Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Mutfakta Hamam Böceği Var, Ne Yapmalıyım? - Bariyer İlaçlama

Mutfaklar, evlerimizde hijyenin en yüksek olması gereken yerleridir. Çünkü bu alanlar gerek yiyeceklerin bulunduğu gerekse de yemeklerin yapıldığı yerlerdir. Dolayısıyla bu alanların normal ortamlardan daha çok hijyenik olması gerekir. Fakat bu ortamlarda yiyeceklerin bulunması haşerelerin de uğrak yeri olmasına imkan sağlamaktadır. Bu nedenle bu ortamlarda haşerelerin bulunmasını engellemek, varsa da bunlardan bir an önce kurtulmak gerekir.
Mutfaklarımızda karşılaştığımız en önemli haşereler arasında Hamam Böcekleri gelmektedir. Bu haşereler farklı türlere ayrılmakla birlikte kolay çoğalmalarıyla da ön plana çıkarlar. Bu haşereler görünüş olarak kötü olmalarının yanısıra neden oldukları hastalıklarla da büyük tehlike saçmaktadırlar. Bu nedenle bu mekanlardaki haşere kontrolüne büyük özen göstermek gerekir.
Bizler Bariyer İlaçlama olarak bu tür problemlerle karşılaşmamanız için alanında uzman ekibimizle sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

3 yorum

commenter

İbrahim

6 Eylül 2022

bu kadar mı farkeder deniyor ya, işte bende diyorum, bu kadar mı farkeder. teşekkür ederiz bariyer ilaçlama.

Cevap Yazın
commenter

Mehmet

20 Eylül 2022

İlaçlama veya dezenfeksiyon hizmeti almasanız bile her sorumuza cevap veriyorlar. tebrik ediyorum bariyer ilaçlamayı.

Cevap Yazın
commenter

Mehtap

5 Ocak 2023

İlaçlama öncesi ayrıntılı şekilde bilgi verdiler. sonra da hızlı bir şekilde ev ilaçlama, bahçe ilaçlama ve bodrum katı ilaçlama yapıldı. sonrassında tüm dertlerim bitti. teşekkürler.

Cevap Yazın

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli