Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Maltepe Böcek İlaçlama

MALTEPE BÖCEK İLAÇLAMA

Maltepe, İstanbul iline bağlı Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Anadolu yakasında bir ilçedir. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşu olan Maltepe İstanbul’un 10. büyük ilçesi konumundadır. İstanbul’un 10. büyük ilçesi olma özelliğindeki Maltepe bu durumuyla yapılaşmayı da ön plana çıkarıyor. Bu durum da ilçede daha fazla haşere kontrolünü mümkün kılıyor. Bariyer ilaçlama bu noktada bir telefon kadar yakınınızda tüm haşere sorunlarınıza çözüm oluyor.

Maltepe’de en çok böcek ve haşere türleri;

*Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği.

*Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek,

*Sivrisinek, tesbih böceği, akrep, örümcek,

*Karınca, salyangoz, güve, yılan, ev faresi

*Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, sıçan

 

Bariyer İlaçlama tüm bu haşere türlerine karşı yaptığı mücadelede Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Yaptığımız uygulamalar aynı zamanda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinen Bariyer İlaçlama şirketi olarak yaptığımız haşere kontrollerinde insanların sağlıklı, haşere problemlerinden uzak ve huzurlu ortamlarda yaşamalarını sağlamak asıl hedefimizdir. Sizler de müşteri memnuniyetine dayalı ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız Bariyer ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli