Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

lagim-sineginden-nasil-kurtulurum

Kanalizasyon sineği olarak da bilinen lağım sineği adından da anlaşılacağı gibi kanalizasyon ve rögarlardan beslenirler. İnsanı ısırmayan bu sinekler hastalık bulaştırmazlar. Buna karşın vermiş olduğu görüntüler gereği insanları olumsuz etkilerler.

Lağım sinekleri binaların genellikle banyo ve tuvaletlerinde görünürler. Özellikle gıda işletmelerinin olduğu yerlerde iyi bir mücadele yağılmadığı takdirde çok fazla görünürler.  Bu tür sinekler görüldüğü takdirde ilk olarak lavabo giderlerinde çatlak olup olmadığına bakılmalıdır. Daha sonrasında ise bol su ile temizlenmeli ve bu temizlik rutin hale getirilmelidir. Bu yöntemin ilk aşamada etkili olduğu düşünülse de, bu sineklerin suya dayanıklı yapıda olmaları sorunun çözümünü geçici kılmaktadır.  Bu sineklerin sayıları arttıkça mücadelesi de oldukça zorlaşabilir. Bu nedenle bu tür sorunlarla karşılaşmamak için erken bir müdahale yapılmalıdır.

Genellikle evde lağım sineği ile karşılaşıldığında ev sahipleri bu sorunun çözümü için çamaşır suyu kullanırlar. Fakat bu yöntem ilk etapta etkili görünse de geçici bir çözüm olduğu sonradan ortaya çıkacaktır. O nedenle sorunun kesin çözümü için profesyoneller tarafından alınacak yardım etkili mücadeleye katkı sağlayacaktır. Bizler de Bariyer İlaçlama olarak etkili ilaçlama yöntemleri ve profesyonel ekibimizle bu tür problemlerinizi çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli