Şahinbey Caddesi No:107

Çekmeköy / İstanbul

+90 216 641 93 93

Hemen Destek Al

Küçükçekmece Böcek İlaçlama - Bariyer İlaçlama

KÜÇÜKÇEKMECE BÖCEK İLAÇLAMA

Küçükçekmece ilçesi İstanbul’un ulaşım akslarının birçoğunun bulunduğu en önemli noktalarından biridir. Son yıllarda büyük bir nüfus potansiyeline sahip olan Küçükçekmece bu hızlı gelişmeye paralel olarak ilaçlama hizmetlerinde de büyük potansiyel arz ediyor. Bizler de Bariyer ilaçlama şirketi olarak İstanbul Küçükçekmece’de en uygun fiyatlar ile fare, hamamböceği, güve, gümüşçün gibi haşere türlerinde ilaçlama hizmetini sunmaktayız.  Küçükçekmece ilaçlama firması dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz.

İlçede faaliyetlerini kesintisiz devam ettiren Bariyer İlaçlama gezici servisleri sayesinde de arzu ettiğiniz her an hizmetinizdedir. İlaçlama uygulamalarında kullandığımız sağlığa zararsız ilaçlar ve profesyonel ekibimizin doğru yaptığı ilaçlamalar sayesinde memnun kalan kişi kitlemiz her gecen gün daha da genişliyor.

Küçükçekmece’nin tüm semtlerinde  fare, böcek  ve haşerelere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunan Bariyer İlaçlama profesyonel ekibi ile ev, işyeri, hastane, gıda işletmeleri, restoranlar, oteller, siteler gibi alanlarda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Yaptığı tüm uygulamalarda kullandığı ürünler ürünler Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Beraber çalıştığımız ziraat mühendisleri ve ustalaşmış böcek ilaçlama ekibimiz sayesinde de çalışmalarımızın doğru bir şekilde yapılacağından emin olabilirsiniz.

 

Bariyer İlaçlama olarak Sultanbeyli’de en çok ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz haşere ve fare türleri;

Kalorifer böceği, ev faresi, güve, sinek, akrep, kene, pire, tahtakurdu, Alman hamam böceği, karınca,  bit, hamam böceği, örümcek, karafatma, gümüş böceği, sivrisinek, salyangoz, yılan, fare, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, Tesbih böceği, kör fare lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,

Bu gönderiyi beğendiyseniz paylaşabilirsiniz :

Cevap Yazın

Bu iletişim sayfasında gösterilen e-posta adresi. Required fields are marked *

Open

Bariyer İlaçlama Müşteri Paneli