Anadolu: Çamlık Mh. Nimet Sk.
No:12 /A Çekmeköy/İstanbul

Avrupa: Yenimahalle Cengiz Sk.
No:21/A Küçükçekmece/İstanbul
+90 216 641 93 93

+90 212 877 00 87

Sarıyer İlaçlama - Bariyer İlaçlama

[banner button_text=”Teklif Alın” button_size=”big” button_style=”color” button_icon=”icon-star-1″ button_link=”https://www.bariyerilaclama.com/teklif-al/” link_target=”_blank” button_align=”center” href_title=”İlaçlama Teklifi Al”]

Bariyer ilaçlama şirketi olarak İstanbul Sarıyer böcek ilaçlama için en uygun fiyat paketleri ile pire, fare ve haşere ilaçlama hizmetini sunmaktayız. Sarıyer ilaçlama firması dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz.

Ormanlık alanlar ile çevrili olan Sarıyer için açık veya kapalı alanlarda yaşanılan haşere ve böcek istilalarının çözüm ortağı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı Bariyer ilaçlama servisi ile 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ve garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer ilaçlama şirketleri, ilçede haşere ve fare türlerine karşı başta yaz mevsimi olmak üzere, tüm mevsimlerde hizmet vermektedir. Sarıyer böcek ilaçlama firmaları, hijyenik bir alan oluşturma ve maddi hasarları en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Birçok farklı türde bulunan haşereler boyutları ve organik saklanmaya yetileri sebebi ile ev ve iş yeri şeklinde yaşam alanlarımızda rahatlıkla gizlenme, fark edilmeden uzun süre çoğalıp yaşayabilme özelliğine sahiptirler. Haşere ve fare türlerinin yaşam alanlarımızı yuva edinmelerinin önüne geçmek için ustalaşmış bir ekip yardımı ile böcek ilaçlama hizmeti almak gerekmektedir.

Böcek ve haşerelerle mücadelede kullanılan insektisitler genel olarak tıp, ziraat, sanayi ve ev tipi uygulamasına yönelik bulunurlar. Böcek ve haşere ilaçlamasında kullanılacak olan yöntemlerin, insan sağlığına zarar vermeyen ve etkin sonuç getiren uygulamalardan seçilmesi gerekmektedir. Şirket bünyemizde bulunan uzman ziraat mühendislerinin Sarıyer,e  özel  ilaçlama çalışmaları kapsamında uzun yıllardır deneysel çalışmalar sonucunda geliştirdikleri ilaçlama şekilleri insan sağlığı ve yaşama alanı için risk oluşturmayan güvenli ilaçlama uygulamalarıdır.

Haşere ile mücadele de en gelişmiş çevre dostu uygulamaları ile uzun yıllar süresince faaliyet göstermekte olan, Bariyer ilaçlama şirketi ilçenin öncü ilaçlama firmalarından biri olmayı devam ettirmektedir. İlçenin merkezinde konumlandırılmış  mobilize uzman ekibimiz ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ve üstün kalite çerçevesinde gün geçtikçe artan satın alan portföyün,e hizmet sunmaktadır.

Böcek ilaçlama Sarıyer olarak en çok böcek ilaçlama uygulaması yaptığımız haşere türleri;

*Kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, bit, hamam böceği, kalorifer böceği,

*sivrisinek, tesbih böceği, mite, gümüş böceği,

Did You Like This Post? Share it :

4 yorum

commenter

Harun

25 Ağustos 2022

İşte benim yorumum gelen arkadaşlardan, verilen hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinize sağlık teşekkürler.

commenter

Baturay

30 Haziran 2023

haşereler artık kabusumuz olmuştu. Bariyer ilaçlamayı arkadaşlar tavsiye etti. Aradım görüştük. Sonra gelen arkadaşlar evimizi titizlikle haşerelerden temizledi ve yok ettiler.

commenter

Fatma

4 Ağustos 2023

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

commenter

Selahattin

8 Mayıs 2024

Evin her yeri büyük bir titizlik ve dikkat ile ilaçlandı. İşlem o an etkisini göstermeye başladı. herşey için sağolun bariye.

Comments are closed.

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli