Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Sancaktepe Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

2009 yılında ilçe statüsüne kavuşan Sancaktepe, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan en yeni ilçelerindendir. Yeni bir ilçe olması nedeniyle gözle görülür bir yapılaşma da söz konusudur. Bu durum beraberinde nüfus yoğunluğunu da getirdiği için profesyonel ilaçlama hizmeti ön plana çıkmaktadır.

Bariyer İlaçlama şirketi olarak, Sancaktepe ilçesinde 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bilindiği üzere haşereler bazen gözle görünemeyecek kadar küçük olsalar da verdikleri zararlar oldukça büyüktür. Bu nedenle bu tür haşerelerde mücadele etmek için profesyonel ekipler ve etkin çözümler oldukça önemlidir. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak bu faaliyetlerimizde profesyonelliğe, hijyene ve etkin mücadeleye büyük önem veriyoruz. İlçede profesyonel ekibimiz ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerde kullanılan ürünlerimiz Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Hizmet verdiğimiz tüm semtlerde fare, böcek ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunuyoruz. İlaçlama hizmetleri arasında fare istasyonları, sıvı kokusuz ilaçlar ve jel böcek ilacı   sık olarak kullanılır. Fakat ilaçlama hizmeti almadan önce, araştırma yapmak da son derece ciddi bir şeydir.  Bizler de yaptığımız bu araştırma ve uygulamalarla birlikte birçok kişiyi olumsuz etkileyen haşere sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Sancektepe’de en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Gümüş böceği, hamam böceği, tahtakurusu, sivrisinek, kalorifer böceği, ev faresi, kene, güve, sinek, akrep, pire, tahtakurdu, çatı faresi, Alman hamam böceği, karınca,  bit, örümcek, karafatma, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tesbih böceği, lağım faresi, fındık faresi.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli