinde olan firmamız Şile’deki tüm haşere kontrollerinde ekiplerini özenle seçerek alanında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz Şile’de ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

Şile’de faaliyetlerini kesintisiz devam ettiren Bariyer İlaçlama gezici servisleri sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdedir. İlaçlama uygulamalarında kullandığımız sağlığa zararsız ilaçlar ve profesyonel ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.

Bizler Bariyer ilaçlama olarak Şile ilçesinin tüm semtlerinde sizlerin karşılaştığı tüm haşere problemlerine karşı  çözüm ortağı olmaktayız.

 

Şile’de en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

 

Bariyer İlaçlama, yaşam alanlarınızı haşere türlerinin çoğalmasına fırsat tanımamak için 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Did You Like This Post? Share it :

5 yorum

commenter

Bayram

5 Ağustos 2022

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yorum yazmak için biraz bekledim. sonucu görmek istedim. evimde sürekli gördüğüm gümüşcün böceği, solucan ve kırkayakları haşereler artık yok oldular. hepsini ölmüş olarak buluyorum. Ayrıca ilaçlama sonrasıda bir sorun yaşamadım. BAriyer ilaçlama ekibine teşekkürlerimi iletirim.

Reply
commenter

Erdal

14 Eylül 2022

Şu an tek tük banyoda haşerelere rastlıyoruz ama ilaçlama sonrasında hiçbiri yaşamıyor artık ? Umarım bu şekilde devam eder.

Reply
commenter

Mehmet

21 Eylül 2022

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Reply
commenter

Serhat

17 Haziran 2023

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

Reply
commenter

Hayri

15 Ekim 2023

Şile Böcek İlaçlama bu konuda geyat başarılı bir ilaçlama firması. tecrübe ettim. tavsiye ederim.

Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli