Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Okullarda Haşere Sorunu

Okullarda Haşerelere Dikkat Edilmelidir

Okullarda haşere sorunlarına dikkate edilmelidir. Okullar hijyen ve çevre sağlığının ön planda olması gereken en önemli noktalardan biridir. Çünkü bu alanlarda öğrenciler bulunmakta olup, çocukların sağlıklı bir alanda bulunmaları gerekli olduğundan dolayı okul ilaçlama uygulaması mutlaka periyodik olarak yapılmalıdır.

Bu alanlarda bulunan haşerelerin herhangi bir öğrenciye etki etmesi aslında tüm öğrencileri risk altına sokmaktadır. Çünkü haşerelerin çocuklara verdiği zararlar kolayca diğer öğrencilere de yayılabilmektedir. Haşerelerin neden olduğu bazı hastalıklar bazen insandan insana geçebilmektedir. Bu nedenle okul gibi alanların haşerelere karşı güvenli olması büyük önem arz etmektedir.

Okullarda özellikle bahçe, kantin, bodrum gibi alanlarda haşerelere çok rastlanmaktadır. Bu alanlar aslında haşereler için potansiyel alanladır. Bu alanlarda herhangi bir problemin oluşmaması için bu alanlara belirli periyotlarda ilaçlama yapılması şarttır. Bizler Bariyer İlaçlama olarak bu tür alanlarda etkili yöntemlerle her türlü soruna çözüm üretiyoruz. Özellikle uygulama yaparken kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlardır.

Özellikle hamam böceği, bit, karınca, uyuz böceği, fare, lağım sineği, pire gibi haşerelerin çok fazla etkili olduğu okullarda mücadele daha büyük önem arz ediyor. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak İstanbul’un tüm ilçelerindeki okullarda haşere konusunda gerekli hizmeti profesyonel ekiplerimizle 7/24  vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli